גברים | איך לגרום לסביבה הנשית להמשך אליכם יותר

גברים תשכחו מכל מה שהכרתם עד היום יש כאן תפנית בעלילה מצאנו תכונות מדויקות שיגרמו לסביבה הנשית להמשך אליכם ואף לרצות אתכם כל הזמן.

גברים תשכחו מכל מה שהכרתם עד היום יש כאן תפנית בעלילה מצאנו תכונות מדויקות שיגרמו לסביבה הנשית להמשך אליכם ואף לרצות אתכם כל הזמן. לכולם יש בעיות עם הביטחון העצמי גם לגבר שנראה הכי טובה בחבורה יש את השדים שמסתתרים אצלו עמוק עמוק בפנים קומפלקסים יש לא רק לנשים אפילו תופתעו לגלות שלמרות שהם לא אומרים אך יש לגברים כיום הרבה בעיות עצמיות פשוט הם לעולם לא ישתפו אתכן לפחות חלק מהם.

הרבה גברים היום בשנת 2022 חושבים שקרירות ולשחק משחק זה מה שיעזור להם להשיג אישה טובה ואיכותית שבאמת יוכלו לייצר אתה קשר עמוק ורגשי אז לא! אדישות מובילה אתכם לסוג טייפ של נשים שרוב הסיכויים תישארו איתן תקופה אולי יהיו כאלה שיעדיפו זאת אך לא על זה אנו מדברים כאן.. באמת שבמצב של הכרויות אין צורך לעשות שום דבר לא צריך להיות מגניבים במיוחד או עם איזשהם טריקים מיושנים בכיס המטרה היא להיות אתם בדיוק איך שאתם שומעים את זה. רוב הסיכויים שאתם קוראים את המאמר הזה ואומרים לעצמכם נו אני זה אני ואני הכי אמתי ולא קורה כלום הן עדיין לא ניגשות או מעוניינות כשאני ניגש אבל אני אחדש לכם כל מה שאתם צריכים זה כמה מאפיינים פשוטים שיעזור לכם להשיג בדיוק את מה שאתם צריכים יש כאן מספר תכונות שנשים תמיד ימשכו אליהם ובשביל זה אני כאן להלן מספר התכונות שאתם חייבים להכיר או ליישם.

שלב ראשון שכל גבר חייב להכיר – גברים שיודעים מה הם רוצים מהחיים.

הנשים הן עם שיודע מה הוא מחפש לרוב אישה שהגיעה כבר לגיל הבגרות ויודעת את עקרונותיה וכבר בהחלט יציבה נפשית ורגשית תחפש עבור עצמה בן זוג שגם יציב ויודע מה הוא רוצה מהחיים. נשים נמשכות לגברים שיש להם מטרה כלשהי בחיים אשר רודפים אחרי החלומות שלהם ויעשו הכל על מנת להגשים אותם נשים מעריכות הרבה יותר סוג גברים שבטוחים בעצמם ואף הופכות להיות מעריצות של גברים כאלה. ברגע שיש לך חלום ואתה מתעורר כל בוקר מחדש על מנת להגשים אותו כל אישה תרצה להיות חלק מהחלום שלך האנרגיה שאתה משדר מושכת אותם בצורה לא רגילה והכסף כאן הוא לא אישיו זה הוא רק בונוס. ברגע שאישה שאתה מעוניין בה תכנס לחייך ותראה את המטרות שלך ולאן שאתה שואף זה ילהיב אותה והיא תרצה ליצור איתך דרך ואף ולעזור לך להגשים זאת.

שלב השני הוא להיות שם במילה המקורית שלה "נוכחות" –

אומנם זה לא כל כך מדויק אך יש לאישה אינסטינקט שמרגיש מתי הגבר באמת נמצא שם אתה לדוגמא אתם יכולים לצאת לדייט אך אתה פחות במצב רוח ופחות נמצא שם רוחנית ההכרות לא יכולה להתבצע כמו שצריך כי אתה לא 100 אחוז שם מספיק שהיא מדברת ואתה מסתכל ושותק זה יוצר אי נעימות מהצד שלה בהרגשה שלה היא חופרת ומדברת רק על עצמה לכן נוכחות זה לא גוף יפה שיער מסודר שרירים ובגדים הכל מסתכם בהרגשה הפנימית שלך ובמה שאתה משדר תמיד לפי פגישה עם אישה תגיע בנוחיות תדע שנוח לך עם איך שאתה מרגיש היום שאתה אוהב מה שאתה רואה במראה הרגשה פנימית טובה משדרת בטחון עצמי מבלי מודע כלל אל תפחד ליצור קשר עין להתבונן לתת זכות שיחה ליושבת למולך והכי חשוב ליצור אווירה נוחה שהאישה שיושבת מולך תרגיש בכך גם רוב האנשים רוצים להרגיש שמבינים אותם שהם מוערכים והביצוע שלך כאן הוא לתת לה להרגיש זאת.

