ג'ל לציפורניים – ככה תעשי את זה לבד ותחסכי ביקור קבוע אצל המניקוריסטית

ג'ל לציפורניים הפך כבר למנהג לפני כל חג שמתקרב נגיד ושכחת לשריין תור אצל המניקוריסטית ואת מרגישה שסוף העולם הגיע כי פספסת תור ועכשיו את תקועה

ג'ל לציפורניים הפך כבר למנהג לפני כל חג שמתקרב נגיד ושכחת לשריין תור אצל המניקוריסטית ואת מרגישה שסוף העולם הגיע כי פספסת תור ועכשיו את תקועה עם ג'ל בציפורניים שמתקלף? את לא חושבת שהגיע הזמן להסיר את התלות בתור אצל המניקוריסטית וללמוד לעשות את זה לבד? במאמר הבא נלמד אתכן בצורה מסודרת שלב אחר שלב איך לעשות מניקור ג'ל מקצועי לגמרי לבד לעצמכן בבית, בלי הוצאות מיותרות ובלי תלות חיצונית.

שלב ראשון – ניקוי הציפורניים והסרת קוטיקולה 

השלב הראשון במניקור הוא לנקות היטב את הציפורניים, תסירו שאריות לק ישן ולכלוך בעזרת מעט צמר גפן עם מסיר לק (רצוי לא על בסיס אצטון). לאחר מכן תיקח מקל מיוחד ותדחפו בעדינות את העור שסבבי הציפורן לכיוון האצבע עצמה, את העור העודף הנקרא קוטיקולה, מסירים בעדינות באמצעות צוות מיוחד. תוודאו שכאשר את מסירות את העור אתן לא נוגעות בעור של האצבע כדי שלא תפצעו את עצמכן, ההסרה לא כואבת כיוון שבקוטיקולה אין עצבים.

שלב שני – עיצוב צורת הציפורן לפי בסיס טבעי

את קצה הציפורן משייפים בעדינות בעזרת פצירה, מומלץ לשייף ולעצב את הציפורן לפי בסיס הצורה הטבעית. מומלץ לעצב בצורה מעוגלת יותר ועדינה ופחות ללכת על עיצוב בלרינה או מרובע, הצורות האלו קצת יותר קשות להשגה סימטריות והציפורנים עלולות לצאת לכן לא זהות. 

שלב שלישי – מריחת שכבת פריימר דקה

לאחר עיצוב הציפורן יש למרוח שכבה דקה של פריימר כדי ששכבת הבסיס תיתפס בצורה מיטבית על הציפורן. את שכבת הפריימר לא צריך לייבש במנורה ואפשר לאחר מריחת החומר לעבור ישר לשלב הבא. חשוב להקפיד ולבחור בפריימר איכותי שכן כל הלק וחומר הג'ל לציפורניים מובנה עליו. 

שלב רביעי – מריחת שכבת בסיס לג'ל לציפורניים 

בשלב הזה מורחים שכבת בסיס יציבה ומלאה ומייבשים אותה כ30-60 שניות במכונת ייבוש מיוחדת. לאחר הייבוש אין לגעת בחומר עד לסיום התהליך. שכבת הבסיס היא השכבה שבמידה ויש צורך מתקנת סדקים או שקעים במבנה הציפורן הבסיסי.

שלב רביעי – מריחת שכבות הלק ג'ל לציפורניים

הגענו לשלב הכיפי בסיפור לו כולנו חיכינו- הלק ג'ל! לאחר שלקחתן את הזמן ובחרתן את הצבע המושלם עבורכן הגיע הזמן להתחיל לעבוד. את השכבה הראשונה בצבע יש למרוח בצורה אחידה אך לא עבה במיוחד ולייבש למשך של כ30-60 שניות במנורת הייבוש. את השכבה השנייה יש לדאוג שתהיה אחידה ומלאה כדי שלא יהיו חורים או משקעים. את השכבה השנייה יש לייבש גם במנורה המיוחדת למשך של כ30-60 שניות. לאחר ייבוש השכבה השנייה זה הזמן לקשט במידה ואתן רוצות, לאחר סיום הלק ג'ל לציפורניים והקישוטים עוברים לשלב האחרון והסופי. 

שלב חמישי – מריחת שכבת הטופ וטיפול בעור 

לאחר שסיימתן מורחים שכבה אטומה של טופ סוגר (מבריק או מאט בהתאם להעדפה אישית), מומלץ לבחור בטופ שלא מצריך נטרול באלכוהול כדי שיראה אחיד ומלא ולא יהיו צורות משיכה. את הטופ יש לייבש למשך של כ30-60 שניות. לאחר שסיימתן הכול כולל הכול תמחו טיפה של שמן מיוחד לעור על העור העדין שסביב הציפורן ותיהנו ממניקור ביתי מושלם, בקלות, ביעלות ובעלות מינימלית של הוצאות ציוד.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

עבודה מהבית לאימהות – ככה תשלבי בין עבודה וגידול הילדים

עיצוב בית בזול איך מתחילים ולמי זה מיועד?

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button