רכישת נכסים דיגיטליים מבוססי תוכן – מדריך: מהן היתרונות וממה כדאי מאוד להיזהר?

רכישת נכסים דיגיטליים בהחלט הפכו לעסק לכול דבר בעיקר בתקופה האחרונה, מחקרים בתחום הכלכלה ההתנהגותית מלמדים שהעצב על הפסד גדול יותר

רכישת נכסים דיגיטליים בהחלט הפכו לעסק לכול דבר בעיקר בתקופה האחרונה, מחקרים בתחום הכלכלה ההתנהגותית מלמדים שהעצב על הפסד גדול יותר מפי שניים מהשמחה על הרווח. לדוגמה, אם תלכו ברחוב ותמצאו מאה ש"ח, עוצמת השמחה תהיה נמוכה מפי שניים מעוצמת העצב על אובדן של 100 ש"ח. זה טבע האדם וכך פועלת המנטליות של האדם.

אם אתם מתעניינים ברכישת נכסים דיגיטליים שמניבים לכם כסף, חנות דיגיטלית מבוססת תוכן איכותי ואמיתי וחשוב מכך, אם אתם רוצים להימנע מלהיות קורבנות למעשי נוכלות, חשוב שתקראו את המדריך הבא: בשנים האחרונות ובפרט בעידן הקורונה ישנן לא מעט חברות שמתיימרות להיות "מומחיות בפיתוח נכסים דיגיטליים בעזרת אתרי תוכן", אלא שרובן לא עובדות בשקיפות מלאה אל מול הלקוחות ויוצרות סביבן מסך עשן. יש דרכים לא מעטות לבדוק חברות אלה. במאמר זה אנו מעוניינים להסביר כיצד לסמוך על חברה וממה יש להיזהר.

הכי פשוט: בדקו בגוגל אנליטיקס

נתחיל מתמרור אזהרה אחד פשוט שכל אחד מכם יכול לבדוק בקלות ובלי ידע מוקדם כלשהו יש חברות רבות שהנתונים אותם היא תציג בפניכם סותרים את הנתונים בגוגל אנליטיקס בפועל כל מה שהחברה טוענת או מבטיחה – תרשמו לפניכם – ותבדקו את זה הלכה למעשה אל תהיו פראיירים.

אל תתרגשו ממתק השפתיים העליצות והשיחה המשכנעת הם כמו אנשי מכירות רבים אלופים בזה אבל אחרי שהכסף שלכם ירד לטמיון הם יגידו "זו השקעה ויש בה גם סיכונים" אבל את הקופון שלהם הם יגזרו. הבדיקה הפשוטה ביותר היא באמצעות "גוגל אנליטיקס". Google Analytics הוא שירות שמוצע על ידי חברת גוגל, לאיסוף ויצירת נתונים סטטיסטיים מפורטים על תנועות גולשים באתרי אינטרנט, כולל פירוט על מקורות התנועות ואמצעי מכירות. 

השירות מיועד למשווקים ובמיוחד למנהלי אתרים ואנשי טכנולוגיה הקשורים לענף ניתוחי נתונים באינטרנט זהו השירות הנפוץ ביותר שמנתח סטטיסטיקות. אמנם השירות הוא נועד עבור המשווקים אבל הוא יכול לשמש גם את הלקוחות הפוטנציאליים לבדוק את נתוני המשווקים.

בדקו בגוגל טרנד ומחקרי מילים

דרך נוספת פשוטה ביותר לבדוק אותם היא להשתמש במחקרי מילים יש כלים רבים למחקרי מילים ואתם מוזמנים לשוטט ברשת ולהרחיב את הידיעות שלכם בנושא הזה. אבל העיקרון הוא מאוד פשוט ישנם כלים גוגל טרנדס (Google Trends) וגוגל אדוורדס (Google Adwords) שמאפשרים לך לבצע מחקרי מילים, כלי עוצמתי ביותר בעולם התוכן.

 אם לדוגמה חברת הנכסים הדיגיטליים תטען בפניכם שהתוכן שלהם הצליח להקפיץ את החיפוש למילה "חתול" במאות אלפי חיפושים בחודש באמצעות תוכן שקשור לצער בעליי חיים – כך שכל פעם שמישהו יחפש את המילה "חתול" הם בעצם מרוויחים, אתם יכולים לבדוק אם הנתון הזה נכון או לא נכון בקלות באמצעות הכלים הללו.

בפגישה ולאורך כל האינטראקציה ביניכם, שאלו שאלות רבות גם כלליות וגם ממוקדות וספציפיות זאת על מנת שתוכלו לבצע לאחר מכן את הבדיקה המיטבית.

אתם מכירים את הנפשות הפועלות?

בדקו את הוותק של החברה את האנשים שעומדים מאחוריה. בדקו את התוכן של החברה, האמינות, קהל קוראים ועוד. יצירת תוכן איכותי זה הליך מאוד מורכב ולא פשוט. חוץ מזה, אם לא הכרתם את הנפשות הפועלות – או את התוצרים שלהם עד עכשיו אז למה שתכירו אותם מעכשיו?

כמו כן, יש לבצע חיפוש אינטרנטי מקיף על הנפשות הפועלות ולבדוק האם יש להם אזכורים שליליים ברשת.

