מסרבת לזוז מפתח ביתו לאחר הכירות של כמה דקות בלבד

מסרבת לזוז מפתח הבית האם זה באמת מפגש גורלי? או סתם צירוף מקרים? טלנובלה בעיר נתניה, עיר מאוד קטנה שכולנו מכירים

מסרבת לזוז מפתח הבית האם זה באמת מפגש גורלי? או סתם צירוף מקרים? טלנובלה בעיר נתניה, עיר מאוד קטנה שכולנו מכירים, בחור בן 24 הכיר בחורה ברשת החברתית והיא פשוט מסרבת לזוז מפתח ביתו נשמע הזוי לגמרי אז מה קרה שם? אמו של הצעיר פצחה בהליכים להשגת צו הרחקה כנגד הבחורה בטענה שהיא מטרידה את בנה ומסרבת לזוז מפתח ביתם אך היא ממשיכה לחזור פעם אחר פעם ומסרבת לזוז מפתח ביתם והם כבר חסרי אונים לגמרי.

כל זה ממשך גם שלאחר שהמשטרה עצרה אותה ארבע פעמיים היא עדיין לא וויתרה והמשיכה לשוב לביתם ועדיין מסרבת לזוז משם, אמו של הצעיר פנתה למשטרה בבקשה להוצאת צו הרחקה כנגד בחורה שבנה הצעיר בן ה24 הכיר באחת הרשתות החברתיות אותו צעיר הזמין את הבחורה לביתם. 
ומאז היא פשוט החליטה שזה הוא ביתה החדש ומסרבת להניח להם לנפשם . 

נאמר על ידיי אמו של הצעיר: “הייתה להם הכרות ממש קצרצרה של דקות אחדות בלבד”. 
הוסיפה וטענה: “הבחורה הגיעה אלינו בסביבות הערב הבן שלי ראה שהיא נראית מאוד שונה ממה שהייתה בתמונות אשר שלחה לו, הוא ציין בפנייה שזה לא מתאים לו והצעירה הלכה לדרכה “ 

לטענתה הנוספת של אמו של הצעיר ביום שלאחר מכן, הבחורה החליטה שוב להופיע בפתח ביתם, ומאז פשוט מסרבת לזוז. “הצעירה דופקת בחוזקה על הדלת , צורחת , ולא מפסיקה לאיים” 
הוסיפה לומר האם: “פנינו למשטרה מספר פעמים, הם אזקו אותה ולקחו אותה איתם. אך בכל פעם השיבה לחזור לפתח ביתנו, מסרבת לזוז ומבקשת להיכנס .“ 
 
אמו של הצעיר ממשיכה וטוענת: “זה כבר פשוט הפך להיות בלתי נסבל עבורנו ,פשוט מטרד שלא ייאמן כי יסופר, מעולם לא חווינו משהו דומה בעבר, אנחנו לא מכירים את הבחורה, אין לנו שום קשר אליה. 
הבן שלי לא בקשר עמה בשום צורה או דרך. 

 אין לנו מושג האם היא חמושה בנשק כלשהו, או מסוגלת לפגוע בנו בכל צורה אחרת שיכולה לגרום לנו נזק, אמש הבחורה שוב פונתה בידי המשטרה. אך השיבה לחזור לפתח ביתנו שוב בשעות הערב .   
בית המשפט של נתניה החליט כי אכן קיימת פגיעה בחייה הנורמטיביים של המשפחה ומדובר בלא אחר 
מאשר מטרד של ממש. הם הוציאו צו הרחקה לאותה הבחורה, ונאסר עלייה להתקרב לביתם במרחק של פחות מ150 מטרים.

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button