קלפי טארוט SOS וקריאה בקלפים בצורה נכונה – ההסבר המלא

קלפי טארוט וקריאה נכונה בקלפים יכולה לעזור בהתלבטויות שונות בחיים ולתת כיוון לאדם כאשר יש קושי. במאמר נסביר מספר שיטות כולל שיטת טארוט SOS

מרגישים תקועים? נמצאים בקונפליקט וצומת דרכים בחייכם? 
אנשים רבים כבר גילו את העזרה שקריאת קלפים, קלפי טארוט וקריאת בטארוט SOS יכולה לספק לכם במצבים אלו. יש מגוון סוגי קלפים וכמה דרכים לעשות קריאת קלפים בהתאם למצב ולשאלה אותו שואל האדם.
את השאלות לקלפים יש לנסח בצורת חיוב, לדוגמא- במקום לשאול "האם כדאי לי להיפרד מבן הזוג?" תשאלו "האם נכון לי להישאר בזוגיות בה אני נמצאת?". בכל מה שקשור במסרים ובתיעול אנרגיות מומלץ תמיד להשתמש בשפה חיובית, המוח שלנו אינו מפרש את מילות השלילה ולכן השאלה שיוצאת ברמה האנרגטית היא במסר קטוע.

 

ההיסטוריה של קלפי הטארוט והדרכים הרבות בהן ניתן להשתמש

הטארוט הוא חפיסת קלפים שמקורה באיטליה ומשמשת ברחבי אירופה למשחקי קלפי טארוט. הקלפים משמשים לגילוי עתידות בצורות שונות, כמו עם קרטומנטיה, או עם מטוטלת.

המילה טארוט וטארוק גרמנית נובעות מהטארוצ'י האיטלקי, שמקורו אינו ברור אך טארוך שימש כמילה נרדפת לטיפשות בסוף המאה ה-15 ותחילת המאה ה-16. תיאוריה אחת מתייחסת למילה הערבית "טורוק", שמשמעותה "המשחק".

האזכור המוקדם ביותר של קלפי טארוט הוא מספר שנכתב על ידי סופר איטלקי בשם ג'ירולמו קרדנו. בספרו הוא טוען שהטארוט הומצא על ידי כמרים מצריים. עם זאת, אין ראיות התומכות בטענה זו.

קלפי טארוט הם צורה פופולרית של ניחוש והם שימשו במשך מאות שנים. בדרך כלל הם קשורים לניבוי עתידות, אבל הם יכולים לשמש גם כדי לעזור לך לקבל תובנה על חייך, מערכות היחסים והקריירה שלך.

קלפים אלו שימשו במשך מאות שנים למטרות עתידות כמו גם לגילוי עתידות. כיום אנשים רבים משתמשים בהם למטרות מדיטציה או כדי לעזור להם לקבל החלטות בחייהם.

קלפי טארוט הם חפיסה של 78 קלפים המגיעים בצורות וגדלים שונים. החפיסה מחולקת לשני חלקים: הארקנה הגדולות (22 קלפים) והארקנה הקטנה (56 קלפים). הארקנה הגדולות קשורה יותר לעולם הרוחני והארקנה הקטנה קשורה יותר לעולם הפיזי שלנו.

המשמעויות של כל קלף משתנות בהתאם לחפיסה שבה אתה משתמש, אבל יש כמה נושאים נפוצים שנמצאים ברוב החפיסות. לדוגמה, המשמעות של קלף הטיפש משתנה מחפיסה לחפיסה, אך לרוב הוא מייצג התחלות חדשות או התחלה מחדש

קלפי הטארוט עוצבו במקור לצורכי משחק ולפי האמונה ניתן לחזות בעזרתן את העתיד לבוא. מערכת הקלפים הראשית מכילה 22 קלפים שונים, לכל קלף נושא ומספר חוץ מ2 קלפים יוצאים מהכלל. מערכת הקלפים המשנית מכילה 56 קלפים ומחלוקת ל4 סדרות.
ישנן מספר דרכים לקרוא בקלפים עם טארוט. 

קלפי טארוט, קריאה בקלפים , טארוט SOS

קריאה בסיסית: פתיחה עם 5 קלפים 

קריאה זו תיתן לנו לרוב כיוון פעולה למצב נוכחי.
הניחו חבילת קלפי טארוט על השולחן, חצו אותה בידכם השמאלית והניחו את החלק התחתון מעל העליון. הוציאו את הקלף הראשון והניחו אותו הפוך במרכז השולחן. את הקלף הבא הניחו מימין לקלף ואת השלישי משמאלו. את הקלף הרביעי תחינו מתחת לקלף הראשון ואת החמישי מעליו.

