עיצוב חדר עבודה ביתי – ככה תדאגו לפינה הפרטית שלכם

כאשר עובדים מהבית מאוד חשוב שיהיה חדר עבודה מסודר ונוח. בואו לקבל טיפים לעיצוב חדר עבודה ביתי, פרקטי ונעים שתוכלו להעביר בו שעות עבודה בכיף

כל אדם שעובד מהבית יודע מה החשיבות של חדר עבודה מסודר ונוח. כדי לשמור על ריכוז וכדי לעשות ניתוק מהאווירה הרגילה של הבית, בואו לקבל טיפים ורעיונות לעיצוב חדר עבודה ביתי נוח, פרקטי ומזמין כדי שתוכלו להתרכז בעבודה וליהנות מהאווירה שמתאימה ונעימה לכם.

טיפים לעיצוב חדר עבודה ביתי –

שולחן עבודה – בכל הנוגע לבחירה וסידור שולחן העבודה יש להקפיד על מינימליזם כדי לא ליצור בלגן סביב המחשב ולבטל הסחות דעת. בחרו שולחן נוח ומרווח, ותדאגו שיהיו עליו רק דברים שימושיים שאתם צריכים לעבודה על בסיס קבוע. אם יש דברים שאתם צריכים לעבודה שוטפת תדאגו שהם יהיו נגישים כדי שלא תצטרכו לקום וללכת לחפש. המטרה היא לנצל את המרחב בצורה פרקטית ונוחה כדי שבזמן העבודה תוכלו להתרכז אך ורק בעבודה. 

אחסון ומיון – אתם לא רוצים מדפים ומגירות עמוסים ומבולגנים ולכן מומלץ להשתמש באחסון סגור, קופסאות סגורות, תיקיות מסודרות וכו". תוכלו להשתמש במדבקות סימון כדי למיין מה נמצא ואיפה ובכך מנוע מצב בו תהפכו את כל חדר העבודה בחיפושים אחר משהו מסוים.

אם אתם בוחרים באחסון חיצוני כמו מדפים פתוחים וכו", מומלץ ללכת על קו עיצובי אחיד ועל מספר צבעים מצומם כדי לא ליצור תחושה של מחסן מבולגן. כדי להשתמש בכל השטח בחדר העבודה ניתן להשתמש במדפים פינתיים, בארוניות, בשידת מגירות או בספריית כוורת. 

פינת מנוחה – מומלץ לסדר לכם בחדר פינה קטנה ונעימה שתהיה מוקדשת למנוחה. נכון שאתם בתוך הבית ויכולים ללכת לנוח בסלון, אך אם תלכו לשבת רבע שעה בסלון יכול להיות מצב שתיזכרו במשהו שיש לעשות בבית, תתחילו להישאב לסדרה בטלוויזיה ומהפסקה קצרה תמצאו את עצמכם מסיימים לעבוד מוקדם ולא עומדים במטלות שיש לכם לעשות. לכן מומלץ שתהיה פינה מסודרת בתוך חדר העבודה שמוקדשת למנוחה ולהפסקות קטנות מבלי לצאת ולשנות אווירה. 

עיצוב החדר – לכו על כיוון עיצוב שנעים ומרגיע אתכם, בחרו בצבעים רגועים שמשתלבים ביחד ולא צבעים צעקניים ומעיקים מידי. אפשר לשלב בעיצוב חדר עבודה ביתי גם מעט צמחייה טבעית כדי להעניק חיות וצבע לחדר. מומלץ לא להשתמש בקישוטים עמוסים ומבלגנים כדי שלמור על מראה אחיד ורגוע. 

בניית אווירה – בחרו בתאורה שמתאימה לכם, בצבעים שמשפיעים עליכם בצורה חיובית ומרגיעה. מומלץ לא להעמיס בתמונות וקישוטים אבל אפשר כן להוסיף תמונה גדולה ויפה או מעט תמונות שמשתלבות ביחד ליצירת אווירה נעימה ומזמינה. אפשר להוסיף לוח משימות או מטרות כדי לעזור לייצר אווירה ממוקדת של הצלחה והישגיות.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

מודעות עצמית ורוחניות – העצמה אישית

קורסים אונליין – מה אפשר ללמוד דרך המחשב בבית ולמי זה מתאים?

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button