משחקי אגו בין גברים לנשים ולמה חשוב שתדעו שזה מיותר

משחקי אגו בין נשים לגברים כבר הפך לפופולארי במאה 21, היום אם לא קיבלת לייק אתה לא מעניין ואם אין עוקב אז הוא לא אוהב אותך

משחקי אגו בין נשים לגברים כבר הפך לפופולארי במאה 21, היום אם לא קיבלת לייק אתה לא מעניין ואם אין עוקב אז הוא לא אוהב אותך בדרך כלל זה נגמר בשיברון לב לשני הצדדים מכיוון שאין כלל תקשורת.

הרבה נשים חושבות על האמרה "תני לו לרדוף אחרייך", משחק שאין להן כוח לשחק בו. מחקרים מוכיחים כי מכשולים, מחזקים את המשיכה ואנו נוטים לאהוב את האנשים שאינם זמינים לנו ועלינו להתאמץ כדי להשיגם.

"משחקי אגו", זה מבנה אבולוציוני של האדם. גברים נולדו לצוד ונשים נולדו לשמר את המשפחתיות.  בזמן שגברים פחות רגשיים, ואני לא מכלילה כמובן כי תמיד יש יוצא מין הכלל, נשים הן רגשיות ומנתחות את הרגשות לעומק, בעיקר בתחום המיני. נשים מתייחסות לסקס בצורה הרבה יותר רגשית מגברים כי אקט החדירה הוא פנימי ולא חיצוני, כמו אצל גברים.

לגברים ולנשים אסטרטגיות שונות לגבי קשר לטווח קצר לעומת קשר לטווח ארוך. בעוד שנשים לרוב, מחפשות קשר לטווח ארוך, גברים נוטים להישאר בקשר לטווח קצר שמשמעותו מבחינתם, השגה וכיבוש של כמה שיותר נשים. משחקי אגו כבר אמרתי?

אז מה בעצם גורם לגבר לשנות את המשחק וליצור קשר לטווח ארוך?

חד משמעית, התנהגותה של האישה. אם האישה הופכת להיות לא זמינה לגבר, לא נוטה להעניק לו את מלוא תשומת הלב, לה הוא מצפה ותדע לגרום לו "לרדוף" אחריה, כך ירצה בה יותר. אם האישה תוביל אותו למצב בו הוא זה שמעריץ אותה יותר מהאופן בו היא מראה לו את הערצתה, היא תשיג את מבוקשה.

גברים נולדו לצוד, זה ב DNA שלהם וזה לא דבר שאולי ישתנה עם השנים, זה טבוע בהם וחלק בלתי נפרד מהאישיות שאיתה הם נולדו. המכשולים מחזקים את המשיכה והנטייה היא לאהוב את הבלתי מושג, את מה שאינו זמין עבורנו.

אבל אל תטעו, ברגע שהאישה תעורר בו תחושת חוסר אמון, תצוף בו המחשבה שאולי הוא נבגד, הוא ילך ולא יחזור. אחת הטענות המבוססות מחקרית היא שגברים נפגעים קשות מבגידה פיזית, בעוד שנשים נפגעות יותר מפגיעה ריגשית.

קצת טיפים לאישה שמעוניינת לכבוש את לב אהובה

אל תתלהבי יתר על המידה בדייט הראשון, תני לו להמשך לאישיותך הכובשת ותלכי בנונשלנטיות. תני לו לעשות את הצעד הראשון, לשלוח לך את ה"בוקר אור, היה לי כיף". בבקשה, אל תמתיני ליד הנייד וישר תגיבי כשהוא שולח לך הודעה. תני לו להבין שיש לך חיים חוץ ממנו.

ותעשי לעצמך טובה, גם אחרי שעשה את כל מה שצריך, תמשיכי להראות קצת אדישות שיהיה לו עניין להמשיך לחזר. כל עניין השוויון לא קשור לעובדה שלגבר תכונות אישיות שדורשות את החיזור הזה, את המרדף הזה אחר הבלתי מושג ולך, אישה יקרה, יש את הכוח להשיג הכול ולא להתאמץ יתר על המידה. החיזור אינו קשור בכמה את יפה, סקסית, במידה הנכונה או כל דבר אחר, החיזור קשור אך ורק בכמה תתני לו לחוש שיש לו בשביל מה להתאמץ.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

זהות מינית אצל ילדים ואיך נערים בני 14 מתחילים לעסוק בזנות?

נרקיסיסט, מה זה אומר? בואו לגלות האם אתם כאלה

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button