קולגן | כל הסודות שלא מספרים לכן והמוצרים שאתן חייבות להכיר

את הקולגן כולם מכירים זה אותו חלבון שגורם לעור הפנים שלנו להראות ולהישאר צעיר יותר אפשר למצוא אותו כמעט בכל מקום בקרמים בתכשירי טיפוח.

קולגן כולם מכירים זה אותו חלבון שגורם לעור הפנים שלנו להראות ולהישאר צעיר יותר אפשר למצוא אותו כמעט בכל מקום בקרמים בתכשירי טיפוח ולאחרונה הוא מגיעה גם כתוסף תזונה.

אבל צריך להבין שהחלבון קולגן אינו יכול לעבוד לבד הוא חייב לציידו את חברו הטוב החומצה ההיאלורונית זה השותף המושלם לחלבון הקולגן שאתם צורכים יש לזה חשיבות עיקרית בפני עצמה זה משפר ומייעל את העור ולמפרקים שלנו זה גם משפר ומייעל את ספיגת הקולגן ולהפך.

אז למה בעצם קולגן יעיל הרבה יותר עם חומצה הילארונית ?

החומצה המוכרת לכולנו היא בעצם מולקולת ענק בדמויי ג'ל סמיך שהגוף שלנו מייצר באופן טבעי מה שמאוד דומה לקולגן שגם מייצר את עצמו באופן טבעי בגוף שלנו. בדומה לקולגן גם ייצור החומצה ההילארונית היא בגוף שלנו ובאופן טבעי מוריד קצב עם השנים ככל שאנו מתבגרים.

מה שלרוב רואים בעור ובמפרקים שלנו רוב החומצה מאוחסנת בעור שלנו אבל היא קיימת גם בריכוזים דיי גבוהים במפרקים ובעניים שלנו התפקיד המרכזי של החומצה הוא שמירת הלחות העור וסיכוך המפרקים והעניים. התכונה העיקרית שלה היא בעצם ספיחה ואגירה של אלפי מולקולות מים, עם השנים החומצה ההילארונית מורידה מהכמות שלה בגוף מה שגורם לעור שלנו להראות מקומט ובנוסף לשחיקת סחוס ודלקות מפרקים.

כמו שהחומצה ההילארונית נמצא לרוב בעור שלנו ככה גם הקולגן נמצא בעיקר בעור במפרקים ובעצמות שלנו החומצה הקולגן שנמצאת אצלנו בגוף שומרת על המפרקים שלנו מפני שחיקה היא אחראית על החוזק והגמישות של העור ועל שיקום הסחוס המחבר בין העצמות בגוף שלנו. תרומתו ניכרת ביותר היא במראה העור. הקולגן כבר ידוע ביעילותו לשיפור המראה העור שלנו ובעיקר תורם למניעת קטמי גיל טושטש צלוליט החזרת הגמישות לעור הפנים.

אחרי שכבר הכרנו את הקולגן שנמצא בגוף של כל אחד מאתנו ומי המלווה הטוב ביותר של הקולגן (החומצה ההילארונית) הקנייה של הקולגן היא שלב לא חשוב פחות ככל שהזמן עובר כולנו צריכים תחזוקה לגוף ולעור הפנים לכן הקולגן נמכר היום גם כתוסף כי כמו שהבנו הקולגן והחומצה לאט לאט מפחיתים מהיצור הטבעי שלהם במהלך השנים. 

קניית מוצרים עבור עור הפנים שלנו אמורה להיות גם שלב חכם ומחושב כיום השוק נורא פרוץ ומוכרים לנו המון חיקויים של חברות מוכרות. אז בואו נכיר את האתר הקניות הגדול אייהרב IHERB האתר הוא אתר גלובלי שמוכר בעיקר מוצרים טבעיים מסוג תוספי מזון, קוסמטיקה איפור, ספורט, מזון כללי מוצרים לבית ולתינוקות. האתר בעצם מתבסס על מוצרים טבעיים שבריאים לגוף האתר מציע המון הטבות במחירים טובים שזולים בהרבה יותר מכל מקום כאן בארץ.

אז אחרי שהבנו מהו האתר המדובר ביותר למה בעצם דווקא האתר IHERB?

באת כיום יש למעלה מ30 אלף מוצרים טבעיים שלרוב כולנו מכירים מהארץ כל המוצרים הם אותנטיים ונמכרים בארה"ב עם אפשרות למשלוח לארץ באמצעות האתר. המשלוחים מאוד מהירים ללא בעיות כלל האתר הוא ידידותי ומאובטח מבחינת תשלום ורכישה תמיד יש מבצעים מתחלפים ומשתלמים האתר מציע המון אפשרויות גם לאלה שמאוד פעילים ברשתות החברתיות יש בונוסים על כל קנייה שאיתם אפשר להשתמש בקניה הבאה.

אוקי הבנתי! מה הלאה איך נרשמים?

