השקעה בנכס דיגיטלי מניב עם Investa ומוצרים דיגיטליים של ריברנד מיליונר

השקעה בנכסים דיגיטליים זהו תחום שפורץ בישראל בשנים האחרונות ואיתו יש לא מעט חברות שמציאות "השקעה בנכס דיגיטלי מניב" עם דפי מכירה יוקרתיים והמון מילים ריקות מתוכן, הפעם אתם יכולים להירשם ישירות מתוך הנכס האישי שלי שבו אתם נמצאים כרגע

ככה תוכלו להשקיע בנכס דיגיטלי מניב בשילוב עם מוצרים דיגיטליים!

אם אתם מתעניינים בהשקעה בנכס דיגיטלי מניב אבל עם זאת נמאס לכם לראות כל היום דפי מכירה מפוצצים ומילים ריקות מתוכן אז המאמר הזה הוא בשבילכם.

הפעם החלטתי לעשות משהו שונה ולתת לכם לצפות בנכס קיים בזמן ההרשמה שלכם ולא בדף מכירה מעוצב ומפונפן עם כל מני מסרים שיווקיים זולים.


מדוע אתרי תוכן?

אתרי תוכן (לדוגמא האתר שבו אתם נמצאים ברגע זה) זה נכס דיגיטלי לכל דבר ועניין ממש כמו נכס נדל"ן, ניתן להרוויח דרכם בצורה פסיבית לחלוטין וללא תקרת הכנסה. אתר תוכן שבו יש מספר מאמרים שמככבים בתוצאות החיפוש ובו יש מודעות פרסומיות קישורי שותף ומוצרים למכירה יכול לגלגל 5 ספרות בחודש וגם 7 ספרות בשנה בשימוש בשיטות מכירה מתקדמות בהן משתמשים אנשי השיווק הרציניים בלבד.

נדל"ן דיגיטלי

החלטתי ליצור את הדף הזה ישירות באתר שלי להראות לכם איך זה עובד בדיוק אחד לאחד עוד בזמן שאתם נרשמים. תסתכלו שניה על האתר…

אם אתם במחשב אז משמאלכם יש פרסומת תחת הכותרת "הספונסרים שלנו" ואם אתם בנייד אז היא מופיעה למטה. מלמעלה ליד הלוגו במחשב ואו מתחת ללוגו בנייד יש לכם עוד פרסומת שכרגע רצה ברקע. בגוף המאמר הטמעתי עוד 2 פרסומות וגם 2 פרסומות נוספות אחת בסוף המאמר ואחת מתחת לתגובות. בנוסף לזה יש עוד פרסומת שנמצאת בתחתית האתר (הFooter).


איך אני מרוויח מזה אתם שואלים?
זה פשוט מאוד.
הפרסומות האלה שמופיעות כאן בדף זה פרסומות של גוגל שמקושרות לחשבון המפרסם שלי. גוגל משלמים לי על כל חשיפה (עצם העובדה שאתם כאן אפילו אם לא עשיתם כלום ורק צפיתם) וגם על כל הקלקה על מודעה.

עכשיו חשוב לי לחדד משהו… זה כסף קטן!
עוד כמה אלפים בחודש שאני עושה מתנועה של עשרות אלפי אנשים ביום וזה לא לוקח שניה להגיע למצב כזה מלכתחילה.

יש עוד דרכים שדרכן אני מרוויח באתר הזה שימו לב, יש כאן באתר המון מאמרים שרשמתי שמובילים לקישורי שותף שלי, הרשמה למוצרים ושירותים שלי ועוד

יש גם קטגוריה בשם "זירת המומחים" בה אני מעלה מאמרים על עסקים ששילמו לי בשביל פרסום של העסק שלהם כאן באתר שלי. יש גם עוד באנרים לרשומות שונות שלי מוצרים ושירותים שלי ושל לקוחות שלי ואפילו מוצרים שאני מוכר באלפי ועשרות אלפי שקלים למכירה אחת.

בנוסף לכל זה יש כאן גם בסיס שיווקי מדהים לכל דבר שארצה ורשימת לקוחות (לידים) שאני אוסף שתמיד אוכל למכור לעסקים רלוונטיים!

