זוגיות – הסוד להצלחת הקשר 10 טיפים שאתם חייבים להכיר

אחד התכונות העיקריות לפני כניסה לזוגיות בריאה ונכונה עבורכם קודם כל בדקו את הנפש שלכם ואת הקבלה ואהבה העצמית שלכם כלפי עצמכם

אחד התכונות העיקריות לפני כניסה לזוגיות בריאה ונכונה עבורכם קודם כל בדקו את הנפש שלכם ואת הקבלה ואהבה העצמית שלכם כלפי עצמכם זוגיות טובה ובריאה תגיע אליכם רק כשאתם תדעו בדיוק למה אתם זקוקים. נישואים מאושרים ויציבים שמבוססים על שיווין הדדי ועצמאות של הבני זוג ברגע שכל אחד מהבני הזוג מודע לעצמו ושלם עם עצמו אוהב ומעריך את עצמו. נישואים לא יהיו יציבים והאושר לא יהיה קיים אם לא תאהבו את עצמכם יהיה מאוד קשה לקבל את אהבתו של הבן/ת זוג ולחזיר לו את אותה אהבה לכן לפני שאתם מפרקים את הבית בגלל חוסר יחס ואהבה מצד בן בת הזוג שלכם בדקו רגע עם עצמכם באיזה מקום אתם נמצאים באהבה כלפי עצמכם.

1. האם הכעסים שצברתם במהלך חייכם או קשרים שנפגעתם מהם משפיעים על הקשר העכשווי בדקו כמה אתם מפרגנים לעצמכם ומה אתם סוחבים מהעבר? בכדי לחוות אהבה נכונה ובריאה נקו קודם את כל מה שצברתם עד עכשיו השקיטו את נפשכם שחררו קיטור עשו מדיטציה התבוננו פנימה היכן אתם פגועים ואיך אפשר לטפל בכך ולהבריא מזה רק אחרי תהליך ארוך עם עצמכם תהליך ניקוי רגשי ניקוי אמונות שרכשתם עם השנים כל מיני מגבלות וגבולות שיצרתם בלת ברירה שחרור כאבי העבר על מנת לאפשר לכם לקבל אהבה חדשה. לפני כל כניסה למערכת יחסים זוגיות ואהבה אהבו את עצמכם קודם כל.

2. איך מתמודדים עם משבר בזוגיות מה הכי נכון לאותו רגע לעשות מבלי לשבור את הכלים קודם כל חייב להבין שריבים הם חלק מזוגיות בריאה בגלל שבריב הנושא שמפריע לשניכם מדובר כלפי חוץ אך גם ריב אמור להיגרם בצורה מכובדת למרות שיש המון חילוקי דעות בין בני זוג כי כולנו מאוד שונים אחד מהשני ברגע שהוויכוח שלכם נכללים בו מילות חיבה כמו "אני עדיין אוהב אותך לא משנה מה הרגע קרה"…אם בריב יש חיוך בין לבין גם כשנושא שיחה הוא לא הכי אהוב עלינו מאוד חשוב לדבר על הרגשות עצמם ולא לשפוט ולבקר את האחר.. מה הוא לא טוב או איך נימאס לכם מהמצב.. ברגע כזה בן בת זוג רואים את הדרך שלכם לוותר עליו וכאן מתחילה התכנסות עצמית. ברגע שאתם מנהלים שיחה משותפת הימנעו מלדבר אך ורק על עצמכם או מהכללות של את/ה תמיד עושה.. את/ה לא משתנה…

3. זמן איכות בין הזוג לא חשוב פחות ברגע שלזוג אין את הזמן אחד לשני מתחילה התרחקות לכל זוג חייב להיות את הבילוי השבועי או היומי זמן שאפשר לשתף לדבר להתעניין אחד בשני או לשאול שאלות שחשובות לבן/ת זוג שלכם. התיישבו מול ישיבה קרובה מבט ישר מילות חיבה וליטופים חיבה ומילים חמות שפת גוף מקרבת את ביחד שלכם ויוצרת אהבה. מעבר לשיחות הקדישו זמן ליציאה משותפת לפינוק כמו מסאג' בית מלון יציאה לסרט כמובן שכל זוג לפי התקציב שהוא יכול לעמוד בו והשלב הכי חשוב בעת שיחה בינכם על הזוגיות שלכם דבר בלשון רבים "אנחנו" מה שמייצג את ביחד.

