צילומי ניו-בורן – איך לעשות את זה מוצלח?

מתרגשים לקראת צילומי הניו-בורן של האוצר שנוסף למשפחה? קבלו קצת טיפים בנושא, רעיונות יצירתיים, מיקוד לגבי הגיל, השעה הנכונה, הכל כדי שתוכלו להנות מחוויה של פעם בחיים, כי רק פעם בחיים יש לנו הזדמנות לצלם את ה - "ניו בורן" שלנו.

הורים יקרים,
אז אחרי תמונות הריוניות מקסימות, בין אם בלוק דרמטי או לוק רך.  בסגנון מאובזר או ספונטני. בטבע או בסטודיו. הגיע הרגע ואתם כבר אחרי לידה והאוצר בידיכם.

ועם הגעתו של האוצר הגיע הזמן וכמובן שהרצון, לעשות צילומי ניו בורן ברגעים הראשונים לחייו\ה. לינצור את הרגע, לתפוס במצלמה את כל החיוכים הבלתי רצוניים שצפים על פניו של הבייבי החדש, את התנועות הממלאות באושר כשמפהק או מתמתח.

על מנת להעניק לכם את החוויה האולטימטיבית הגיעו עם תינוקכם זמן קצר אחרי הלידה, גג שבועיים. זה זמן מעולה כי התינוק ישן עמוק, הוא לא מתעורר מכל רחש קטן וניתן להתעסק סביבו עם כל מה שהתפאורה דורשת.

כמו כן, אמא יקרה, את כבר קצת פחות מרגישה את כובד ההריון, את הנפיחות והגוף יותר נינוח כך שתוכלי גם את להנות יחד איתו\ה.

כשאתם כבר החלטתם, תבחרו בסטודיו שרגיש לצרכי הניו בורן שלכם ויודע מה זה אומר.
תבינו שהכי חשובה זאת הנוחות של התינוק, כשלו נח, התמונות מעולות והאווירה נפלאה.

הוא זקוק לאוכל שלו, למוצץ שלו, למשחק שמעניין אותו ומושך אותו, לשמיכה שאליה הוא רגיל, למגבונים וטיטולים. בקיצור, כל מה שאתם זקוקים לו כדי לטפל בו ביום יום, הביאו איתכם כי אין לדעת מה הוא ירצה באותם רגעים. הוא גם זקוק לרוגע ושלווה, אז תגיעו באורח רוח, בידיעה שזאת חוויה של פעם בחיים והכי חשוב זאת הנוחות שלו.

תעדכנו את הסטודיו, איך הוא ישן. האם הוא ישן על הגב, או על הצד ויש (לא מומלץ) גם מי שרגיל לישון על הבטן.  מסירת מידע זה אודות הרך הנולד, יסייע להתאים לו את המתקנים שהוא ירגיש בהם נוח לישון ברוגע.

טיפ מאוד חשוב

תבחרו בסטודיו שישרה בכם תחושת ביטחון. שתוכלו להתייעץ לפני, לקבל את כל הטיפים, את כל התשובות ללבטים שלכם, לשאלות שלכם. כך תגיעו רגועים ולא לחוצים ליום הצילומים המיוחל.

זכרו, הניו בורן שלכם מרגיש הכל , אם תרגישו לחוצים, הוא לא יהיה רגוע ויום הצילומים לא יהיה חוויה נעימה כמו שלבטח אתם מייחלים.

מומלץ להגיע לסשן הצילומים בבגדים בעלי גוון צבע אחיד, ללא ציורים, הדפסים או כל דבר אחר, כדי לא למשוך את הפוקוס למקום אחר ולתת תמונה שתמקד את הפוקוס על הניו בורן.

כמו כן, אם בא לכם סט צילומים ייחודי, עם אביזרים הקשורים אליכם, תביאו איתכם את מה שהיצירתיות שלכם מזמנת. הסטודיו הוא מגרש משחקים למי שיודע את עבודתו וכל מה שתחשבו עליו, בר ביצוע.

אמא יקרה

את אחרי לילות בלי שינה, עייפה ברוב שעות היום, כי הבייבי היקר שלך עדיין מתעורר בלילות וזה הכי טבעי ביקום כולו.

תשקיעי בעצמך לפני שאת מגיעה לצילומים. תתאפרי יפה כדי להעלים קצת מסימני העייפות. אולי גם לק יפה לציפורנייך, שיראה מושלם כשאת אוחזת בראשו או עוטפת אותו בחיבוקך.

בכל סטודיו יציעו לכם חבילות צילום. עם הניו בורן או תמונות שלו בלבד. מומלץ בחום תמונות משפחתיות להנציח את הרגעים ולא תמונות רק של הניו בורן בגפו. תרצו להחזיק אותו, ללטף אותו ולהנות מחיוכו המתוק כשבמבטכם ניכר אושר אינסופי. אלו רגעים שרק המצלמה יכולה להנציח והם עולם ומלואו, לכל החיים.

לסיכום
צילומי ניו בורן דורשים הכנה מראש. אל תמתינו לדקה ה – 90 כדי להכין לכם את כל מה שאתם צריכים עבור התינוק או עבורכם. הכינו את כל הציוד יום לפני, קחו בחשבון שזה יכול לקחת כמה שעות. תדאגו לקצת אוכל גם עבורכם, גם אם מציעים בסטודיו כיבוד קל, עדיין תביאו עימכם קצת יותר.

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button