כלבים נפלו לתוך באר יחד עם נחש קוברה, מוות ודאי? לא במקרה הזה

כלבים הם החברים הטובים של בני האדם, וכך גם מ' הראה עד כמה, תושב מאחד הכפרים שבהודו שמע יללות של גורי כלבים

כלבים הם החברים הטובים של בני האדם, וכך גם מ' הראה עד כמה, תושב מאחד הכפרים שבהודו שמע יללות של גורי כלבים ,מתוך דאגה הלך וחיפש מאיפה היללות מגיעות. ברגע שהוא התקרב לבאר ישנה הוא לא האמין למראה עינו.

מ' תושב אחד הכפרים בהודו סייר ליד ביתו אחרי ששמע יללות התקרב לתוך באר מים ישן ולמרבה הפתעתו הוא מצב שני גורי כלבים ונחש קוברה ענקית לידם. מ' נבהל וניסה לקרוא לעזרה, אך הצוות חילוץ לא יכול היה להגיע בהתראה כל כך קצרה, אז מ' חיכה וצפה והתפלל בכל שעה שלא יקרה כלום לכלבים. למרבה הפלא הנחש היה קרוב מאוד אליהם אך לא תקף אותם אלה הגן עליהם מפני האדמה הרטובה והטובענית בצד התחתי של הבאר מים במשך כיומיים הגורים נתקעו שם אך ללא פגע או איום מהנחש הארסי.

מסתבר שנחשים לא אוכלים כלבים ואין להם שום עניין בהם כטרף או מאכל הם אינם נחשבים כקורבן עבור הנחשים וההפך הוא הנכון וכשהגיע צוות החילוץ הם גם נדהמו מהקלילות שבו חילצו את הכלבים המתוקים למרות שהנחש קובה היה שם הוא כלל לא הפריע להם בחילוץ ואפילו זז הצידה על מנת שיצליחו להוציא אותם, אחריי החילוץ הצוות נתן להם שתייה ואוכל בדק שהם בריאים ומסרו אותם למשפחה אוהבת ושלא תחשבו שהם נטשו את הקוברה בבאר, גם הקוברה קיבלה הצלה ושוחררה לטבע בדיוק כמו שמגיע לה לאחר בדיקה שהכול בסדר כמובן בזהירות רבה.

סיפור כזה הוא אחד למיליון וכמעט ולא קורים דברים כאלו בטבע מכיוון שהטבע הוא אכזרי וקר וכולם מנסים לשרוד שם ולמרות הכול המצב הזה המראה לנו כמה חמלה יש בחיות וכמה הן כן עוזרות ונעזרות אחת בשנייה כמובן ברגע שאין להם אינטרס בחיה השנייה, כנראה לא הכול אבוד ולבני אדם יש הרבה מה ללמוד מכך כמובן שזה סיפור מפחיד שיכל להיגמר אחרת אך החמלה שהנחש הראה כלפיי הגורים מראים סיפור שונה לגמרי ושלחלוטין החיים האלו לא צפויים כלל גם לא אצל בעלי החיים.

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button