נשים | מה מושך את הגברים באישה?

שאלה השאלות שתמיד עולה לנשים בראש איך למשוך את הגבר מה מושך אותם? איך נעשה ככה שהיו כרוכים סביב הצוואר שלנו?

שאלה השאלות שתמיד עולה לנשים בראש איך למשוך את הגבר מה מושך אותם? איך נעשה ככה שהיו כרוכים סביב הצוואר שלנו? רוב הסיכויים שהתשובות שתקבלו יהיה ציצי גדול ישבן חטוב עור חלק ללא בעיות נשמע פשוט נכון? אבל המחקרים מראים משהו אחר לגמרי מה שהגבר מחפש זה בעצם את התכונות התת מודע של הגברים בעצם שולח למוח שלהם אותות בדיוק איך הם רוצים את האישה שלהם בשורה תחתונה הגברים תוספים את הנשים שלהם כמושכות בעיקר כשהן בריאות ויש לה את היכולת להביא ילדים לעולם אז למה הגברים נמשכים מבלי להבין אפילו למה?

  • כמובן שהכול מתחיל בגוף האישה אומרים שהגבר אוהב ירכיים רחבות אבל לא הכול כמו שזה נשמע לכם מדענים רבים טוענים שגברים נמשכים ליחס ספציפי בין המותן לירכיים היחס הוא 0.7 זהו נתון המועדף ליחס להריון ולידה, אם היחס קטן יותר אז הסימן הראשון בתת מודע שלהם שהאישה לא יכולה ללדת ילדים בריאים. כמובן שדעתנו היא שונה לחלוטין אך מחקרים מוכיחים אחרת. כמובן שהגבר לא בדיוק חושב על זה הכול בעצם הולך מהתת מודע שלוזה לא שהם מחפשים ספציפית את היחס 0.7 בין המותן לירך אבל זהו בהחלט אינסטינקט.
  • עוד מחקרים מראים שגברים אוהבים קול גבוה זה האמת קשור לרמת האסטרוגן גבוה בגוף ולכן זה נתפס להם כקול צעיר ונשי במיוחד זאת אחת הסיבות למה נשים נמשכות לגברים עם קול נמוך למרות שחילוקי הדעות הן רבות. שיער אצל אישה הוא חלק בלתי נפרד ממנה גברים כיום אוהבים שיש אצל אישה שיער ארוך שופע ובריא שיער כזה מבריק בתת מודע שלהם זה מתקשר לבריאות וכוח חיים וגם זה מדבר על היכולת ללדת ילדים זהו גם אחד מהמדדים המדויקים של הבריאות שמושכים את הגברים בצורה גופנית לאישה לדוגמא בזמן שלאישה יש בעיה כלשהי למשל צבע שיער דהוי או יבש זה מראה להם אינטואיטיבית שיש איזשהו בעיה בריאותית.
  • חיוך הוא אחד הפרמטרים שמושכים לא רק גברים לאישה אלה אישה לגבר כאחד המון מקרים מראים שדברים אוהבים נשים שהן מחייכות כי לדעתם הן מושכות הרבה יותר ההסבר הוא שבזמן שגבר יוצא להכיר נשים הרבה יותר קל לו לגשת לאישה שמחייכת מאשר לאישה שזועפת פנים ברגע שהאישה מחייכת לגבר שמסתכל עלייה זה נותן לו את האישור לגשת מידית מבלי לפחד מדחייה על ידה.
  • הפנים של האישה אומרות הרבה עליה עור פנים מטופח ונקי מראה על בריאותה של האישה ועל האהבה העצמית שלה לטיפוח ולעצמה כנ"ל גם לגבי השניים ברגע ששיניה של האישה לבנות זה מסמל את בריאותה של האישה להבאת הצאצאים לעולם עם הגיל לכולם כאחד מתחילים להצהיב השיניים וככה בעצם הגבר רואה את בריאותה של האישה. כיום יש המון שיטות להלבנת שיניים ואף יותר מרק הלבנה ככה שהשתדלו לא להגזים בשיניים מלאכותיות בסופו של דבר הטבעי הוא הכי יפה.
