שופיפיי (Shopify) | בדרופשיפינג שחר אשכנזי מייצר פי 4 מכירות איך?

שופיפיי (Shopify) זה לא עסק קל - ככה מומחה שופיפיי מבריק מישראל הופך את היוצרות ומייצר פי 4 מכירות בשיטת דרופשיפינג לו ולתלמידים שלו

שופיפיי (Shopify) זה לא עסק קל – ככה מומחה שופיפיי מבריק מישראל הופך את היוצרות ומייצר פי 4 מכירות בשיטת דרופשיפינג לו ולתלמידים שלו מרחבי העולם.

הזמנו את שחר אשכנזי מומחה השופיפיי (Shopify) הבלעדי בישראל שפיתח שיטה ייחודית לשכפול אחוזי ההצלחה בחנויות שופיפיי לראיון חושפני במיוחד בו הוא פותח את כל הקלפים על השולחן ומסביר אחת ולתמיד כיצד כל אחד יכול להתנער מהתחרותיות החונקת בתחום הדרופשיפינג ולמכור פי 4 יותר מרוב המתחרים בתעשיית הסחר הדיגיטלי.

שחר פיתח שיטה דרכה ניתן להפוך לפחות 8% מסך המבקרים באתר לרוכשים משלמים ונאמנים עם ארנק פתוח שחוזרים לקנות עוד ועוד וכל זאת בזמן שהממוצע של שאר האנשים בתחום החנויות האינטרנטיות יושב על פחות מ2%!

לפי מחקר שבוצע על ידי אתר littledata ממוצע ההמרה של חנויות דרופשיפינג (Dropshipping) מבוססות שופיפיי (Shopify) יושב על כ1.6% בלבד(!) משמע, שמתוך 100 מבקרים בשופיפיי רק 1.6% יבצעו בפועל רכישה הנתון הקטן הזה הוא הסיבה העיקרית למה הרבה טוענים ש "דרופשיפינג מת" האמת היא שברוב המקרים זה נכון, שיווק הרי זה לא דבר זול וכמובן גם לא תשלום לספקים ולשילוח, אם רק 1.6% מהאנשים שמבקרים באתרים שלנו רוכשים מטבע הדברים שאנחנו נהיה בROI שלילי (החזר השקעה).

אז איך מוכרים פי 4 מוצרי דרופשיפינג בחנויות שופיפיי וצוחקים למתחרים בפנים?

כאן שחר אשכנזי נכנס לתמונה, שחר הוא מומחה השופיפיי הבלעדי בישראל עם מעל 7 שנות ניסיון ומאות סטודנטים מרוצים תחתיו בישראל בלבד, שחר ידוע ביכולתו לייצר חנויות דרופשיפינג (Dropshipping) מבוססות שופיפיי (Shopify) שמוכרות בסכומים שלא נתפסים בעין, תלמידים רבים שלו הפכו לבעלי עסקים בתחום, חלקם גם לחברות בע"מ.

שאלנו את שחר: "מה השיטה שלך? איך אתה והתלמידים שלך מוכרים כל כך הרבה?"

במשך השנים כסוחר שופיפיי אני הבנתי שתחום הדרופשיפינג לא נהיה יותר קל, מי שלא מגדיל ראש ולא נותן ערך משמעותי ללקוחות שלו יישאר מאחור, בזמן שרוב השוק זורק תירוצים כמו "דרופשיפינג מת" רק עקב חוסר ההצלחה האישית שלהם אני ולא מעט מהסטודנטים שלי מייצרים 6 ספרות במחזורי מכירות לנו וללקוחות שלנו.