אז כפי שהבנתם זה כבר לא רק כמה מאות או אלפים בודדים, האתר הזה שאתם נמצאים בו כרגע מכניס לי עשרות אלפי שקלים בשלט רחוק כל חודש גם מבלי שאצטרך בכלל לשווק אותו… והוא קיים רק חצי שנה נכון לכתיבת שורות אלו

בקיצור, אם אתם מתעניינים בהשקעה בנכס דיגיטלי מניב וקראתם בקפידה את מה שרשמתי כאן למעלה אז אני מאמין שהבנתם שאתם במקום הנכון 🙂

נדל"ן דיגיטלי


ועכשיו, אחרי שהראתי לכם בדיוק איך הכל עובד אשמח לפרט על השירות שאני מציע לכם היום


מטרת השירות שאני מציע הוא בעיקר למטרות אינטרס משותף, אני בונה רשת אתרי תוכן (PBN) איכותית מאוד דרכה נוכל להרוויח ממגוון אפיקי רווח שונים ומגוונים

1. רווח ממודעות גוגל או מודעות של חברה אלטרנטיבית – תשלום פר חשיפה ופר הקלקה על מודעה

2. רווח ממכירת מוצרים שונים דרך משפכי שיווק ושימוש במוצרי PLR אותם תקבלו בריברנד מיליונר. ניתן גם להציע מוצרים בשווי גבוהה מאוד של 4 ספרות למכירה אחת.

3. רווח מעמלות של קישורי שותף בתוך האתר (לא אמזון וכו)

4. מכירת שטחי פרסום לעסקים וליחידים (כתבות פרסומיות)

5. מכירת Backlinks לבעלי אתרים

6. מכירת לידים שנוצרים על ידי התנועה באתר שנרשמו לעדכונים ולמוצרים/שירותים שונים

כשכולנו מהווים חלק מרשת אחת גדולה של אתרים עם תוכן איכותי ומקורי שלא עובר על תנאי השימוש של גוגל אנו יכולים לקדם אחד את השני, למכור שירותים משותפים, להציע שטחי פרסום במגוון אתרים, לדוור לרשימות שלנו עם קישור לאתרים השונים שלנו ועוד.

מדובר בהשקעה בנכס דיגיטלי מניב שבאמת מכניס כל חודש יותר ויותר, נכס אישי ועם זאת שיתופי שדרכו כל אחד מרוויח בנפרד ועם החשבונות שלו האישיים אבל בנוסף ניתן גם להרוויח משיתופי פעולה וקידום הדדי.

אתרי תוכן זה נכס שגודל וגודל ככל שמשקיעים בו יותר, כל מאמר כל פרסום זה עוד תנועה ועוד חשיפה לאתר שגדלה מיום ליום וככה ניתן להרוויח ככל שעובר הזמן יותר ויותר.

הרצאת בית הנייר בה פירטתי על השיטה:

באתרי תוכן השמיים הם הגבול, מדובר בתחום שאני אישית מאמין בו וחושב שהוא יותר רווחי מרוב השיטות הידועות לנו היום אם רק נעבוד בצורה נכונה.

פירוט שלבי השירות:

אתחיל להסביר בפשטות ואז ברשותך אפרט בצורה יותר מקצועית.
השירות הינו שירות בניית אתר וכתיבת תוכן. בנוסף לזה השירות כולל קידום של האתר בגוגל (SEO) וחיבור של חשבון מודעות הגוגל שלך ( AdSense), קישורי שותף ומוצרי PLR שברשותך שקיבלת בריברנד מיליונר לאתר למטרת רווח משלושה אפיקי רווח שונים כסף ממודעות כסף ממכירות וכסף מעמלות שיווק של צד ג.

נדל"ן דיגיטלי

שלב ראשון:
מחקר מונחי חיפוש ובניית אסטרטגיה שיווקית – בשלב זה אחקור את שאילתות החיפוש הפוטנציאליות ביותר למי מדד פשוט של היצע וביקוש. לאחר מכן אבנה סכמה של האתר ואצור רשימת קטגוריות דפים בנוסף לרשימת מוצרים ותוכניות שותפים רלוונטיות לנושא האתר. לבסוף נרכוש דומיין רלוונטי לנישה של המוצר.


שלב שני:

מיתוג – בשלב הזה אצור לוגו וצבעים מותאמים ברמה הפסיכולוגית ליצירת המסר הנכון וחווית משתמש נכונה

שלב שלישי:
לפני שאוכל להתחיל לעבוד על האתר נצטרך לרכוש חבילת אחסון אתרים דרך מערכת Upress ולהתקין את מערכת וורדפרס. בנוסף אצטרך לחבר את הדומיין שרכשתי לחבילת האחסון.


