LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Lego Star Wars - The Skywalker Saga מחולק לשלושת הטרילוגיות ואפשר לבחור מאיזו מהן תרצו להתחיל. תוכלו לבחור אם להתחיל בסדר כרונולוגי

Lego Star Wars – The Skywalker Saga מחולק לשלושת הטרילוגיות ואפשר לבחור מאיזו מהן תרצו להתחיל. תוכלו לבחור אם להתחיל בסדר כרונולוגי או בסדר יציאת הסרטים או דווקא להתחיל מהסוף להתחלה. מתחילים כל טרילוגיה מהפרק הראשון והפרק הבא יפתח אחריו. בכל פרק קיימות 5 משימות שתצטרכו בצע על מנת לסיים אותו בהצלחה. כל משימה תקדם אתכם בעלילה ותוך כדי ביצוע המשימות תוכלו לחקור את האזורים השונים בחיפוש אחר משימות צד, פאזלים, מטבעות והמון סודות והפתעות.

המצלמה במשחק LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ממוקמת מאחורי הדמות איתה נבחר לשחק, בנקודת מבט מגוף שלישי. הזווית עוברת ממבט מעבר לכתף לזווית מעט אחורית יותר, תלוי בסיטואציה שבה אנו נמצאים. זוויות אלו נותנות שליטה טובה יותר באפשרויות ההתקפה הרבות. אפשר כמובן לירות באקדחים ורובים, להניף את חרב האור, לבצע קומבו של כמה מכות חרב, לזרוק את החרב כמו בומרנג ואפילו להרים חפצים ואויבים בעזרת ״הכוח״ ולהניח או לזרוק אותם לאן שנרצה וגם להילחם בקרבות חלליות.

מבחינת קושי, לא תמצאו כאן אתגר. לגו מכינים משחקים שמיועדים לכל שכבות הגיל. ככה שגם ילדים ונוער יוכלו להנות מהמשחק ללא תסכול מיותר. המשחק מאוד פשוט ויש בו הכוונה מדויקת לכל מקום אליו תצטרכו להגיע. אין זה אומר שמבוגרים לא ייהנו, ההפך, יש המון הנאה גם למבוגרים פשוט לא ממש אתגר, ההנאה חבויה במסע לחקור ולגלות את העולם שלגו יצרה כאן עבורנו.

גם בקרבות לא תמצאו אתגר ממשי. רוב הזמן תרגישו שדווקא להסתתר ולהגן על עצמכם ימנע ממכם להתקיף באופן יעיל יותר מאשר באמת לספק לכם הגנה מהאויב, בהחלט יכלו לשפר קצת יותר את המשחקיות האסטרטגית בחלק הזה. אולי לא הייתה כאן השקעה רבה מידיי בגלל שהמשחק LEGO Star Wars: The Skywalker Saga באמת פחות נועד להוות אתגר מטורף, האויבים פחות מדויקים ושורת החיים שלכם לא ממש תתרוקן. גם אם מתים, אין באמת עונש על כך ודי מהר חוזרים לעניינים לכן הגישה של לוותר על מחבוא וישר להתקיף יעילה יותר. שוב, הקהל הרחב של המשחק פחות ישים דגש על אסטרטגיה במשחק.

המשחק תמיד אומר מה לעשות, 45 המשימות העיקריות של הסיפור הן מגוונות, כל משימה שונה מהקודמת לה, בין אם מדובר במרדף, ליווי דמות מסוימת, קרבות, מרוצים ועוד, תמיד תרצו לגלות כבר מה תידרשו לעשות במשימה הבאה. בין משימה למשימה יש מגוון רחב של משימות צד שאפשר לחפש ולבצע. יש גם מספר רב של פאזלים שונים שחלקם דורשים שימוש בדמות מסוימת על מנת לפתור אותם בשלמותם.
תוכלו גם לחשוף ״שמועות״ שהן פעולות שצריך לעשות על מנת לפתוח עוד דמויות וספינות חלל.

תמיד אפשר למצוא מה לעשות, הגיוון רחב וכל משימה או פאזל שמסיימים מעניקה תחושה כיפית ומספקת. רוב הפאזלים יעניקו לפותרים נכון קוביות מיוחדות שאיתן אפשר להוסיף תכונות לדמויות. חלק מהתכונות הן כלליות לכל הדמויות וחלק מהתכונות ספציפיות לסוג מסוים כמו ג׳די, גיבור, נוכל, הצד האפל ועוד. זה באמת מדהים כמה דברים שונים ניתן לעשות במשחק וכמה דמויות וספינות חלל ניתן לחשוף.

את המשחק תוכלו לסיים במלואו תוך 16-20 שעות או למשוך אותו לזמן כפול מכך. את המשחק אפשר לשחק לבד או במסך מפוצל. זה בהחלט כיף יותר לשחק עם אדם נוסף, חבר או קרוב משפחה.

הגרפיקה במשחק היא המדהימה ביותר שייצא לכם להיתקל בה במשחקי הלגו עד כה, אולי הגרפיקה המדהימה ביותר בין משחקי מלחמת הכוכבים בכלל. הצבעים והרזולוציה נותנים הרגשה כל כך אמיתית שכל חללית נראה כמו חללית שקנינו בחנות והרכבנו ואז ריסקנו לחתיכות. הגרפיקה העשירה בצבעים וגוונים מעניקים חיים למשחק גם מעבר לצבעוניות של הקוביות. משחקי אור וצל, צלילותם של המים, האווירה ביער או מרקם חול המדבר הן רק חלק מהדוגמאות.

לגביי הסאונד הנעימות של הסדרה הן כבר כמעט ז׳אנר מוסיקלי משל עצמן. המנגינות של ג׳ון וויליאמס מלוות את המשחק לכל אורכו, אם זה מוסיקת הגיבורים, הצד האפל, הג׳אז של הקנטינה או כל נעימה אחרת שתוכלו שרק תרצו לשמוע נמצאת כאן במשחק.
ההשקעה בצלילים לא מסתיימת רק בנעימות כמובן, כל ירייה נשמעת כמו בסרטים וכך גם כל הנפת חרב וכדומה

לסיכום, משחק הלגו החדש שוחה בתוכן של מלחמת הכוכבים לצד הומור משעשע שזה משחק שהוא פשוט בגדר חובה לכל חובב משחקי לגו ולכל מעריץ סדרת הסרטים. עם מגוון עשיר כל כך בפעילויות שונות ואהבה גדולה לתוכן קל ללכת לאיבוד בתוך הכיף המקסים הזה שעולם המשחק מעניק. ההנאה נמצאת בכל מקום!

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

Mario Strikers: Battle League

Martha Is Dead

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button