  • אין משהו שאיפור לא יכול להסתיר נכון נשים כיום מתאפרות כל אחת לפי בחירתה אך קיים גם ממוצע כלשהו שאולי עדיף לא לעבור אותו על מנת להישאר עדיין טבעית במידה מסוימת לכן השתדלי לא להתאפר באופן מוגזם על מנת שהגבר יכול להראות את האמיתית והטבעית שבך.
  • צבע אדום הוא בהחלט צבע מושך עיין יש איזשהו קטע לגברים לחשוב שאישה שלובשת אדום או אפילו שמה אודם אדום אז היא רווקה פנויה שמחפשת קשר כזה או אחר. לפי מחקרים זה אכן ככה העודה כאן שצבע אדום הוא אכן צבע הזיווג בטבע והמון מחקרים הראו שזה אכן ככה אצל בני אדם גם אז שמלה יפה באדום או אודם אדום יעשה את העבודה במידה ואת עדיין רווקה.
  • עניים זה חלק הכי יפה בפנים משם רואים את הנשמה שלך לפי התת מודע של הגברים המשיכה מתחילה בעניים גדולות ובולטות זה נחשב עבורם כמושך זהו סימן  של נשיות וגם מצביע על בריאות האישה ואת היכולת שלה להביא ילדים לעולם וגם לנשים בעלות עניים גדולות יש את היכולת להרות מהר יתר וקל יותר וזה לפי מחקרים מדעיים.
  • סימטריה היא אחת התכונות שגם משחקת תפקיד אצל הגבר בעניין המשיכה לאישה פנים סימטריות של האישה מסמלות על גנטיקה טובה ואיזשהו חוסר סימטריה ישר מרמז על בעיה כלשהי שקיימת בגוף שלה מאוד חשוב לציין שלא רק גברים מעדיפים סימטריה אלה גם נשים זה מגיע כאחד. כיום יש אפשרות לשנות את כל הפנים על ידי הזרקות וניתוחים מסוימים ככה שהיום כל אישה שרוצה פנים סימטריות יש לה את האפשרות לבצע זאת.
  • ישבן בולט אצל האישה מרמז על גמישות עמוד השדרה רוב הגברים יעדיפו אישה עם גמישות עמוד השדרה שבולט החוצה ב45.5 מעלות כך הישבן שלהם נראה גדול יותר בנוסף לזה גברים אוהבים נשים אנרגטיות זה איכשהו בתת מודע שלהם מרמז על נעורים ומצב בריאותי טוב. היום המון נשים מעדיפות לא להראות ממוצע אלה יותר מהממוצע צובעות את השיער עושות בוטוקס מנפחות פה ושם חזה ישבן שיזוף זה בהחלט מטיב את המראה אך עובר את הממוצע שהגבר נמשך אליו עוד דבר שחשוב לדעת גבר אוהב לראות נשים עומדות בקבוצה על מנת לבחון את כולם ובראש שלו לבחור את הכי ממוצעת מבחינתו שתעלה על הסטנדרטים שלו העמידה בקבוצה הופך את פנייה של הממוצעת סביב החברות לבולטת יותר וכך בעצם הוא בוחר בה מבין כולם אז תבינו בנות שהגבר לרוב לא בוחר בגלל יופי אלה מהיופי הממוצע שלך.
  •  ריח טוב אצל אישה אומר עליה המון גבר אוהב ריח נשי מושך ונקי זה אומר שיש לאישה מערכת חיסונית טובה יותר משלהם יש והם כמו מחפשים להשלים את הצורך בחסר הזה המון יודעים מזה פירומנים אלה אותות כימיים שהגוף שלנו מפריש גברים מרגישים פירומנים ככה הם בוחרים את הבת זוג המתאימה ביותר עבורם מבחינה גנטית מחקרים ומדענים רבים הוכיחו שפירומנים יכולים לספק מידע על בן אדם וזה כולל את הבריאות שלו גברים ונשים כאחד מחפשים את הזוג שלהם שהמערכת החיסונית שלהם בריאה מבלי לדעת את זה.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

 

ילדים – סיפור מרגש על סטודנטית ג’וייס והילד דניאל

זוגיות – הסוד להצלחת הקשר 10 טיפים שאתם חייבים להכיר

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button