20 עובדות מעניינות על בעלי החיים שלנו שיפתיעו אתכם 

עובדות מעניינות על בעלי חיים יש המון ואין ספק שבעלי חיים הם דבר מדהים ! חברותיים אנושיים ופשוט גוש של אהבה, כמובן שרובנו הגדול מאוד אוהב חיות

עובדות מעניינות על בעלי חיים יש המון ואין ספק שבעלי חיים הם דבר מדהים ! חברותיים אנושיים ופשוט גוש של אהבה, כמובן שרובנו הגדול מאוד אוהב חיות, אז הינה כמה עובדות מעניינות שרובנו כנראה לא ידענו על קיומן ואולי אחרי שנקרא אותן נדע דבר או שניים על שותפינו בעלי החיים.

עובדות מעניינות שכדאי לכם לדעת על בעלי החיים האהובים שלנו – 

 

1. חוש ריח של כלבים הוא פי 10000 יותר חזק מחוש הריח שלנו , אז פעם הבאה שאנחנו כועסים על הכלב שלנו שהוא הפליץ בואו לא נשכח שהוא מריח את זה פי 10000 יותר חזק מאיתנו (מסכן)

2. דגים:  דגי זהב לא יכולים לעצום עיניים וזה לא בגלל שהם לא רוצים זה פשוט כי אין להם עפעפיים

3. ואם עסקנו בעובדות מעניינות של דגים, רק שתדעו לכם שהם יכולים לטעום ולאכול אוכל מבלי לפתוח את הפה שלהם , מעניין אם זה גם פחות משמין ככה…

4. לחילזון יש 14 אלף שיניים. כן, כן שמעתם נכון… אנחנו ממש לא יודעים איפה הוא מאחסן אותן בתוך גוף הג’לי הזה אבל מה שבטוח שלקבל ממנו ביס זה לא נחמד בכלל הלשון המעטה.

5. חמורים אחראים על יותר מקרי מוות של בני אדם מאשר שהתרסקויות מטוס אחראיות , אז אם  חשבתם לרכב על חמור להנאתכם אז כדאי שתחשבו שוב.

6.פרעושים יכולים לקפוץ כפי 130 גובה יותר מגובהם מה שבטוח ,שאין כל כך דרך להתחמק מהם כמו שהיינו בטוחים .

7.מסתבר שגם לפרות יש סלנג שונה ממש כמו לבני אדם, כל "מו" הוא מיוחד במינו. מעניין אם גם הן מריצות בדיחות על המבטא אחת של השנייה 🙂

8. סוסים ישנים גם בזמן עמידה! הבינו את הפוטנציאל האדיר שיש בשינה טובה. ואת משמעות החיים כולה בעצם.

9. דולפינים מחזיקים בתואר הזיכרון הכי טוב וארוך טווח מכל ממלכת החיות, ככה הם זוכרים את מסלולי השחייה שלהם ממרחקים עצומים.

10.  אחת העובדות המלחיצות הוא שבני האדם ב500 השנים האחרונות גרמו לכך ש322 זנים של בעלי חיים נכחדו מהעולם, מזוויע .

11.הזמן של סנאי עובר לאט יותר מאשר זמן של בנאדם ממוצע.

12. אם יש נושא אחד שנחשים ממש שונאים לדבר עליו זה טבעונות, הם החיה בין היחידות בטבע שהדבר היחיד שהן אוכלות הוא רק חיות אחרות. אז פעם הבאה שתפגשו נחש ממליצים לכם למצוא כל נושא אחר בעולם לדבר עליו רק לא טבעונות.

13. אנחנו כמובן נגד התעללות בבעלי חיים. בכל אופן, סתם שתדעו לכם שאם תטפטפו אפילו טיפה אחת של ליקר על עקרב הוא יקבל עליכם סיבוב וינסה לתקוף אתכם.

14.כמו שאמרנו בסעיף הקודם אנחנו נגד התעללות בבעלי חיים ! אבל רק שתדעו שאם תשימו דג זהב בחדר חשוך לחלוטין הוא יהפוך ללבן אבל אחר כך קחו בחשבון את תסביכי הזהות שבאים עם זה.

15. אם היפופוטם פותח את הפה שלו במלואו יכול להיכנס לשם ילד בגובה 1.22 אנחנו חושבים שאנחנו נוותר על התענוג לנסות את זה.

16. מכרסמים הם אמנם חיות מאוד מיניאטוריות בגודלן, אבל יש משהו בגופם שלא מפסיק לצמוח לעולם, ואלו השיניים. 

17. צ’יטה זה החתול היחיד בטבע שלא יכול לבצע שליפת ציפורניים , אבל השאלה היא אם זה אומר שהן כל הזמן שלופות מראש או תקועות בפנים לנצח

18. הגמל שהוא חיה מדברית, יכול להסתדר זמן רב ללא אוכל ומים , אז  גברת ג’ירפה עקפה אותך היא יכולה להסתדר זמן רב יותר מאשר הגמל ללא המשאבים האלו !

19.לחתולים יש יותר מ100 קולות שהם יכולים להפיץ ואילו לכלבים יש  ברזומה רק עשרה. עכשיו ההתנהגות המתנשאת שלהם קצת יותר ברורה .

20.רוב התרנגולות הם שילוב של זכר ונקבה בגוף אחד, אנחנו בטוחים שהן\הם הוציאו הרבה כסף על טיפול פסיכולוגי.

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button