Apex Legends

APEX LEGENDS פרץ אל עולם הגיימינג כרוח סערה, ללא שום התראה מוקדמת או איזה טריילר מטורף פשוט יום אחד קמנו בבוקר לעוד יום וגילינו הר תגובות

APEX LEGENDS פרץ אל עולם הגיימינג כרוח סערה, ללא שום התראה מוקדמת או איזה טריילר מטורף. פשוט יום אחד קמנו בבוקר לעוד יום וגילינו הר תגובות ברשת והתלהבות אדירה על הלהיט החדש מבית היוצר של EA.

ובכן הרי לכם קצת רקע על APEX LEGENDS, משחק הבאטל רויאל מבית היוצר של Respawn ו– EA Games. אייפקס הוא חלק מסדרת המשחקים המצליחה טיטאן פול (Titanfall), סוג של ספיןאוף או סדרת בת. עלילת המשחק מתרחשת בתוך העולם של טיטאן פול ולמי מכם שיצא לשחק בו כבר לפני, בטוח יזהה באייפקס המון אלמנטים ודמויות שנלקחו משם. הביצועים הגרפיים בהחלט מספקים והמשחק כמעט נקי לגמרי מתקלות ובאגים.

למי שלא מכיר או לא שמע הבאטל רויאל, זה סגנון משחק שבו כמה קבוצות מונחתות לפעמים זה גם יכול להסתכם באדם בודד בשדה קרב שבו כולם נגד כולם, ומי שמנצח הוא הצוות ששרד אחרון. לכל קרב יש כמה סיבובים, שבכל סיבוב יש טבעת או מעגל שבתוכו כל השחקנים צריכים להתאסף. מי שיישאר מחוץ למעגל ייקח על עצמו את הסיכון למות במוות איטי ומייגע בידי סופה קטלנית שמשתוללת בגבולותיה של זירת הקרב. לאחר כל סיבוב הטבעת מתהדקת עוד יותר ומכריחה את כל מי שעוד נשאר עומד להילחם בשטח עוד יותר קטן.

באייפקס יש לנו כ20 צוותים אשר מרכיבים אותם שלושה חברי צוות כל חבר שייך לאגדה אחרת שהיא בעלת יכולות ייחודיות לה. נכון לעכשיו קיימות 6 אגדות שניתן לבחור מבניהן ועוד 2 נוספים שייפתחו לאחר שתצברו מספיק מטבעות משחק. בין הדמויות תמצאו את לייפליין Lifeline, הילרית שתרפא אתכם במהלך הקרב.
בלאדהאונד Bloodhound, גשש שיכול לאתר אויבים שנמצאים סביבכם על ידי זיהוי העקבות שלהם.
באנגלור Bangalore, חיילת שיכולה להפיל ארטילריה מהשמיים, לרוץ מהר יותר כאשר היא תחת מתקפה ולבלבל את האויב על ידי זריקת רימון עשן סמיך.

העניין הכי מדהים במשחק הזה הוא העובדה שחברי הצוות שלנו יכולים להחיות אותנו כמעט בכל שלב במהלך הקרב. בדרך כלל במשחקים מהסוג הזה, כשיהרגו אותנו כנראה שישר נגיע לתפריט הראשי ונמשיך למשחק הבא. יוצרי המשחק אייפקס לג'נדס מצאו דרך לשמור אותנו בתוך המשחק גם כשאנחנו מתים.

קיימים 2 מצבים שבהם תילקח מאיתנו היכולת להילחם, המצב ראשון הוא כאשר נקבל "נוק דאון Knockdown", שזה אומר שהאויב הצליח לפגוע בנו מספיק כדי להוריד אותנו על הברכיים, לאחר מכן נצטרך לחכות לחבר צוות שלנו שיבוא לעזור לנו לקום לחזור חזרה לקרב. במצב זה עדיין תהיה לנו האפשרות לזחול לכיוונם של חברי הצוות שלנו או לסמן להם איפה האויבים נמצאים, אך נלקחת לנו היכולת לפגוע באויבים או להשפיע על הקרב באיזשהו אופן.

לאחר שחבר הצוות יגיע להחיות אותנו, נחזור לקרב כאשר סקאלת הבריאות שלנו מאודה נמוכה וסקאלת השריון שלנו הוא על אפס. במידה והאויב ימשיך לירות עלינו וינסה לעשות "וידוא הריגה", אנו נמות וניתן יהיה לגנוב את כל הפריטים שאספנו מתחילת הקרב. אבל רגע אל תמהרו להתחיל משחק חדש. יש עדיין זמן לחברי הצוות לאסוף את הבאנר שלכם שנותר לאחר מותכם. כשהבאנר שלכם יהיה בידיו של אחד מחברי הצוות שלכם, הוא יצטרך ללכת לעמדה ייעודית במפה ומשם יוכל להחיות חברי צוות שמתו.

לסיכום, APEX LEGENDS הוא משחק שלקח את כל מה שטוב בבאטל רויאל, מוסיף לו עוד כמה אלמנטים שעוד לא ייצא לנו לראות במשחקים מהסוג הזה ואורז לנו את כל יצירת המופת הזאת בחבילה אחת. באמת שיש במשחק כל מה שגיימר רק יכול לבקש בבאטל רויאל והוא חינמי כמו פורטנייט, מלהיב ובעל גרפיקה מציאותית כמו שיש בקול אוף דיוטי והוא ללא ספק לקח השראה גם מאוברווץ' Overwatch עם הדינמיקה הקבוצתית של חברי הצוות.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

Pokémon Legends: Arceus

Tiny Tina’s Wonderlands

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button