חיים קשים של ילדים – סיפור מרגש על סטודנטית ג'וייס והילד דניאל

ילדים הם רגישים קטנים וכנים וזקוקים להגנה מרבית מצד המשפחה שלהם וכיום בהרבה מן המקומות בעולם יש ילדים החיים ברחוב ילדים

חיים קשים אצל ילדים הם נושא כואב, הם רגישים קטנים וכנים וזקוקים להגנה מרבית מצד המשפחה שלהם וכיום בהרבה מן המקומות בעולם יש כאלה שחיים ברחוב, ילדים שברחו ממשפחות אלימות משפחות קשות יום לא הייתה להם ברירה והם היו חייבים לתת את היקר להם מכול על מנת שיצליחו להשיג חיים טובים יותר מאלה שיש להם בבית עם ההורים.

לפניכם סיפור מרגש על סטודנטית שפגשה נער ברחוב שמכין את שעורי הבית שלו על הכביש בשולחן מאולתר ומכין את שעורי הבית שלו כשהוא חסר בית.

ג'וייס מטופרנקה היא סטודנטית לרפואה מהפיליפינים והיא הייתה בדרך לביתה כשבדרכה ראתה את דניאל הקטן חסר בית שיושב באמצע הרחוב שבעת הלילה המאוחרת כשהוא נעזר בתאורה של הרחוב על מנת להכין את שיעורי הבית שלו וכל זה קורה ליד הסניף של המקדונלס המקומי.

דניאל הקטן הכין עבור עצמו שולחן עבודה קטן שבוא הוא נעזר בשביל לכתוב המחזה הזה בהחלט נגע לליבה של ג'וייס שהייתה בדרכה הביתה והיא חליטה לצלם את הרגע הזה שהיא ראתה למול ענייה והעלתה את התמונות הנ"ל לפייסבוק שלה וכתבה ליד התמונה "קיבלתי השראה בזכות דניאל הקטן" דניאל התעלם לחלוטין מכך שיש לו חיים קשים מאוד ואין לו כלל אמצעים הוא לא וויתר והמשיך לתהעקש לעשות את שיעורי הבית שלו למרות הקשיים ברחוב.

וכמו שכולנו מכירים כיום פוסטים הנוגעים מקבלים חשיפה אדירה ברשתות החברתיות ובהחלט התמונות האלו הפכו להיות ויראליות מאוד ברשת החברתית אך גויס לא ידעה שזהו רק התחלתו של סיפור גדול. הפוסט הפך להיות ויראלי ושותף אלפי פעמים ברחבי הרשת מה שהפוסט בעצם חושף את המציאות הקשה של אותו דניאל הקטן והחרוץ שיושב בחוץ ועושה את שיעורי הבית שלו.

התמונות שג'וייס צילמה הגיעו לתחנת החדשות המקומית ABS-CBN שהצליחה לאתר אתו ושמו הוא דניאל קבררה שבאחת המסעדות בסמוך למקום בוא צולמה התמונה על ידי ג'וייס דניאל הוא נער קטן בן 9 סך הכול והוא תלמיד כיתה ג' שחי ברחוב עם אימו כריסטינה לפני כמה שנים אביו של דניאל נפטר ובמקביל לכל זה נשרף הבית שהם היו חיי בו עם אימא שלו ומאז דניאל ואימו כריסטינה מתגוררים בחוץ ומשוטטים ברחובות.

למרות המצב הקשה של אימו שהייתה מרוויחה סך הכול 2 דולר ביום, דניאל לא היה מוכן לוותר על החלום שלו ולהשיג את ההשכלה שהוא כל כך חושק בה ולא היה מוכן לוותר ועושה הכול על מנת להצליח בלימודים.

לאחר כל הסיפור הטרגי של דניאל ואימו שהחל להתפשט כמו אש בדה קוצים ברשת וסוקר על ידי לא מעט תחנות טלוויזיה הגיעה סוף סוף העזרה שכולם כול כך חיכו לה, פוליטיקאי מקומי ששמע על המקרה הזה החליט לממן את לימודיו של דניאל עד התואר הראשון ונתן במקביל לאימו כריסטינה סכום כסף כדי שתוכל לפתוח עסק משל עצמה.

בתחנת המשטרה המקומית תרמו גם סכום מאוד מכובד ודאגו להם למחייה ולאוכל נתנה להם האפשרות לעובדת סוציאלית שתבדוק איך היא תוכל לעזור להם בנושא של הדיור קבוע בהמשך לעתיד. 

ג'וייס מספרת שבתור סטודנטית הסיפור הזה העניק לה מוטיבציה לעבוד עוד יותר קשה התמונות שהיא פרסמה עזרו בעצם למשפחה לקבל את העזרה להם הם זקוקים כל כך בסטטוס נוסף היא ציינה "אני ברמת מזל שהוריי יכלו לממן את לימודי ודניאל החרוץ הזה שלא ויתר וישב והכין את שיעורי הבית שלו ברחוב פשוט שבר אותי."

"לא חשבתי שתמונה אחת יכולה לגרום לשינוי כזה גדול תודה לכולכם ביחד הצלחנו לעזור לדניאל הקטן להגשים את החלום שלו ולצאת מהחיים הקשים שחווה יחד עם אימו ואני מקווה שהסיפור הזה ימשיך לגעת באנשים ולעורר אצלנו השראה בכל מכשול שניתקל בו בחיים".

לרגע זה דניאל ואימו כריסטינה מקווים לצאת לדרך חדשה ולא לחוות חיים קשים יותר בזכות העזרה שקיבלו ולעולם לא ישכחו את העזרה שקיבלו בזכות כוחה של הרשת החברתית ואת אותה הסטודנטית המקסימה שהצליחה לעזור להם בזכות התמונה שהעלתה לרשת מה שנתן בעצם את האפשרות לשניהם לעמוד על הרגליים.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

משפטים עם מוסר השכל – 20 ציטוטים ומשפטים שתחכימו מהם

ליאו מסי מתקבל בברכה בפריז סן ז’רמן – זה כבר חתום!

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button