מדריך השלם להתקנת Hotjar בחנויות שופיפיי

מדריך התקנת Hotjar לחנויות שופיפיי בשנת 2021 כיצד לעקוב אחרי משתמשי האתר ולנתח את חווית המשתמשים, ככה עושים אופטימיזציה לאחוזי המרה בשופיפיי

מדריך להתקנת Hotjar בחנויות שופיפיי שיצרנו לכם פה תלמדו איך להגיע למצב שאנחנו יודעים שהחנות שלנו היא מכונת המרות משומנת שגורמת למבקרים לרכוש תוך 2 דקות מבלי לחשוב פעמיים


איך אנחנו מייעלים את חווית המשתמש ועושים אופטימיזציה לאחוזי ההמרה באתר? מה הדרך הכי טובה דרכה ניתן להבחין בתקלות באתר ובדברים שמונעים מהמבקרים באתר שלנו להפוך לרוכשים? התשובה לשאלות האלה היא התקנת Hotjar בחנויות שופיפיי.

הדרך הכי טובה להבנת המתרחש בפנים החנות שלך והבנה של התנהגות הלקוחות שלך היא להכנס ולראות את פני השטח בעצמך, לשם זה אנחנו צריכים את Hotjar כלי מדהים שנועד לתעד ולהקליט את פעולות המבקרים באתר שלנו.

אני אישית עד היום מנתח כל אתר שאני בונה וגם את החנות הוותיקה שלי בזמנו בעזרת הכלי הזה, אני יודע שזה מעט טכני ומסובך לחבר כלים מהסוג הנ"ל לכן החלטתי להפשיל שרוולים להקל על העוקבים האהובים שלי ולתת לכם מדריך שיראה לכם שלב שלב איך לחבר את Hotjar לחנות השופיפיי שלכם

 

במדריך התקנת Hotjar בחנויות שופיפיי שיצרנו כאן הבאנו דוגמא לחנות אחת שלנו, עם זאת, בערכות נושא לרוב נמקד את קוד המעקב מעל תג ה"הד"(</ head>) כפי שמופיע בתמונה למעלה או בוריאציות אחרות של header או head. רוב אלה יעבדו באותה צורה

רצוי לציין שבפלטפורמות מסוימות מדי פעם הקוד עובד רק לאחר שמיקמנו אותו באיזור הfooter, כל פלטפורמה ותבנית באשר היא אבל השיטה זהה.


6. הדבק את קוד המעקב שלך ב- Hotjar רגע לפני
תג
</ head> זה.


לכל אתר שתוסיף לחשבון Hotjar שלך יהיה קוד מעקב ייחודי משלו להתקנה. אתה יכול למצוא את קוד המעקב שלך להתקנה על ידי מעבר לאתרים וארגונים ולחץ על כפתור קוד המעקב שליד כתובת האתר.

 

7. לחץ על שמור.

כעת יש להתקין את קוד המעקב של Hotjar בדף הבית של החנות. כדי לעקוב אחר אישורי הזמנה, יהיה עליכם להתקין את קוד המעקב בסעיף אחר. עקוב אחר הצעדים מס '8-11 כדי לעשות זאת.


8. לחץ על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית התחתונה כדי לפתוח את
ההגדרות .

 

9. לחץ על Checkout.

 

10. גלול מטה עד שתגיע לתיבת Additional Scripts . הדבק את קוד המעקב של Hotjar.

 

לחץ על שמור.

כעת יש להתקין את קוד המעקב של Hotjar בשופיפיי בדף אישור ההזמנה שלך, עם זאת, הדבר אינו מתקין אותו בדף Checkout שלך.

בדוק את פאנל הניהול של אתר Hotjar כדי לאמת את ההתקנה.

לאחר שתוסיף את קוד המעקב של Hotjar לאתר שלך, תצטרך להמתין מספר דקות עד ש- Hotjar תבדוק אם הוא מותקן כהלכה. זה קורה בדרך כלל ברגע שהאתר שלך נטען עם קוד ה-Hotjar עליו, אך אתה יכול לבקר בדף בעצמך כדי להאיץ את התהליך. לאחר שHotjar זיהה את קוד המעקב באתר שלך, מרכז השליטה באתר יציג הודעה כמו זו שלהלן:

בדוק שוב את התקנת קוד המעקב שלך לאחר ביצוע שינויים בעיצוב

אם אתר האינטרנט שלך עובר שינוי עיצובי משמעותי לאחר התקנת קוד המעקב, ודא שקוד המעקב שלך עדיין מותקן. שינויים בעיצוב עשויים לגרום להסרת קוד המעקב, דבר שימנע מ- Hotjar לאסוף נתונים.


אם ברצונכם לקבל הדרכות עסקיות נוספות כאלה, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלכם, הירשם לניוזלטר שלנו כאן למטה. 📫

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

סבן אילבן (7-Eleven) צפויים לפתוח חנות ראשונה תוך שנה

הקמת חברה בע”מ – ראיון עם נטלי לוי ניהול כספים במיקור חוץ

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button