שמפו והסוגים שכדאי להכיר

שמפו הוא בין תכשירי הטיפוח שנמצאים בשימוש גבוה באופן כמעט תמידי ותפקידו לשמור על ניקיון השיער שלנו אך יחד עם זאת כדי שנוכל ליהנות מהתועלת

שמפו הוא בין תכשירי הטיפוח שנמצאים בשימוש גבוה באופן כמעט תמידי ותפקידו לשמור על ניקיון השיער שלנו אך יחד עם זאת כדי שנוכל ליהנות מכל התועלת שלו חשוב לדעת לבחור את הסוג שלנו בחוכמה הנה כמה סוגי שמפו שכדאי להכיר:

שמפו ללא מלחים – 


מה שמיוחד בשמפו ללא מלחים זו העבודה שהוא מכיל תמציות שמנים איכותיות בריכוזים גבוהים מאוד ובשל כך נחשב לאיכותי הרבה יותר מה שהופך אותו גם ליקר יותר מכיוון שתהליך היצור שלו מורכב יותר והרכיבים שלו איכותיים יותר

 שמפו סילבר –

 סילבר מותאם לשיער בלונדיני, שיבה או פלטינה.
מה שמיוחד בו זה הפיגמנט הכחול\סגול\אפור שהוא מכיל מה שבעצם מאפשר לנטרל את הגוונים הצהובים\כתומים שמשתלטים על השיער ופוגעים במראה האחיד שלו חשוב לבחור בשמפו סילבר ממותג איכותי בעל שם ומוניטין.

נשירת שיער –


אם אתם מחפשים להפסיק את נשירת השיער אתם עשויים לגלות מגוון רחב של תכשירים, אשר מבטיחים יעילות כנגד מצבים של נשירת שיער אך שימו לב שכדי שהשמפו יהיה יעיל יותר חשוב לשים דגש על הרכיבים שלו.

בין הרכיבים היעילים למניעת נשירת שיער נמנים: קטוקונוזול,דקל ננסי,שמן זרעי דלעת וביוטין .
לפני בחירה מומלץ לערוך מחקר קטן להעלאת סיכויי היעילות.

שמפו נגד קשקשים – 

בתהליך חיפוש אחר שמפו נגד קשקשים חשוב לשים דגש על הרכיבים ולחפש את הרכיבים הידועים נגד קשקשים, חשוב לציין שלא כל מה שכתוב שהוא נגד קשקשים באמת יעיל.

בחירה נכונה עבור השיער שלנו – 


 כדאי להפריד את השמפו מהמרכך ולהשתמש ב2 מוצרים נפרדים, חשוב לבחור את התכשירים בקפידה תוך כדי התאמה שלהם לסוג השיער ומצבו התשתדלו להשתמש רק במה שאתם צריכים ואם אין לכם שיער יבש אין צורך להשתמש בתכשיר נגד יובש השיער או אם השיער שלכם חלק אל תקחו לשיער מתולתל חשוב מאוד לבחור את התכשיר המתאים בצורה מדוייקת עבור השיער שלכם על מנת לייעל את הפעולה ולא להפוך אותה לגרועה יותר.

לא לחפוף יותר מפעמיים רצוף הקרקפת מייצרת שומן טבעי וחפיפות מרובות עלולות לפגוע בתהליך ייצור השומן. על מנת לשטוף את החומר מהשיער מומלץ להשתמש בתנועת חליבה כדי להימנע משפשוף של השיער. ההמלצה הגורפת היא לא לחפוף בכל יום את השיער מה שלא ממש מדוייק לבעלי שיער שומני דווקא כן מומלץ לחפוף באופן יומי לעומת זאת לאנשים עם שיער יבש ההמלצה היא לחפוף פעמיים או שלוש בשבוע. הבחירה הנכונה של סוג התכשיר בשילוב של שימוש נכון ייתנו תוצאה של שיער חיוני יותר ונקי יותר לאורך זמן.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך :

כל מה שמעניין ברשת במקום אחד

אהבה | זוגיות זאת עבודה לפניכם כמה דרכים לזוגיות בריאה

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button