נשים ישנות טוב יותר לצד הכלב שלהן מאשר לצד הגבר שלהן וזה בדיוק למה

נשים תמיד ימצאו תירוץ כאשר הן לא רוצות לעשות משהו שלא עולה על רוחם, זה לגיטימי לחלוטין כי כאלה הן נשים חלילה לא להעליב

נשים תמיד ימצאו תירוץ כאשר הן לא רוצות לעשות משהו שלא עולה על רוחם, זה לגיטימי לחלוטין כי כאלה הן נשים חלילה לא להעליב, אבל אישה תמיד תעשה מה שמתחשק לה ומה שמתאים לה באותו הרגע וזה אומר שאם בבוקר התעוררה אישה והחליטה שהיא רוצה כלב זה בדיוק מה שהיא תעשה.

לנשים אף פעם לא יגמרו התירוצים ללמה לאמץ כלב, וזה למה:

כידוע לנו כלבים מאז ומעולם היו החבר הכי טוב של האדם ומסתבר שבמיוחד של נשים מחקר קובע שאישה ישנה טוב יותר ליד הכלב לעומת ליד הבן זוג שלה. אז לכל אותן רווקות שחוששות מבואו של החורף הבא המאמר הזה נוצר בדיוק בשבילכן.

ממחקר שערכו בשנת 2018 התגלו תוצאות מפתיעות במיוחד, רוב הנשים ישנות טוב יותר ליד הכלבים שלהם לעומת חתולים ובני הזוג, באותו מחקר השתתפו 962 נשים שונות ובערך מחצית מהן ישנות במינימום עם כלב אחד לצידן באופן קבוע, שליש מהן סיפרו שהן ישנות עם חתול לצידן וכל השאר עם הבן זוג.

שלב התוצאות.

נשים שישנות לצד הכלב שלהן דיווחו על רמת נוחות וביטחון גבוהות יותר. וזה ככל הנראה נובע מכך שכלבים ידועים ביכולות המדהימות שלהם להגן בצורה מושלמת על הבעלים שלהם ולשמור עליהם מפני פולשים זרים בשונה מבני אדם או חתולים, כלבים ממש מסוגלים להזהיר את הבעלים שלהם מפני סכנה שעלולה לקרות בצורה הטובה והיעילה ביותר.

הכלב מעודד שינה בריאה הרבה יותר

לעומת חתולים, הכלבים מבלים כ75% אחוז משעות הלילה בשינה ובשל כך זה הופך אותם להרבה פחות פעילים בשעות האלו .
אז לכל נשים שאוהבות חתולים צר לנו לבשר לכם , אבל לישון עם חתול זה אחד הדברים הכי לא נוחים שקיימים כמעט בדומה לישון עם בן אדם לידכם ויותר מזה שינה לצד חתולים דורגה במקום הנמוך ביותר , כי מעבר לחוסר נוחות שזה יוצר זה גם הרבה פחות בטיחותי בגלל שחתולים היא חיה שמאוד פעילה בלילה והם יכולים אפילו בלי באמת להתכוון לשרוט אתכם תוך כדי שאתם ישנים .

וזה עוד ממש לא הכול!

ביצעו מחקר נוסף בנושא וגילו שכלב שישן לידכם באזור של המיטה משפר משמעותית את השינה. גברים וגם נשים ירוויחו שינה טובה יותר, וכל זה בזכות הכלב שפשוט ישן אתכם. בין היתר אתם גם  תרוויחו עוד קצת זמן איכות עם הכלב שלכם, במיוחד אותם אנשים שעובדים שעות רבות. כל אלו שמעדיפים את המיטה שלהם נקייה, פשוט סדרו לכלב שלכם מיטה נוחה בחדר שלכם. גם תישנו טוב יותר וגם תיהנו ממיטה נקיה מפרווה.

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button