האם אתה גבר שנותן מעצמך 100 % או 70%?

כמה שצומת לב לאישה זה דבר מרכזי בחייה אין כיום אישה שלא אוהבת יחס אז כמה יחס אתה באמת נותן מעצמך כמה אתה משקיע? לא משנה מה תגיד אף גבר לא יודע לתת את הצומת לב המלאה לאישה. אין כאן הרבה מה לעשות זהו טבע האדם תנסה רגע להבין את הבריאה של אלוהים הרי זאת בהחלט יצירה אל תוריד ממנה את המבט בעת שיחה תקשיב תתעניין במה היא אומרת הנך את הנייד בצד הוא בהחלט לא אמור לעניין אותך באותו רגע המון גברים מחפשים תעסוקה שהיא לא האישה למה שלא תדבר אתה תייצר שיחה נעימה הריי כל מה שהיא רוצה באותו רגע זה רק אותך תהיה רומנטי קח אותה לים לטיול בפארק קנה לכם מתוקים ויין שבו עשו פיקניק ברגע שאתה מתמיד בזמן אתה זה הרגע בוא אתה מתמודד אתה ב100 אחוז ברגע שאתה יושב מולה ולא מאבד אתה קשר עין היא לא תרצה לרגע להיות לא לידך ותיפול לרגלייך כמו נוצה.

כולן יודעות שגבר מצחיק בעל הומור טוב הוא מושך אז אהיה כזה זאת בעיקרון אחת התכונות הסופר חשובות בגבר ברגע שנשים שאתה מעוניין בהן נפגשות אתך זה בכדי לשים לרגע את השגרה העמוסה בצד וליהנות מרגעים קלילים שלא מכבידים עוד יותר על היום אז תצחיק אותה ותגרום לה לשכוח מכל מה שעשתה היום הפוך להיות השותף המלא לדמיונות שלה ואיך שהיא רוצה להעביר את היום תיצור בועה קטנה של הומור וצחוק כשהיא נמצאת לידך זאת משיכה וודאית. כנ"ל גם לגבי ספונטניות צור לעצמך שלבים בראש איך אתה כובש אותה אם זה אם היא ספונטנית וזורמת יהיה לך הרבה יותר קל וכיף אבל יש גם הפוך מכך וזה ממש לא בעיה לסדר זאת הדרך לכבוש אישה היא לא להיות צפוי שלח לה רגע הודעה במהלך היום וקח אותה לאיזשהו מקום שרק אתה מכיר גם אם היא לא אוהבת את המקום הזה היא כל כך תאהב את העובדה שהיית ספונטני וקליל שהיא שלך עוד לפני שהגעת אליה לפתח הבית ספונטניות זאת סקרנות זה יוצר תשוקה ורגש כל אטרקציה בעצם שתיצור עם בת זוגתך יגרום לה להתאהב בך יותר השלב החשוב הוא לא להפסיק להיות כזה גם אחרי הרבה שנים ביחד זה יכניס פלפל לזוגיות וזה ישמור על אהבה טובה ותשוקה.

