סערה תקשורתית בהופעתו של עומר אדם

סערה תקשורתית שהולידה הופעתו של עומר אדם בפארק הירקון, אכזבת הקהל מהופעתו הקצרה והטענות לגזל וזלזול, החליט הזמר עומר אדם לעלות פוסט

סערה תקשורתית שהולידה הופעתו של עומר אדם בפארק הירקון, אכזבת הקהל מהופעתו הקצרה והטענות לגזל וזלזול, החליט הזמר עומר אדם לעלות פוסט באינסטגרם ובו התנצלות ארוכה לגבי הפקקים שנוצרו ויצרו עיכובים והזמן הקצר כתוצאה מתקנות הרעש שמחייבים להפסיק את הרעש בשעה 23:00.  לאחר מספר ימים עומר אדם יצא בהצהרה ברשת החברתית 

וכתב: "אנחנו פותחים כמה מופעים (נעדכן בהמשך איפה), כמו שאנחנו אוהבים, בהם נוכל לשיר יחד ואוכל לראות אתכם איתי. כל מי שרכש כרטיס והיה בהופעה והתאכזב (וגם כל מי שרכש, היה ולא התאכזב) יוכל לקבל כרטיס חדש ללא עלות."

כך עומר אדם בעצם מפצה על הסערה שנגרמה עקב השתלשלות אירועים ארוכה אשר גרמה לקהל שלו לכעוס עד מאוד, התגובות לא הפסיקו להגיע, הטלפונים לא הפסיקו לצלצל, עומר אדם בהחלט נכנס לצרה צרורה ונוצר פס שחור בינו לבין מעריציו שיצאו מאוכזבים מאוד מהופעתו, זאת פעם ראשונה שעומר הצליח לאכזב בצורה כזאת כמות כזאת של מעריצים נאמנים שמגיעים לכל הופעה ומשקיעים את מיטב כספם האם עומר יצליח באמת לכפר על הטעות שלו? רק הזמן יראה.

כנראה שאדם אכן נענה לבקשותיהם של קהל מעריציו הכועס, הינה אחת מאלפי התגובות הזועמות שדרשו הרבה יותר מרק התנצלות, כפי שעשה בפוסטים קודמים שלו: "עומר אדם. ההתנצלות איננה מספקת. הבטח לכל מי שנכח בהופעה המבזה – הופעה נוספת, ובחינם. אולי כך תכפר על העוול שגרמת למעריציך." 

אדם הצהיר בפני כל מעריציו שהוא לא התכוון לאכזב ובמשך חודשים עמל הוא וכל שותפיו למופע, על מנת לקיים מופע ייחודי עם אומן בינלאומי. "מאז ההופעה בערב חמישי אני לא מפסיק לחשוב מה ואיך לעשות. אחרי תקופת קורונה רצינו לקיים מופע ענק עם אמן מצליח בינלאומי שייתן עניין וחוויה ושנצליח ביחד לתת לכם מופע מושלם". 

כנראה שהמשפט "הדרך לגיהינום רצופה כוונות טובות" מדויקת עבור ההופעה הזו שגררה תגובות זועמות מצד הקהל ששילם מאות שקלים על פחות משעה בה עומר אדם הופיע. נקווה שהפיצוי יוביל להרגעת הרוחות מצד קהל מעריציו של עומר אדם.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

פרסומת מקרית לחלוטין שטסלה לא חלמה עליה 

דניאל אשד מ”חתונמי” תפוס!

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button