קודם כל נכנסים לאתר I HERB ונרשמים. האתר מציע את עצמו בשפה האנגלית המקורית עם אפשרות לתרגום בעברית לנוחיות של כולם. המחירים גם הם יוצגו בשקלים מאוד חשוב לדעת שבעת הקנייה שלכם אסור לעבור את 74.99 לקנייה כדי לא לשלם מכס. המשלוח הוא מוזל או בחינם אבל בשביל באמת לנצל את ההזמנה בחינם אתם חביים לרכוש מוצרים לפחות בסף של 140 ש"ח. מחיר המשלוח תלוי בהרבה גורמים כמה מוצרים יש לך בסל מה המשקל של הסל וכמה מוצרים קנית סכום הקניה הכולל וכדומה.

להלן מס דוגמאות איך לחפש את המוצר שאתם הכי זקוקים לו כאמור לנושא שלנו קולגן.

האתר מציע לכם בעצם את האפשרויות הבאות יש לכם בכותרות העליונות עזרה, לאחר מכן מופיע לכם חלון נוסף ששם אתם בעצם בוחרים את המוצר עבורו הגעתם בעצם לאתר אם תשימו לב יש אפשרויות חיפוש מבצעים מוצרים חדשים רבי מכר מותגים מוכרים וכדומה.

צילום מסך מהאתר I herb

שימו לב כמה פשוט, האתר מציע לכם איך בדיוק את מה שאתם צריכים נכון לעכשיו זהו קולגן בין המומלצים שיש כיום בשוק חוות הדעת עליו מדהימות המחיר שלו בסדר גמור הכמות שהוא מגיע 206 גרם בהחלט שווה את המחיר הנ"ל.

קולגן ללא טעם וללא ריח california gold 

צילום מסך מהאתר I herb

שימו לב שמתחת לכל מוצר יש גם סקירת מוצר שמה תמצאו הסבר מלא על המוצר הכמויות ממה הוא עשוי למה הוא יעיל וכדומה. האתר מציע מגוון אפשרויות קנייה נוחיות ומחירים מוזלים מהטובים בכל העולם.

צילום מסך מהאתר I herb

ליד כל מוצר שתבחרו מגיע גם אפשרויות שילוב למשל החלטתם לקנות קולגן אבקה אתם תראו שעם זה יש אפשרויות נוספות למשל:

צילום מסך מהאתר IHERB

זאת אחת מהאפשרויות הנוחות ביותר ככל שתרכשו מוצרים האתר יבין איזה מוצרים אתם מחפשים לרוב וייתן לכם את ההתאמה המושלמת עבורכם בסטים לרכישה במחיר מוזל ונוח.

הקולגן מגיע במגוון צורות הוא קיים באבקה ראו למעלה. הוא קיים בטבליות בקרם פנים ובטיפוח. המוצר הבא הוא טבליות קולגן למי שפחות מתחבר לצורה האבקתית או לקרם פנים ומעדיף את הקולגן שלו כטבלייה. שימו לב שגם המוצר הזה מגיע עם סקירת מוצר המסביר את כל הרכיבים שהוא מכיל למה הקולגן הזה יעיל ועוד יש לכם את האפשרות להצעה משולבת שאתם חוסכים לעצכם הרבה כסף בזכות זה.

ניאוסל קולוגן ימי 120 כמוסות 

צילום מסך מהאתר IHERB

וכמובן האפשרות השלישית שלנו היא קולגן כטיפוח למשל קרם פנים תחליב פנים כסרום ועוד זאת גם אפשרות מצויינת להחדיר לעור הפנים שלנו בוסט של קולגן ולתת לעור את הלחות לה הוא זקוק ואת הגמישות שנעלמת עם הזמן.

 סרום קולגן 30 מ"ל לעור הפנים. 

קרם עניים קולגן

25 מ"ל מועיל בהוספת לחוות לאזור העניים אשר נפגע עם הגיל מייעל ומשפר את נראות העור את אזור השקעים שנוצר לרוב מעייפות וחוסר שינה קרם עניים הוא שלב טיפוח מאוד חשוב במהלך היום באזור העניים שלנו קיים קולגן טבעי אך עם השנים גם האזור הזה מאבד מכמויות הקולגן הטבעיות שלו והאזור זקוק לתמיכה שוטפת באופן תמידי כל בוקר בעיקר בגילאים 35+ אסור לשכוח שהקרינה של השמש לא מועילה לעור הפנים שלנו ובהחלט צריך להוסיף גם קרם הגנה לפנים אשר יגן על עור הפנים שלכם מהתייבשות.

האתר מציע שירות מעולה למי שאוהב לקנות אונליין האתר מאובטח מבחינת תשלום ידוע ומוכר בכל העולם אז אם אתם מעוניינים ברכישה מאובטחת ומגוון מוצרים כגון מה שדיברנו עליו מלפני זאת הזדמנות מצוינת עבורכם להתחיל לרכוש באתר i herb המציע מגוון קטגוריות ומוצרים לקנייה עם משלוח עד הבית.

לכניסה לאתר לחצו כאן

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

קעקועים קטנים | הכירו את הטרנד החדש שכובש את כולם

בלאק פריידי מה כדאי לכם לקנות בחגיגית המבצעים העולמית

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button