נשים נמשכות לגברים חכמים זה ידוע –

זאת בהחלט תכונה ידועה אצל נשים שהן נמשכות לגבר חכם אבל גם לזה יש גבול יש המון סוגי גברים שחושבים שאם הם יהיו יותר חכמים מהאישה זה מושך אותן אך אף אישה לא אוהבת להרגיש טיפשה ולרוב זה גורם להן להרגיש ככה. בגלל זה אהיה חכם גם בלהיות חכם. זאת תכונה איכותית וטובה שהתגלתה כמושכת נשים סדרתית ברגע שאישה בעצמה חכמה היא תדע להעריך את החוכמה שלך ולחקור יותר ויותר בכל מה שקשור לחיים שלך מאוד חשוב לא לקחת שום דבר כמובן מאליו גבר שיודע איך החיים שלו הולכים להראות זה בהחלט גבר שיודע לחיות נכון את החיים. ברגע שאתה משתף את בת זוגתך על שינויים שאתה מעוניין לעשות בחייך זה כבר מראה על תוכנה של חוכמה כי הרוב לא יבינו את הטעויות עוד דבר זה מנהיגות נשים נמשכות ללידרים כאלה שמובילים דעת קהל שיש להם מילה בחבורה אאפשר להתנגד לכך זה ידוע וודאי שכולן נמשכות בלהקה לאריה הכי חזק כולן מעוניינות בגבר חזק כי הן רואות את ילדים שלהן כמוהם בדיוק חזקים ומובילים ההגדרה למנהיגות היא לא להיות המפקד בבית ובטח שלא לתת פקודות לביצוע סביבך פתח לעצמך אינטליגנציה חברתית כזאת שתוביל אותך ותכוון אותך בדרך המנהיגות. 

גבר רגיש זה גבר מושך אך לכל דבר יש גם מידה  – 

עם כל המנהיגות שדוברה כאן מלפני והחוש הומור הכסף שום דבר לא עומד מול הרגישות שלך והרוך מול האישה אם אתה לא מוכן להיות פתוח רגשית מול אותם נשים שאתה רוצה לצאת איתם אין לנשים האלה שום סיבה לשמור אתך על קשר או לייצר זוגיות כלשהי נשים אוהבות רגש זקוקות למילה טובה לחיבוק למבטים לחיבה לכול הבאת רגש מכל סוג לכן אם אין ביכולתך להביע זאת מולה עשה עבודה עצמית קודם לפני הפגישות שלך אם אותן נשים על מנת לא לייצר לעצמך דימוי קשוח ללמוד לצאת מהקליפה שלך זאת דרך להשאיר את האגו בצד זאת גם עבודה שהיא לא פשוטה להגיד כל יום בוקר טובה לבחורה שלך זאת אופציה אבל היא הכרחית לקשר והיא עושה טוב ממש טוב לקשר אל תפחד מאינטימיות ואם אתה כן אז למד את הפחדים שלך ותתגבר עליהם תנסה לא לפחד מתגובות שלה תרשה לעצמך לחזר לדאוג וברגע שתגיש לה את כל זה על מגש היא תגיש לך את זה בחזרה באהבה אל תסיק מסקנות מוקדמות אל תחפש אישור במילים שלה והכי חשוב תדע שלהיות פגיע לפעמים וכנה זה בסדר תהיה עצמך. 

לסיכום קבלו מספר טעויות שגברים עושים עם נשים  – 

טעות מספר 1 להיות נחמד מידי  – נשים לא בוחרות את הגבר שהן מעוניינות בו כי הוא "נחמד" הן בוחרות כשהן מרגישות משיכה עוצמתית חיבור וכימיה כזאת שמגיעה מהבטן.

טעות מספר 2 לנסות לגרום לה לחבב אותך  – אף אישה לא אוהבת שגורמים לה לחבב בכוח או מנסים להתחבב עליה עד רמה של חנפנות כשמדובר על משיכה, אתה לעולם לא תצליח לשנות את מה שהאישה מרגישה! 

טעות מספר 3 לקבל ממנה אישור והסכמה להכול – בואו זה דיי מוריד ברגע שהגבר תאכלס מבקש אישור הריי אתם לא בני 13 וצריכים אישור מאימא והיא לא אימא שלכם שצריכה לאשר תהיו גברים שיודעים את הדרך לעקיפה להודיע על דברים מבלי לגרום לה לחשוב שאתם מבקשים אישור בנינו זה מוריד ואפילו מאוד.

טעות מספר 4 להגיד את רגשותיך מוקדם מידי – בגלל שנשים לרוב מחוזרות על ידי גברים הן מקבלות די קשה את העובדה שאומרים להן מהר מידי שיש כבר רגשות  הן חושבות שעוד פעם נפלו על אותו טיפוס ופשוט מוותרות עליו במהירות שיא קחו תזמן למדו להכיר אחד את השנייה צאו לדייטים לראות עם יש חיבור ורק אחרי תקופה תתחיל לדבר על רגשות במידה ויש.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

חייזרים | יש הטוענים שהם כבר ביקרו אותנו ואף נמצאים סביבנו

נשים | מה מושך את הגברים באישה?

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button