כנופיית ברמינגהם – מה מצפה לנו בעונה האחרונה?

כנופיית ברמינגהם – מה מצפה לנו בעונה האחרונה? פרק סיום באורך מיוחד, תופעות על טבעיות והחשוב מכל מי בגד בתומאס שלבי? הרי לכם כל הפרטים

כנופיית ברמינגהם – מה מצפה לנו בעונה האחרונה? פרק סיום באורך מיוחד, תופעות על טבעיות והחשוב מכל מי בגד בתומאס שלבי? הרי לכם כל הפרטים הכי עסיסיים על העונה השישית והאחרונה של "כנופיית ברמינגהם" צמד האחים שלבי הופיעו לראשונה על המסכים שלנו ב2013 וכבר עם בואם התחילו עם הצרות, עישון סיגריות, שתיית משקאות חריפים ובין היתר השוויצו במלתחת הבגדים שלהם.

חווינו איתם את כל הרגעים הבלתי צפויים כשהיינו בטוחים שהלך על תומאס אבל בשנייה האחרונה ניצלו חייו אובדן האישה שלו גריד כשכל משפחתו נכנסה לכלא, שכל מי שהתחברנו אליו מת, שמי שחשבנו שמתו גילנו שהם חיים יותר מתמיד וכשעסק המשפחתי גדל.

כידוע רוב ההתרחשויות בסדרה הן פרי הדמיון, כן כן גם הדמויות לצערכן. אך חבורת הפיקי בליינדרז הייתה כנופייה אמיתית והיא נהגה להסתובב ברחובות ברמינגהם בין השנים 1880-1910 כל חברי הכנופייה היו בני מעמד נמוך והם היו מוכנים לעשות כל שיידרש על מנת להשיג את המטרה שלהם.

על פי עלילת הסדרה חברי הכנופייה היו מחביאים בכובע סכין גילוח ששימש אותם ככלי נשק או לגילוח ספונטני במקרה והגיעו לא מדוגמים לעבודה אבל במציאות סכיני הגילוח הומצאו רק ב 1903 כאמור רק לקראת סוף הפעילות של הכנופייה כך שככל הנראה שחברי הכנופייה האמיתיים מצאו להם כלי נשק חדים אחרים להשתמש בהם.

בתחילת העונה החמישית התרחשה קריסת שוק המניות מה שקרה גם במציאות ב1929, ומשפחת שלבי מפסידה המון כסף בגלל עצה גרועה שקיבלו מכלכלן כאשר בדיעבד היו צריכים למהר ולצאת משוק המניות לפני הקריסה. מייקל והאישה שלו חוזרים חזרה לברמינגהם לאחר ששהו בארצות הברית, תומאס נותן את מילתו למשפחה שמקורות ההכנסה הנוספים יאפשרו להם להמשיך להתקיים, בזמן שמייקל בטוח בעצמו ובשיקול הדעת שלו לקבל החלטות טובות יותר מתומאס מה שעוד יותר מחמם את היחסים בין השניים.

האמון שלהם מתפרק לאט לאט עד שהוא מתרסק סופית בפרק האחרון לעונה פולי נאלצה לבחור בין הבן שלה לבין אחיין שלה תומאס ובפרק האחרון של העונה החמישית מחליטה להתפטר מתפקידה. תומאס ממשיך לאבד את השפיות שלו ובמקביל לכך רואה פלאשבקים של אשתו שנפטרה שממשיכים להגיע בתדירות גבוהה יותר בכל פעם, ובאותה העת בנו פין לוחץ עליו שיכניס אותו כשותף לעסק יחד עם האחים הגדולים שלו אבל מהר מאוד מגלים שהוא מביא אתו רק צרות מה שפוגע ברווחים במקום להגדיל אותם.

העונה החדשה ממשיכה בדיוק מהנקודה האחרונה שבה הסתיימה העונה החמישית, תומאס שלבי מרגיש שהוא בקצה גבול היכולת שלו לאחר עוד פלאשבק מאשתו גרייס, יושב באמצע השדה ומכוון לעצמו נשק לראש. ויש גם את העניין הלא פתור מהעונה חמישית תעלומת החתול שהשחור שרימה את תומאס ועצר את ההתנקשות. ובני משפחת שלבי שייאלצו להתמודד עם האמונות של מוזלי ועם הפחד שהרעיונות הפשיסטיים שלו יתפשטו ברחבי בריטניה.

התקציר הרשמי שיצא על הפרק הראשון מספר שתומאס יוצא למסע לכיוון צפון אמריקה, וניצב מול ההזדמנויות החדשות שחוק איסור האלכוהול פותח בפניו, אבל גם שם הוא נקלע לסכנה אל מול יריב וותיק שלו. כידוע בני משפחת שלבי לוקחים ברצינות רבה חלומות וסימנים שהיקום שולח להם בעקבות אמונתם באמונות תפלות, ובשל כך עלה הרעיון להוסיף אלמנט של תופעות על טבעיות כמו גורל שנחתם מראש והתעסקות במאגיה שחורה. בשנה הבאה 2023 הולך לצאת סרט שיחליף את העונה השביעית ויסגור סופית את הסיפור של משפחת שלבי יש למה לצפות.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

דברים מוזרים – הסדרה שלא איבדה את הקסם שלה

השיחוק הסרט החדש ואדם סנדלר ששוב שובר שיא אישי

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button