השיטה היא יחסית פשוטה אך עם זאת מורכבת ויש ללמוד אותה ולהבין לעומק את הפסיכולוגיה של מה שמוכר ומה שלא, נדרשת כמובן גם חשיבה פיננסית בחישוב עלות המוצר למול עלות ספק שיווק ומה שלקוח הקצה משלם לנו בפועל משהו שרוב האנשים לא עושים. אז דבר ראשון אנחנו מאמינים במכירת מוצרי "High ticket" מוצרים עם שווי גבוהה ולא להתעסק במוצרים בשווי נמוך, ככה נוכל להרוויח סכום נאה מכל עסקה ולא להרגיש שאנחנו מבזבזים את הזמן שלנו ואת הכסף שלנו לחינם.

"למכור מוצרים יקרים. נשמע קצת מפחיד למתחילים, לא ככה?"

אני אשאל את זה ככה, מה יותר מפחיד? לדעת שכדי להרוויח 100 ש"ח ביום נקי לכיס אתה צריך למכור ל100 אנשים שונים או לדעת שמספיק לקוח אחד שרוכש ועשית את היומית שלך?

הבעיה היא של רוב האנשים שפותחים חנויות דרופשיפינג (Dropshipping) בשופיפיי (Shopify) היא שהם לא חושבים כלכלית ולא מחשבים את הנוסחה של זמן = כסף.
אנשים בעידן של היום עסוקים יותר מדי ב"למה לא" או "למה שזה יעבוד בכלל" במקום להאמין בעצמם ובמוצרים שהם רוצים למכור. אפילו כשעובדתית מהבחינה הכלכלית למכור מוצרי דרופ זולים בעידן של היום זה הרבה פחות משתלם

 

"ובכל זאת, איך אתה גורם ללקוח קצה שמעולם לא פגש אותך לפתוח את הארנק?"

כפי שאמרתי בהתחלה, יש תהליך פסיכולוגי במהלך רכישה של לקוח שצריך להבין אותו לעומק כפי שאני מלמד בקורס שלי, אנחנו עובדים בשיטה של משפכי שיווק ולא מובילים את המבקרים ישירות לחנויות שלנו.

אחוז המרה ממוצע בחנויות שופיפיי יושב על פחות מ2% מכיוון שרובנו לא ממהרים לרכוש בחנות שאליה הגענו בפעם הראשונה, מטבע הדברים רובנו חוששים מהונאות או מאיכות ירודה של מוצר וגם נוטים לחשוב עם עצמנו "למה כדאי לי בכלל" 

זה הולך להישמע מעט מורכב אבל עם זאת זה מאוד פשוט, המוח שלנו בנוי מ"3 מוחות" המוח הזוחלי, המוח היונקי, והניאו קורטקס אני לא אכנס לזה עכשיו יותר מדי לעומק אך אני אסכם את זה בפשטות, מכירים את הרגע הזה לפני כל חתימה על חוזה או ביצוע עסקה שבו אתם עוצרים ממש למאית השניה לחשוב "רגע, למה לי לעשות את זה?"

זה הניאו קורטקס, המוח המחושב שלנו, החלק בראש שגורם לנו לחשוב לפני כל פעולה על התועלות והשימושים שאותם נקבל מכל החלטה שלנו ולמה לנו לבצע אותה. תבינו, שחר אשכנזי לא תמיד היה מותג בתחילת דרכי גם אני מאוד התקשיתי והשקעתי לא מעט כסף על טסטים ולמדתי את המוח האנושי ואת התהליכים הנכונים לביצוע מכירות בחנויות אינטרנטיות.

 

"נשמע מעניין, איך משלבים משפכי שיווק בחנויות שופיפיי? זה באמת כלכלך יעיל"

בתור איש שיווק אני תמיד שם את עצמי בראש של הלקוח שלי, נגיד שאתה עכשיו מחפש לרכוש נעליים ומגיע לחנות לא מוכרת עם עיצוב יחסית דל ומחירים מופקעים ובה אין שום מידע על המותג/זמני שילוח/שירות לקוחות וכו' מה הסבירות שתרכוש מוצר ולא תחזור לגוגל לחפש מקור יותר אמין? כמובן שהסבירות אפסית, רובנו לא נקנה ממקום שעליו אנחנו לא סומכים.