ושוב, זה לא פשוט לפתח אתר תוכן ולהפוך אותו לרווחי בפרק זמן קצר יחסית. צריך באמת להשקיע בזה המון זמן ולהיות מומחה בתחום כדי לעשות את זה וכן, להתבסס על קומיקאים ואבירי רשת מוכרים שיודעים לייצר תוכן איכותי, משכנע ומקליק, כמו בריברנד מיליונר לדוגמא, שעובד בשקיפות מלאה ומביא תוצאות מרביות.

היתרונות של רכישת נכסים דיגיטליים מבוססי תוכן

הכנסה פאסיבית:
יש דבר כזה הכנסה פאסיבית! בעידן הנוכחי, הדבר הולך וצובר תאוצה זהו מודל שיותר ויותר אנשים דבקים בו ומנסים לפלס לעצמם את דרך המלך כדי לייצר הכנסה זו מודל זה מנוגד למודל של ההכנסה האקטיבית העיקרית בו דבקה רוב אוכלוסיית העולם מכאן היתרון בהשקעה בנכסים דיגיטליים מניבים ומבוססי תוכן הוא שמהצד שלכם לא קיים צורך כלשהו להשקיע זמן או ידע בנושא.


השקעות קטנות ומניבות:
לא מדובר בהשקעה שחייבת לקרוע את הכיס זו השקעה שמתאימה גם לחיילים משוחררים שמשלמים עליה באמצעות הפיקדון נכס דיגיטלי איכותי ביותר יהיה כזה שיודע לייצר בשבילך כמה שיותר כסף וידרוש ממך כמה שפחות מאמץ. 


חופש כלכלי:
חלומם הגדול של כל האנשים הוא להגיע לחירות כלכלית לא כולם מונעים אך ורק מהרצון לצבור מה שיותר הון אבל כולם רוצים לכל הפחות להיות רגועים ובלי צרות כלכליות.

מי שמחפש דרכים להכנסה נוספת, מבלי לעבוד קשה ולהתרוצץ, ניתן להשקיע בנכסים דיגיטליים מניבים, להם כבר אלפי שותפים ולקוחות מרוצים כמו ריברנרד מיליונר (rebrand millionaire) של המומחה ג'ון אלגורט. רק אצל חברות אמינות וממוסמכות, תוכלו להשקיע בנכסים דיגיטליים מניבים, מה שיסייע לכם לזמן לחייכם שפע ברכה.

החזר ההשקעה בטווח הקצר:
בנכסים דיגיטליים רציניים כמו ריברנרד מיליונר (rebrand millionaire) יזמים ומשקיעים יכולים להתחיל להחזיר את ההשקעה שלהם כבר בחודשים הראשונים זאת בניגוד להשקעות אחרות בהן יזמים ומשקיעים יודעים שהצפי להחזר ההשקעה עלול לקחת במקרה הטוב כמספר שנים.

בענף הנכסים הדיגיטליים (והכוונה לאיכותיים ביניהם ולא לנוכלים כמובן) תוכלו להתחיל לממש את כספכם לאחר מספר חודשים בלבד, וברוב המקרים כבר בחצי השנה הראשונה.

לא רק כרישים ולוויתנים:
אנשים רבים מחפשים מקורות הכנסה נוספים שיהוו עבורם הכנסה פאסיבית נוספת מדי חודש בחודשו ואף מדי יום ביומו. בתחום ההשקעות בנכסים מניבים ישנו יתרון גדול – ניתן לעשות זאת בריברנרד מיליונר (rebrand millionaire) בתמורה להשקעות קטנות יחסית להשקעות אחרות.

גיוון בסל השקעות האישי שלכם:
בנוסף להשקעות אחרות שתבחרו להשקיע – נדל"ן, תיקי מניות ועוד – עולם המדיה הדיגיטלי מאפשר יצירת הכנסה, כזאת שמשתבחת משנה לשנה ניתן למנף את ההון שלכם לטובת הכנסה חודשית נוספת באמצעות נכס דיגיטלי המנוהל בריברנרד מיליונר (rebrand millionaire) על ידי מאות עובדים בארץ ובעולם.

הכנסה חודשית מתפתחת:
למעלה מ-1,000 לקוחות כבר נהנים מהכנסה חודשית הדרגתית הנובעת מהשכרת שטחי פרסום, תנועת גולשים, מכירת מוצרים ודטאות בנכס שלהם בריברנרד מיליונר (rebrand millionaire). באמצעות שיתופי פעולה עם חברות פרסום בעולם פלטפורמת ריברנד מיליונר מייצרת הכנסה חודשית המתחילה בעשרות שקלים ומגיעה עם הזמן למאות ואלפי שקלים בחודש.

ראש שקט:
גם אם אין לכם ידע קודם או זמן פנוי בריברנד מיליונר תקבלו ניהול, שיבוח, פיתוח וקידום באופן שוטף כל נכס דיגיטלי בעבורכם תחת שקיפות מלאה. כתוצאה של מחקר מילות מפתח מעמיק, איתרנו נישות רווחיות על פיהן נבנו אתרי התוכן של ללקוחותיה, רכישת נכסים דיגיטליים בעלי תוכן נכון יניפו את העסק שלכם קדימה.

אם ברצונכם לקבל הדרכות עסקיות נוספות כאלה, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלכם, הירשם לניוזלטר שלנו כאן למטה. 📫

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

OnlyFans – איך לעשות כסף מהאינטרנט עם אונלי פאנס כמו אילנוש | מדריך מלא וחושפני

מחשבון משכנתא בסיסי ומורכב – שיטות לחישוב משכנתא

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button