הרמת עפעפיים – כל מה שצריך לדעת

להרמת עפעפיים, סגולות רבות והיתרונות מובהקים שלא ניתנים לדילוג על סדר היום. עד כמה היתרונות ישפרו את חייכם? נסביר במאמר הבא:

נהוג לכנות את העיניים כראי לחלון לנשמה. יחד עם זאת, עם חלוף השנים ומסיבות גנטיות לפעמיים העפעפיים פשוט מגלים סימני צניחה. הפתרון שמסתמן כהכי טוב הוא הרמת עפעפיים, שזהו הליך שכיח ביותר, שבאמצעותו תיראו הרבה יותר צעירים ורעננים.

ההליך הזה מפחית במידה ניכרת קמטים או נפיחויות של העפעפיים התחתונים, שיכולים לשדר מראה עייף, מסיר עודפי שומן, עור או שרירים אשר התנפחות ובתורם מכבידים על העפעפיים העליונים. רצוי מאוד שתיהנו מקריאה של המאמר שלפנים מן ההתחלה ועד תומו, וכך תדעו – הרמת עפעפיים – כל מה שצריך לדעת…

האם יש ביכולתה של הרמת עפעפיים לסייע לכם בכאבי ראש של מיגרנות?

אין שום ספק כי הרמת עפעפיים תשפר את הנראות החיצונית שלכם, אבל הידעתם שהיא גם מסייעת בכאבי ראש של מיגרנות? על פי שפע של מחקרים שנכתבו בתחום, נמצא כי מי שעבר את התהליך אשר כוון לעצבים ספציפיים הציג שיפור של חמישים אחוזים בכאבי הראש כתוצאה ממיגרנה. בתום כמה חודשים, משתתפי המחקרים הצהירו בריש גלי, כי המיגרנה חלפה ועברה כמו שבאה.

האם הרמה מסוגלת לשפר את הראייה שלכם?

נראה כי הרמת עפעפיים היא המוטיבציה המובילה לתרחישים של צניחה דראסטית של עפעפיים עליונים או נפיחות. במצבים יותר שכיחים וקלים של עפעפיים כבדים, שמא תחשבו כי הרמת העפעפיים אינה מסוגלת לשפר את הראייה שלכם, ותבחרו בהליך זה רק בשביל שיפורים אסתטיים, אבל למעשה הם ירחיבו וישפרו את שדה הראייה שלכם.

האם הרמת עפעפיים יכולה לשוות לכם נראות הרבה יותר צעירה?

עם חלוף השנים, יתכן וצורת העיניים שלכם תהיה צרה ואופקית ואף תתעגל, הדבר מתרחש לרוב באמצעות כל מיני שינויים בעפעפיים התחתונים, בעוד העור שלכם יהיה יותר כבד או רפוי מכיסי שומן, כאשר באמצעות הרמת עפעפיים מתבצעת למעשה מתיחה בחיבור של העפעפיים ובעצם מסוגלת לסייע בהסרה של משקל העודף.

האם באמצעות הרמה תוכלו ליהנות ממראה של מצח יותר חלק?

במידה והעפעפיים העליונים שלכם מרגישם לכם ככבדים או כנכנסים לשדה הראייה שלכם, סביר להניח שאתם מרבים להרים את הגבות שלכם, על מנת להצליח לראות יותר טוב. חזרתיות על פעולה שכזאת עשויה ליצור תלמים עמוקים במצח שלכם. באמצעות הרמה יוסר המשקל העודף, ותיפטרו מההרגל המגונה של הרמת הגבות שלכם ותמגרו אחת ולתמיד את הקמטים במצח שנלווים לפעולה שכזאת.

האם על ידי הרמת עפעפיים תיהנו ממראה אור בהיר יותר?

בעוד את העיניים שלכם מקיפים נפיחויות או עור עודף, הם עשויים לעכב את כניסת האור לקשתיות שמספקות להם צבע, מה שעשוי להקהות את הנראות של העיניים שלכם. בעזרת הרמת עפעפיים ניתן ליהנות מיותר אור לעיניים, באופן הזה שהעיניים שלכם ממש ינצנצו וייראו הרבה יותר מבריקות.

האם באמצעות הרמה כישורי התקשורת שלכם ישתפרו?

העיניים נחשבות למרכז באופן שבו בני האדם קוראים את הסביבה ומתקשרים האחד עם השני. במידה וכל החיים שלכם המראה של העיניים שלכם גורם לכם להיראות עייפים, כועסים או עצובים מדי, בעוד ההפך הוא הנכון, יש להניח שהנכם משדרים רושם מוטעה לסביבה הקרובה שלכם.

בוודאי המון אנשים מעירים לכם מדוע אתם כל כך עייפים, כועסים או עצובים, ובשמיעה של הנחות שגויות שכאלו מה נותר לכם לעשות? ובכן, הפתרון הפשוט הוא בדמות של הרמת עפעפיים תחתונים או עליונים, שיש באפשרותה לסייע ליישר את הרמזים המוטעים שמופיעים על גבי הפנים שלכם, שיתכתבו בהצלחה עם המצב האמתי שלכם, והן שיאפשרו לכם לייצג את עצמכם בפני כל הבריות באופן נאמן למקור.

 

יעניין אתכם גם – 

מוטיבציה ואיך משמרים אותה לטווח ארוך

הכנה לכיתה א – איך נעביר את ילדנו מהגן ילדים לבית ספר ללא קשיים

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button