4. כולנו רוצים להיות נאהבים ואהובים על ידי בן הזוג שלנו זאת בהחלט משאלת לב שאולי לא כולם אומרים אותה אך בתוך תוכנו אנו כמהים לאהבה ולרגש. הרצון שיקבלו אותנו ללא תנאים כמו שאנחנו אמתיים לכן לשם כך חשוב ליישם חוק אחד בזוגיות זהו חוק הנתינה מה שאתה שולח אתה מקבל. אם אתם מפרגנים מחמיאים מחבקים מחזקים מחייכים הרבה ליד הבני זוג או כל דבר שייתן להם להרגיש טוב דעו שאתם אמורים לקבל זאת בחזרה.

5. מאוד חשוב להתמקד כל הזמן במה שטוב בקשר שלכם למשל התכונות הטובות של הבן זוג הדברים הטובים שהוא עושה עבורכם ועבור המשפחה מאוד חשוב גם לבטא את המחשבות שלכם אחד מול השני פרגנו החמיאו תגידו תודה ותזכרו המחשבות שלכם בהחלט יכולים להפוך למציאות וכשחושבים טוב תמיד טוב. 

6. מאוד חשוב לדעת לקחת אחריות על מעשיכם או על המילים שלכם ולדעת לבקש סליחה אם פגעתם בבני הזוג שלכם לא משנה מי צודק ומי לא קחו אחריות והתנצלו אל תתבישו לבקש סליחה שימו את האגו בצד הכינו כוס קפה טעימה לשניכם דברו על מה שקרה תנסו ליישר את המצב לכו לטיול בפארק השתדלו לשמור על חיוביות.

7. תקשורת זה אחד הכללים הכי חשובים בכל מערכת יחסים טובה היו תמיד ברורים במה שאתם אומרים ולמה שאתם מתכוונים בן הזוג לא קורא מחשבות למרות שאתם יודעים שהוא מכיר אתכם הכי טוב בעולם עדיין זאת אחריות של שניכם להגיד מה שאתם חושבים במידה ויש משהו שמפריע ולתקשר בפתיחות.

8. אחד הדברים החשובים עבור אישה זה כשמקשיבים לה ומפרגנים אז בשביל שתוכלו לשמור על שלום בית פרגנו לבת זוגתכם ותמכו בחלומות שלהן ברגע שאישה מאושרת הבית מאושר העניין כאן הוא להיות שם בשבילה  אם הן מעוניינות לעשות שינוי בחייהן אפשרו להן הן תמיד מחפשות ממכם אור ירוק ואת התמיכה לגבי כל נושא עם הן מתייעצות הקשיבו תנו עצה אפילו אם אין מה להגיד בנושא או שאתם לא כל כך מרוצים מההחלטות שלה.

9. כל גבר עמוק בתוך ליבו עדיין ילד ורוצה חום ואהבה של אימא הגבר שלך זקוק למילה טובה לחיבוק לתמיכה ממש כמו כל ילד קטן וכנשים בורכנו בתכונה אימהית להיות רכות ומעניקות ורק אתן יודעות להרגיע את הבן זוג שלכם פשוט חשבי ישר על הילד העצוב שיש בתוכו על הפגיעות שלו מאחורי כל החזות החזקה שהוא מציג.

10. סקס זאת לא מילה גסה זה בהחלט חלק מאוד חשוב מהקשר של הזוגיות שאתם בונים ליצור אינטימיות זוגית כזאת שרק את והבן זוג שלך מכירים זה יוצר את תחושת הביחד הרצון העז להישאר ביחד זה מגביר את אהבה ומקרב אתכם עוד יותר אחד לשני אם קיימים בעיות תפקודיות אל תזניחו טפלו בזה מיד.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

ילדים – סיפור מרגש על סטודנטית ג’וייס והילד דניאל

חומצה היאלורונית – כל היתרונות וחסרונות שאתם צריכים לדעת

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button