תהליך מכירה נכון בדיגיטל זה ממש כמו שיחת מכירה, קודם מתקשר אלייך הנציג ועושה איתך הכירות, בונה איתך אמון, עונה לך על שאלות, פותר לך התנגדויות ודברים שמפחידים אותך ולאחר מכן אחרי מספר דקות בתוך השיחה רק אז מתבצעת המכירה נכון?

אף אחד לא עונה לשיחה ואומר לנציג לא מוכר " בוא, קח את הכרטיס שלי!"
ככה גם בחנויות דרופשיפינג (Dropshipping) מבוססות שופיפיי (Shopify).

כל מה שעשינו זה לדמה את תהליך המכירה עם איש מכירות בעזרת משפך שיווקי, דף מכירה שעונה על כל השאלות פותר התנגדויות ופחדים שיש ללקוחות, דף שבונה אמון עם המבקרים וגורם להם להגיע ישירות לדף הרכישה של המוצר בביטחון מלא וללא ספקות. ככה, אנחנו מייצרים גם 9% המרה במשפכי שיווק בזמן שאחרים מגרדים 2% המרה בקושי.

 

"מטורף, ואיך אתה מלמד לעשות את זה?"

הכשרתי מאות תלמידים בארץ להקמת חנויות אינטרנטיות מבוססות שופיפיי בשילוב של משפכי שיווק ממירים, והתוצאות שלנו מדברות בעד עצמן:

לסיכום: אם אתם מעוניינים ללמוד איך (באמת) למכור מוצרי דרופ בחנויות מבוססות שופיפיי אנחנו ממליצים בחום על קורס דרופאמפייר של שחר אשכנזי, Dropempire הינו הקורס הרחב ביותר הקיים בישראל, בפנים תלמדו איך לבנות חנויות שופיפיי ולהקים משפכי שיווק לבחור מוצרים מנצחים ואפילו שיטות שונות כמו שיווק שותפים POD ועוד, הקורס מכיל בתוכו גם שעות רבות על עולם השיווק, בפנים תלמדו איך לשווק בפייסבוק ואינסטגרם ולעשות גם קידום אורגני לחנויות שלכם ועוד.

ואם כל זה לא מספיק, יש לשחר אשכנזי גם מדריכים מומחים שיוכלו ללוות אתכם באופן אישי ואפילו זומים קבוצתיים וקבוצות למידה סגורות בעזרתם תוכלו לדעת בוודאות מוחלטת שאתם לא לבד ואתם עולים על דרך המלך!

"שחר, יש משהו אחרון שתרצה להגיד לקוראים שלנו?"

חשוב לי לחדד שאני לא מלמד נוסחת קסמים לעשיית כסף קל ומהיר, הסטודנטים שלי ואני עובדים מאוד קשה ובצורה מאוד מחושבת כדי להגיע לתוצאות שלנו בחיים ובעסקים, אם אתם אנשים שמחפשים קיצורי דרך קלים ומהירים אני לא המקום לשים בו את כספכם, אני מקבל אצלי אנשים רציניים שמוכנים לעשות את הפעולות הנחוצות ולהשקיע זמן וכסף בעבור ההצלחה האישית שלהם, חשוב לי לחדד שאני גם לא ערב להצלחה האישית שלכם, התוצאות שלי ושל תלמידים שלי לא מעידות על ההצלחה האישית שלכם וכל אדם אחראי להצלחה האישית שלו. אם הבנתם את כל זה ואתם מוכנים להמשיך איתי לעבר ההצלחה העסקית שלנו בצורה רצינית אז הדלת שלי פתוחה עבורכם בשמחה

בברכה,
שחר אשכנזי – מומחה שופיפיי

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

אהבה אובססיבית ולמה חשוב לגלות אותה בזמן?

נירו לוי נפצע באורח קשה וכולם מתפללים לשלומו

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button