העיר האבודה הסרט שחזר למסכים ובגדול

העיר האבודה הסרט מחזיר למסך הגדול את סנדרה בולוק וצ’נינג טייטום לאחר היעדרות ארוכה מהשתתפות בסרטים והסרט הזה ממש כאילו נכתב בשבילם

העיר האבודה הסרט מחזיר למסך הגדול את סנדרה בולוק וצ’נינג טייטום לאחר היעדרות ארוכה מהשתתפות בסרטים והסרט הזה ממש כאילו נכתב בשבילם והם עושים בו מה שהם יודעים הכי טוב וזה כמובן לשעשע את הצופה בקומדיית ההרפתקאות שלא ממש לוקחת את עצמה ברצינות.

בהעיר האבודה לורטה סייג’ הלא היא סנדרה בולוק, היא סופר בעלת השכלה בתחום הארכיאולוגיה שזכתה להצלחה רבה בסדרת ספרי רומן רומנטי משלובי הרפתקאות. העלילות הטיפשיות של הספרים לא כוללת רק תיאורים מעוררי חשק מיני שבדרך כלל נעשה בהם שימוש בז’אנר הזה, אלא גם פרטים שמגיעים מהידע האמיתי שלה. היא עצרה את הכתיבה לפני כשלוש שנים בעקבות המוות של בעלה הארכאולוג שלא מצוינת סיבת המוות שלו בבירור במהלך הסרט.

ובעקבות העלאת המוטיבציה לחזור לכתוב שהיא מקבלת מהיחצנית בת’ לורטה משתכנעת ומתחילה לעבוד על הספר החדש שלה. על גבי עטיפות הספרים שלה ישנו דוגמן קבוע עם שיער בלונדיני ארוך וחולצה לבנה עם כפתורים פתוחים שלא משאירה מקום לדמיון, אי אפשר לפספס את זה שמדובר בפרודיה לדוגמן פאביו.

דמותו של “דאש” הפכה למקור הפנטזיה העיקרי וליותר חשובה מהעלילה עצמה בקרב הקוראות, ומסתבר שגם לורטה מושפעת לא פחות מהמראה שלו ובסצנת הפתיחה של הסרט היא מדמיינת את עצמה כדמות הנשית בסיפור שלה עצמה כלואה יחד עם “דאש” בתוך מקדש מלא בנחשים. “דאש” הוא דוגמן ששמו אלן (צ’נינג טייטום) דיי טמבל שלא יודע כלום חוץ מלעשות פוזות למצלמה כדי להמיס את הבחורות, במהלך המסע לקידום מכירות הספר החדש, “דאש” לא רק זוכה לקבל את כל האהבה מהמעריצות שלו, אלא גם להיות בקרבת הסופרת שבה הוא כמובן מאוהב.

לורטה מפגינה חוסר סבלנות כלפיו, ומקנאה בתשומת הלב שהמעריצות מעניקות לו. לאחר היכרות עם הדמויות הראשיות מה שמתבקש הוא להתקדם לעבר סיטואציה שבו שני ההפכים מגלים אחד את השנייה, לורטה נחטפת בפתאומיות אל תוך הג’ונגל על ידי אביגייל פיירפקס(דניאל רדקליף) איש עשיר עם מוטיבציה גבוהה להתקדם, שמה שמניע אותו זה התסכול שלו על כך שלא זכה לרשת את האימפריה התקשורתית של אבא שלו.

פיירפקס יוצא למסע למצוא כתר אגדי ששוכן ב”עיר האבודה” שמוזכרת בספר של לורטה באחת הסצנות לורטה תרגמה פתגם ממגילה קדומה שמדברת על האוצר, ולכן הוא בטוח שלורטה היא הבן אדם שיוביל אותו אל האוצר. אלן מיד נרתם למשימת ההצלה של לורטה בתקווה שבסופה הוא יזכה להכרת התודה שלה ואולי אפילו בלב שלה.

אך ברגע האמת הוא מגלה שלמרות כל גופו החסון והשרירי אין לו שום מיומנויות או ידע, לא באיך להילחם, לא בלשרוד ולא בקריאת מפות. ובגלל זה הוא החליט לשכור את שירותיו של ג’ק טריינר (בראד פיט) שהיה איש קומנדו ו-CIA בעברו שייעזור לו במסע שלו. ודמותו מוגבלת לדמות משנה על מנת לא להפריע בהתפתחות העלילה בין השניים. ה"עיר האבודה" הוא בהחלט סרט קומדיה קליל שמספק את הסחורה ומבוצע על ידי שני שחקנים מנוסים בתחום שבהחלט יש ביניהם כימיה מקסימה.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:
השיחוק הסרט החדש ואדם סנדלר ששוב שובר שיא אישי
המלצות לסדרות החמות של YES

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button