שלב רביעי:

לאחר שהכל מותקן אגש לאתר ואערוך את הUI של האתר ארכוש תבנית מקצועית לאתר שמותאמת למותג ולחווית המשתמש באתר ואצור את השילדה הראשונית של האתר עם Dummy Content

שלב חמישי:
כדי לקבל אישור מAdSense להצגת מודעות באתר אנו מחויבים להחזיק אתר בו יש מעל 30 מאמרי תוכן ועם וותק של מעל 30 ימים לפחות. התוכן חייב להיות מקורי ואיכותי, מבנה האתר חייב להיות תקין, האתר חייב להכיל תקנוני שימוש כגון מדיניות פרטיות דף יצירת קשר ותקנון שימוש של האתר.

בשלב הזה נתקין תוסף קידום אתרים בשםYoast SEO  דרכו אוכל לוודא שכל פיסת תוכן שאני מעלה תהיה מקודמת כמה שאפשר בתוצאות החיפוש של גוגל אבנה את כל תוכן האתר – כ30 מאמרים שונים עם קישורי שותף/קישורים למשפכי שיווק שבבעלות מזמין השירות ודפי מידע. לאחר מכן אעשה הגדרה ראשונית של האתר ואאנדקס אותו בגוגל.

שלב שישי:
התקנת תוספים נוספים אופטימיזציה למנועי החיפוש וחיבור של חשבון ה
AdSense של מזמין השירות.
בשלב זה אצור איתך קשר כשהאתר מוכן וזמין לצפייה, סביר להניח שכבר תתחיל להיווצר בו תנועת גולשים, אני נתחבר לחשבון הגוגל שלך ונפתח ביחד חשבון 
AdSense (לוקח דקות ספורות) יהיה עלייך רק לאמת את החשבון שלך ולרשום פרטי חשבון בנק לצורך העברה בנקאית מגוגל.

בנוסף נרשם לתוכניות שותפים לקבלת קישורי שותף ונבחר מוצרים ושירותים עם משפכי שיווק ממערכת PLR CASHIER של ריברנד מיליונר שאותם נוכל לשווק ולמכור תחת החשבון שלך.

תהליך האימות הראשוני של גוגל: גוגל ישלחו אלייך מכתב רשום בדואר שמכיל סיסמא קצרה, ברגע שתקבל את המכתב נוכל לרשום את הקוד שקיבלת בחשבון שלך באתר לאימות הכתובת ולסיים את תהליך ההרשמה.

פרטי חשבון בנק: יש לפנות לבנקאית שלך ולבקש ממנה פרטי העברה בנקאית מחו"ל: IBAN/SWIFT ופרטי חשבון הבנק באנגלית בצורה מדויקת

*חשוב לחדד: אני לא לוקח אחריות על אי אימות של החשבון או כתיבת פרטים שגויים ואו אי אישור של החשבון או האתר שלך מטעם גוגל ואו אי התקבלות לתוכניות שותפים שונות אך אני מתחייב לעשות כמיטב יכולתי כדי לעזור לך בתהליך ובמידת הצורך לחבר אלטרנטיבות לגוגל ואו תוכניות שותפים נוספות דרכן תוכל לקבל כסף ממודעות או ממכירת באנרים באתר ללקוחות ואו באנרים עם קישורי שותף שלך וכו.

שלב שביעי ואחרון:
בשלב הזה אתחזק את האתר עם מאמרי חדשים מדי שבוע/שבועיים אתן לך גישה למעקב אחר כניסות ורווחים בחשבונות שלך ובשקיפות מלאה ויהיה לך נכס בבעלותך המלאה

ומה קורה לאחר ההקמה

בשווי תחזוקה חודשי ונוח כל שעלייך לעשות זה לחכות לרווחים ואני כבר ממשיך לבנות הכל עבורך ללא תשלום נוסף.

 

כמה אני יכול להרוויח מנכס דיגיטלי בשיטה שלך?

צפי משוער למשקיעים בשירות הקמת הנכס + עלויות תחזוקה 5 שנים
חשוב לחדד: מדובר בהקמה של נכס לטווח הרחוק, אנחנו לא בית השקעות ואנחנו לא מבטיחים תשואה. אנו מוכרים שירות הקמת נכסים דיגיטליים עם צפי משוער לייצור רווחים לשנים הבאות

נדל"ן דיגיטלי

מאמרים נוספים:
הכנסה פסיבית בכמה דק ללא מאמץ כלל
ספרים להעצמה אישית – המלצות ל-7 הספרים שאתם חייבים לקרוא!

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button