Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 משחק המרוצים של סוני חוזר ומעניק לנו את החוויה האמיתית ביותר עבור אותם השחקנים שמחפשים סימולטור מקצועי ואמין עד כמה שאפשר.

Gran Turismo 7 משחק המרוצים של סוני חוזר ומעניק לנו את החוויה האמיתית ביותר עבור אותם השחקנים שמחפשים סימולטור מקצועי ואמין עד כמה שאפשר.

לאחר 8 שנים עם משחק ביניים אחד שלא ממש היה להיט סדרת משחקי המרוצים Gran Turismo 7 המבוקשת ביותר, Gran Turismo חוזרת ובגדול ומספקת את החבילה הוויזואלית הטובה ביותר עד עצם היום הזה של ה-PS5, שלגמרי עונה על כל הציפיות של אוהבי משחקי המרוצים, אבל עדיין לא מספיק כדי למשוך קהל נוסף.

נתחיל מלדבר על הגרפיקה ואיכות התמונה, GT7 הוא משחק המרוצים הראשון של סוני שסוחב לחלוטין על רזולוציית 4k אמיתית בכל מצבי המשחק שלו, מדובר במנוע גרפי שבאמת מצליח להעביר תמונה מציאותית ברמה שהיא די מדהימה.

הרכבים נראים מציאותיים למדיי, עד הפרטים הקטנים ביותר של אבזור הפנים של הרכב, עד לרמה של סוג העור של המושבים, לדרך בה כל חלקי הרכב מראים השתקפויות מציאותיות מאוד כמעט כמו במציאות. מסלולי המרוצים והלוקיישנים השונים נראים בדיוק כמו שאנחנו מכירים אותם מהמציאות, וגם תנאי התאורה ומזג האוויר נראים מציאותיים יותר מאי פעם.


מה לגביי המשחקיות?

לאחר שהתרשמנו מהפן הוויזואלי, הגיע הזמן לדבר על איך המשחק עצמו ובכן, יוצרי המשחק Gran Turismo תמיד שמים דגש על החשיבות של להעניק לשחקן את חווית המשחק הריאליסטית ביותר, ואפשר לומר בביטחון רב שהמשחק החדש בהחלט עומד בציפיות.

כל רכב במשחק מרגיש אחר לחלוטין מהרכב הקודם, וגם העניין שכל סוגי רכבים מסוימים מתאימים למרוצים וקטגוריות שונות, המשחק מציג מגוון אפשרויות התאמה כך שכל סוג של שחקן, מהוותיק לחדש ביותר, יכולים למצוא את דרגת הקושי אשר תואמת את היכולות שלהם.
המשחק החדש מביא אתו גם כמה אפשרויות חדשות לגמרי, שמטרתם היא לתת למשתמש את חווית המשחק המושלמת.

מוד ה-GT Café החדש הוא בעצם הקמפיין הראשי של המשחק, והוא נותן הכוונה וסוג של "מטרה" שתעזור לשחקנים "רגילים" למצוא את עצמם בתוך התפריטים ואפשרויות המשחק הרבות שיש למשחק להציע.

השחקנים יוכלו לזכות ולפתוח רכבים ופרסים נוספים לאוסף הרכבים האישי שלהם, ועל הדרך ללמוד גם על הרכב ועל ההיסטוריה שלו. תוספת נחמדה ומהנה ביותר לאוהבי הז'אנר.

השלמה של כל "תפריטי" GT Café מעניקה לשחקנים פרסים שווים ולאחר שהשלמנו את כל המשימות של המוד ייפתח לנו שלב הבא שכולל בתוכו מרוצי אונליין, ואת אופציות העיצוב וההתאמה האישית של מכוניות ברמות המתקדמות יותר, ופה GT7 בעצם מראה את הלופ המרכזי ביותר שלו: קנייה של רכבים ועיצובם בהתאם לטעמם האישי של השחקנים, כך שכל שחקן יכול ליצור את רכב חלומותיו באמצעות השקעה אמיתית של זמן משחק, רכישת הרכיבים הטובים ביותר.

סאונד

גם שם GT7 מספקת חוויה נפלאה. כל רכב נשמע ייחודי ושונה מהקודם לו, וכולם מצליחים להמחיש את הסאונד הדומה ביותר לאופן בה כל מכונית הייתה נשמעת במציאות האופן בו הגלגלים נשחקים על המסלולים השונים, הרחובות, והלוקשיין שמשתנה בכל מרוץ, גורם שוני גם ברעשי המרוץ והרכבים, כך שאם נכנס לתוך מנהרה הצליל של מנועי הרכבים והצמיגים משתנה באופן מוחלט כדי להתאים לאופן בו הצליל היה נשמע במציאות, כך שגם במרחב הסאונד, GT7 מעניק חוויה לא פחות נפלאה ואמינה.


לסיכום

GT7 החדש הוא משחק הסימולציה הטוב ביותר שז'אנר מרוצי המכוניות ידע עד כה. מדובר במשחק המרשים ביותר מהבחינה המכנית עד כה בדור הקונסוליות החדשות, בשילוב של גרפיקה שגורמת לשחקן להתבלבל לרגע אם עדיין משחק מדובר או שאכן מדובר במרוץ אמיתי.

מצבי משחק חדשים עוזרים לשחקנים חדשים להתאקלם אל תוך עולם המרוצים המופלא והגדול שיש לסדרת המרוצים להציע, אך עדיין מדובר במשחק שמתאים לקהל שחקנים שמחפש סימולטור ריאליסטי ככל שניתן, ושחקנים "רגילים" שמחפשים סגנון משחק ארקיידי .
ועם כל זאת, אם אתם מחפשים את המשחק הטוב ביותר שתוכלו להגשים בעזרתו את החלום שלכם ולהרגיש כמו נהגי מרוצים מקצועיים לכל דבר ועניין – GT7 הוא באופן חד משמעי המשחק בשבילכם.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

Sifu

Weird West

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button