  • הקלף הראשון – מייצג את ההווה, איפה השאול נמצא כרגע בנושא מסוים עליו שאל.
  • הקלף השני – מייצג את העבר, מתייחס לעברו של השואל בנושא המדובר.
  • הקלף השלישי – מייצג את העתיד, התוצאות הצפויות אם השואל ימשיך באותה דרך בה הוא נמצא בנושא.
  • הקלף הרביעי – מייצג את הסיבות, מה הסיבות שהביאו את השואל למצב הנוכחי.
  • הקלף החמישי – מייצג את האפשרויות, מה התוצאות החלופיות האפשרויות מהמצב אם השואל יקבל את ההדרכה. 

קריאת הקשת: פתיחה עם 5 קלפים

קריאה זו נקראת כך מכיוון שאינה מתייחסת כלל לעבר אלא רק לקשת האמונות של השואל. נערבב חבילת קלפי טארוט ונסדר.

  • הקלף הראשון – מייצג את המצב בו השואל נמצא כרגע. הקלף ייצג את השאלה או האתגר שהשואל הציג.
  • הקלף השני – מייצג את תקוותיו של השואל, את האמונות והציפיות החבויות והגלויות של השואל לגבי המצב.
  • הקלף השלישי – מייצג את מה שחבוי מעיניו של השואל, מה שלא צפוי עבורו.
  • הקלף הרביעי – מייצג את העתיד הקרוב, מה שיקרה בימים או בשבועות הקרובים. מה שכרגע נמצא מעבר להישג ידו של השואל אבל עתיד להשתנות בקרוב מאוד.
  • הקלף החמישי – מייצג את העתיד הרחוק, מה יקרה אם השואל ימשיך בדרכו. 

קריאת טארוט SOS: קריאה עם 3 קלפים

קריאת טארוט SOS זו נותנת מענה לשאלות עם תשובה של "כן" או "לא" בלבד.
הקלף האמצעי הוא הקלף המרכזי, הוא הקלף המסכם לרוב את התשובה, שני הקלפים האחרים תפקידם לחשוף לנו גורמים מתנגדים או תומכים לקלף המרכזי. נדע מי הקלף התומך ומי המתנגד לפי סוג הקלפים שיצאו לנו. 

זכרו כי קריאה בקלפים ופתיחה בקלפי טארוט מהווה יותר הכוונה או עצה מאשר עובדה קבועה ויציבה בשטח. הכול ניתן לשינוי ותיקון והקלפים עוזרים לנו לקבל הכוונה ונקודות מבט חדשות אך אינם קובעים את העתיד ומונעים מאתנו לשנות אותו.

 

השלבים לפתיחת טארוט SOS: קריאה עם 3 קלפים

1. יצירת סביבת הפתיחה: מצאו מקום שקט שבו תבצעו את הפתיחה. התיישבו לצד שולחן או על הריצפה, פרסו מפה, דאגו שלא יהיו הסחות דעת מסביב. החשיכו את החדר והדליקו נר בכדי ליצור מעגל אור קוסמי שיבדיל בין מרחב הפתיחה לעולם החומרי.

2. הגדרת השאלות המבוקשות לטארוט sos: חשוב שתמציאו שאלה שהתשובה עליה תהיה 'כן' או 'לא'. אם רוצים לתחום את נושא השאלה בזמן מסוים, יש להגדירו בדיוק רב. כדאי לבחור את השאלה בצורה כזו שתבהיר לשואל את פעולותיו הנחוצות בזמן הרצוי.

כגון: "האם כדאי לי להשקיע בביטקוין כדי להרוויח כסף בשנה הקרובה"
לעומת זאת: "האם תהיה לי הצלחה כספית בשנה הקרובה" זו שאלה מטעה.
לא ניתן לקבל תשובה מדויקת על שאלה כגון :האם בעלי בוגד בי" אך כן ניתן לקבל תשובה על שאלה כגון "האם עלי להיזהר מכריסטינה הפקידה של בעלי בעבודה" כי ניתן לקבל רק תשובה של 'כן' או 'לא' על הפעולות אותם נצטרך לבצע.

קלפי הטארוט לא יכולים לחזות עבורכם את העתיד, כל מטרת הקריאה הינה לייצר "נבואה שמגשימה את עצמה" כי בתאכלס? הפותחים בקלפים או חיים בסרט או פשוט שרלטנים.

עזבו שטויות.. אתם יודעים שאני צודק =D

 

אהבתם? מאמרים נוספים:
משפטים יפים – משפטים יפים באנגלית משפטי השראה
משקרים לכם בזמן התכתבות? איך תדעו ואיך תוכלו לצפות את זה מראש

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button