צעצועים לילדים | רשימה של 7 הצעצועים המסוכנים והאסורים ביותר בעולם

צעצועים לילדים הוא נושא די מוכר בקרב ההורים, אין ילד שלא רוצה צעצוע חדש מהחנות וכמה שיותר יותר טוב, הניצוץ בעיניים של ילד שמקבל צעצוע חדש

צעצועים לילדים הוא נושא די מוכר בקרב ההורים, אין ילד שלא רוצה צעצוע חדש מהחנות וכמה שיותר יותר טוב, הניצוץ בעיניים של ילד שמקבל משהו חדש לא משתווה לשום דבר בעולם הזה וכנראה אין אפילו איך להתווכח על זה אך לא כל הצעצועים שנראים תמימים לחלוטין הם טובים עבור ילדנו ויש כאלה שאפילו מסכנים את חייהם.

אז הורים מכל העולם יכולים לנשום לרווחה בידיעה שהצעצועים הללו יצאו מהחו מכיוון שלבובות שאוכלות אצבעות וחומרים רדיואקטיביים אין מקום בקרבת ילדינו ובכל זאת היו אנשים שהחליטו שאלה כנראה רעיונות מבריקים במיוחד.

 

להלן רשימת 7 הצעצועים המסוכנים ביותר בעולם שהוצאו מחוץ לחוק:

#1 סירה מתנפחת לתינוקות (Aqua Leisure Baby Boat)

הסירות המתנפחות הללו לא יכלו לעשות את הדבר היחיד שהן יוצרו למטרתו וזה לשמור על הילד מעל המים הכיסא פלסטיק לעיתים תכופות היה פשוט מתפרק והילדים היו ישר נופלים למים החברה נכנסה לצרות אך למזלם של הילדים ההורים והחברה אף אחד לא נפגע.

#2 ערכת בדיקת תביעות אצבע (CSI Fingerprint Examination KiT)

בהשראת תכנית הטלויזיה CSI משנות האלפיים היצרן הביא לעולם את המשחק לבדיקת תביעות אצבע לילדים המשחק הנ"ל כלל בתוכו אבקה לזיהוי תביעות אצבע עם מרכיב מינורי 7% אסבסטוס כמות אבסטוס כזאת מספיקה כדי לגרום לסרטן ראות בשלב מאוחר יותר של החיים וזה משאיפה אחת.

כמובן החברה פשטה רגל.

.

#3 נקודות מימיות (Aqua Dots)

 לילדים תמים במיוחד תחבר נקודות קטנות תרטיב עם מים והעיצוב מתחבר יחדיו הבעיה היא שהנקודות בזמן בליעה היו מפרישות חומר הנקרא GHB או בשם הנפוץ יותר שלו "סם האונס" כתוצאה מבליעה 3 ילדים נכנסו לתרדמת לאחר המקרים הוצאו מהחנויות כ4.2 מיליון חתיכות מהמוצר הזה.

צעצועים לילדים | רשימה של 7 הצעצועים המסוכנים והאסורים ביותר בעולם.

#4 חגורה עם אקדח צעצוע (Belt Buckle Derringer Toy Gun)

האקדח הזה היה ברשימה של כל הורה לפני חג המולד בשנות 59 בארצות הברית זה עבד בצורה כזאת שכשהיתה מוציא את הבטן החוצה האקדח היה יוצא קדימה ומפוצץ קפצון הבעיה בצעצוע הזה שכשהאקדח היה מאבד את הפקק הכתום הוא היה שורף לילד את הבטן מהפיצוץ.

#5 חצים במטרה (Lawn Darts)

משחק לזוג או לקבוצות שהמטרה של המשחק הוא לפגוע בעזרת החצים בתוך חישוק שאתם שמים על אדמת הגינה החצים עשוים מברזל יצוק ודי כבד המשחק גרם ליותר מ7,000 פציעות ועד תחילת שנות ה90 מאז המשחק יצא מהחוק והסיבה די ברורה.

צעצועים לא חוקיים

#6 מעבדת אנרגיה אטומית לילדים (Atomic Energy Lab)

משחק ילדים עם 4 סוגי חומרים רדיואקטיבים מה שכל הורה היה רוצה שיתקרב לילד שלו למזלנו ההבנה של האנושות בחומרים ראדיואקטייבים השתנתה בשנות ה50 אך לשנה שלמה הצעצוע הזה הוצא למכירה ב50$ בלבד והצעצוע לילדים כלל ארבעה סוגים של עפרות: אוטוניט, טורבוניט, אוראניט וקארנוטית (autunite, torbernite, uraninite, and carnotite). כיף לכל המשפחה.

צעצועים לילדים | רשימה של 7 הצעצועים המסוכנים והאסורים ביותר בעולם.

 

#7 בובת סנאקטיים (Snacktime Cabbage Patch Kid)

הבובה המדוברת היתה מצויידת במנגנון של לעיסה שלא היה אפשרות לעצור לבד כשאצבע של ילד היתה נכנסת אליה או שיער לא היה איך לעצור את הבובה וזה יצר מצבים בהם היה דרוש לחתוך שיער ולנסוע לבתי חולים לאחר כ500 אלף פניות מהורים זועמים החברה נתנה החזרים לכל מי שהיה מעוניין בהם והורידו 200 אלף בובות מהמלאי והוציאו את הצעצוע לילדים הזה מחוץ לחוק. 

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button