מערכת סליקה אינטרנטית MAX כל מה שאתם צריכים לדעת

מערכת סליקה הפכה למשהו בלתי נפרד מחיינו, בשנים האחרונות עם כניסת המגפה לחיינו אנשים רבים פנו לאינטרנט בשביל הכנסה נוספת.

מערכת סליקה הפכה למשהו בלתי נפרד מחיינו, בשנים האחרונות עם כניסת המגפה לחיינו אנשים רבים פנו לאינטרנט בשביל הכנסה נוספת. אם זה פתיחת חנויות ב-Ebay ,Etsy ואמזון מתן שירותים שונים ואפילו פשוט הנגשה של העסקים שלהם לציבור הרחב כגון על ידי הצגת מערך משלוחים לעסק שלהם.

לא משנה איזה תחום הם בחרו על מנת לגרום לעסק הזה לעבוד הם יצטרכו מערכת סליקה אינטרנטית מאובטחת, קלה לשימוש ושלא תעשוק להם את הכיס. איך תבחרו את מערכת הסליקה הנכונה בשבילכם? תקראו עד הסוף –

סליקה באינטרנט 

נושא הסליקה באינטרנט במבט ראשון נראה די מורכב, אבל אנחנו מודיעים לכם מעכשיו שהוא דווקא ממש לא. תהליך הסליקה מתבצע על ידי אחת מהדרכים הבאות: 

הקמת דף סליקה ייעודי באתר שלכם – אופציה זאת דורשת מכם ידע טכני או תשלום לאיש מקצועה שיקים דף סליקה אצלכם באתר. אופציה זאת מצריכה מכם מילוי שאלונים של חברות האשראי בישראל וביצוע בדיקות תקינות אחת לרבעון. אם אתם גוף גדול זאת כנראה האופציה הטובה יותר בשבילכם מאחר והיא תחסוך כסף בטווח הרחוק ותאפשר גמישות בתפעול, אך אם אתם עסק קטן עד בינוני מערכת סליקה עצמאית רק תוסיף לכם כאב ראש ותעמיס לכם על חשבון הבנק. 

חברות סליקה צד ג' – כדי להימנע מכאב ראש מיותר זו האופציה הטובה ביותר לעסקים הקטנים עד בינוניים. חברות סליקה מאפשרות להכניס מערכת סליקה לאתר שלכם בלי הצורך בבנייה דף יעודי לכך. החברה תספק לכם אזור אישי בו תוכלו בקלות לחייב את הרוכשים, לפרוס לתשלומים, לנהל בצורה קלה את כל התשלומים, הזיכויים וכד'. שיטה זו נמצאה כמשתלמת יותר לעסקים קטנים עד בינוניים שמורידה מכם את הכאב ראש והתעסקות מיותרת עם חברות האשראי אשר מחייבים עמידה בתנאי תקן קפדניים של אבטחת מידע שמחמיר בכל חודש שעובר. 

עלות מערכת סליקה צד ג'

החברה המשתלמת ביותר בשוק נכון להיום היא חברת Max שנפתחה לקהל הרחב ומציעה מסלול תחילתי בו אם לא הרווחת לא שילמת. חברת מאקס מציעה ממשק סליקה מהמחשב בנוסף לממשק סליקה לנייד לגמרי בחינם. במסלול זה אם תסלקו תשלמו עמלת סליקה של 1.9% + מע"מ כך שאם סלקתם בחודש 1000 ש"ח ,תזוכו ב-6 לחודש העוקב ב- 978 ש"ח. במאקס ישנם מסלולים מגוונים המתאימים לכל אחד ולכל עסק – 

למעבר לבחירת מסלול לחצו כאן – סליקה לעסק שלך מהיום למחר

מערכת סליקה אינטרנטית Max מונעת הכחשות עסקה 

כרטיסי אשראי נגנבים בכל יום וגם כאשר הכרטיס נמצא בידיים הנכונות הלקוחות יכולים להחליט להכחיש עסקה בלי יותר מידי הוכחות. כידוע לכם עסק שצובר מעל מ-2% של עסקאות מוכחשות יצטרך להתמודד מול קנסות ופגיעה קשה במוניטין. בחברת Max מכירים את התופעה ולכן נותנים לכם את האפשרות להשתמש בשירות המתקדם שלה 3D Secure.

שירות זה מיועד לאשר את זהות מחזיק הכרטיס ולאמת את האותנטיות של העסקה ובכך ימנעו מכם להתמודד עם הכחשות עסקה. איך זה עובד? במהלך הליך הרכישה נשלח לקונה הודעת סמס שמספקת זיהוי מוגבר ובכך מסמנת את הרכישה כאותנטית. תהליך זה מונע הכחשות עסקה עתידיות, קנסות והפסדים כספיים רבים. רוצים לדעת עוד? היכנסו ל- MAX סליקה לעסק שלך מהיום למחר

יכולות התממשקות רבות 

עוד פרט חשוב על מערכת סליקה אינטרנטית של Max הוא העמידה שלהם בתקן המחמיר ביותר לאבטחת כרטיסי אשראי (PCI-DSS Level 1) בנוסף לתעודה של SSL ששומרת על כלל התקשורת בכל מערכות הסליקה למאובטחת במיוחד. האפליקציה ומהמערכת תומכת בתקן EMV בעלת יכולת התחברות למכשירי PinPad לצורך ביצועה עסקאות EMV. 

לא משנה איזה עסק ברשותכם אם אתם רוצים מערכת סליקה אינטרנטית ברמה גבוה שלא תעשוק לכם את הכיס במערכת סליקה של Max תקבלו את הביצועים הטובים ביותר בדגש על אבטחת העסקאות שלכם ורווח מקסימלי עבורכם. לבחירת המסלול המתאים ביותר בשבילכם

היכנסו ל-MAX סליקה לעסק שלך מהיום למחר

 

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

הותר לפרסום: פרופ’ אריה לוין מואשם בהטרדות מיניות במסווה של טיפול

מחשבון משכנתא בסיסי ומורכב – שיטות לחישוב משכנתא

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button