Tiny Tina's Wonderlands

Tiny Tina's Wonderlands משחקי Borderlands נטמעו אצל שחקנים רבים בעיקר בגלל הגרפיקה הצבעונית, האקשן המתמשך, כלי הנשק, ההומור והדמויות

Tiny Tina's Wonderlands משחקי Borderlands נטמעו אצל שחקנים רבים בעיקר בגלל הגרפיקה הצבעונית, האקשן המתמשך, כלי הנשק, ההומור והדמויות הייחודיות. אחת הדמויות שהופיעה במשחק השני הייתה Tiny Tina, נערה מתבגרת ללא מעצורים ועם חיבה בלתי מוסברת לדברים שמשמיעים ״בום״. מסתבר שהיא הייתה כל כך משמעותית שהיא קיבלה בזמנו הרחבה למשחק העוסקת רק בה. מסתבר שהיא עדיין כל כך משמעותית שהיא קיבלה משחק שלם, בואו נגלה האם הוא פסיכוטי כמוה

המשחק Tiny Tina's Wonderlands הוא בעצם מעין משחק בתוך משחק. טינה וחבריה משחקים בגרסה משלהם, יותר מדויק גרסה משלה למשחק מבוכים ודרקונים שנקרא בעולמם – Bunkers and Badasses. טינה היא השולטת של המשחק והיא מחליטה מה קורה בו בכל רגע. למי שיצא להכיר את טינה, רק זה מספיק בשביל לרוץ לקנות את המשחק וממש בצדק.

סביב שולחן המשחק יש את טינה, ולנטיין, דון ג׳ואן, פרטה, רובוטית שמקבלת את הקול שלה והאישיות שלה על ידי וונדה סייקס. ולבסוף יש אותנו השחקן החדש. אנחנו יוצאים למסע יחדיו שמטרתו היא לעצור את לורד דראגון , שמעוניין בהשמדת הממלכה של בטסטליון (buttstallion) סוסה אצילית עשויה מיהלומים. העלילה עצמה לא כל כך מיוחדת או מפתיעה.

את הדמות שלנו נוכל לבנות בתחילת המשחק בהתחלה בוחרים את סוג הדמות, כשאר ניתנת בחירה בין 6 סוגי דמויות, לכל דמות היכולות המיוחדות שלה וסיפור רקע שמרכיב את הנתונים הייחודיים של הדמות. ואז עוברים לעיצוב הדמות וכאן חשוב לומר שיש המון פרטים ואפשרויות רבות להכנת דמות כולל מספר אפשרויות לדיבוב הדמות.


כמו ב-D&D או במקרה הזה B&B, אפשר לשדרג את הדמות על ידי נקודות לתכונות הדמות ונקודות להוספת תכונות נוספות שהן ייחודיות לסוג הדמות שבחרתם.

מבחינת משחקיות אין הרבה חדש אצל Gearbox שהיא חברת הפיתוח של המשחק המשחק נשאר עדיין על אותו בסיס של משחק יריות בגוף ראשון עם המון נשקים וציוד שאפשר לאסוף בדרך (Looter shooter). אבל כמובן שיש גם כמה חידושים, הבולט שבהם הוא בקרבות שבהם ניתנת האפשרות להטיל כישופים שונים על האויבים, שחקני ביושוק מכירים כבר את השיטה הזאת. לכל סוג דמות יש את הכישוף המיוחד שלה. בעיקרון הכישופים הם תחליף לפצצות. עם זאת בסופו של דבר ההרגשה היא שהדרך להשתפר עוד יותר במשחק זה למצוא נשק שמתאים לסגנון המשחק שלכם ופשוט לחפש וריאציות משופרות שלו.

את ההרפתקה תוכלו לחוות לבד או עם חברים על אותו המסך באמצעות הוספת שלט נוסף או עם שחקנים ברחבי העולם, גם אם הם משחקים על גבי פלטפורמה אחרת משלכם.

מי שחדש למשחקי בורדרלנדס יגלה אקשן ללא הפסקה עם המון תחמושת והמון סוגי נשק שונים בנוסף לכך המשחק בעל פן הומוריסטי ביותר.

את הגרפיקה אנחנו כבר מכירים, אין בה שום שינוי, אותו נוסח של אנימציה צבעונית ומושקעת אבל שומרת על נראות של אנימציה מסרט מצויר סגנון סדרות של שבת בבוקר בלי ניסיון לשנות. השמירה על סגנון הגרפיקה עובד מצוין לטובת המשחק ברובו כאשר אפשר לשחק במצב רזולוציה, לקבל צבעים מגוונים יותר ותמונה חדה יותר ועדיין לשחק משחק בקצב מהיר. האויבים די חוזרים על עצמם, אז אל תחפשו בהם גיוון גרפי מלבד הבוסים כי לא תמצאו.

לסיכום 

משחק מבוכים ודרקונים שטינה היא השולטת על המבוך, באופן כללי התיאור הקצר הזה מספיק להבין מה מצפה לנו במשחק. המשחק הוא אינו משחק הרחבה לסדרה, אלא משחק בפני עצמו. משחק אקשן עם הומור והטירוף של טינה. משמח לדעת שחברת הפיתוח כבר הודיעה על עוד 4 הרחבות למשחק בהמשך. אבל מצד שני, המשחק לא מחדש לנו הרבה, כמעט ובכלל לא, במיוחד למי שמכיר את סדרת המשחקים. והמשחק די ממצה את עצמו ב-15 שעות המשחק שלו. המשחק לא יצירת מופת פנומנלית לעומת המשחק השני בסדרה אלא פשוט כיף ומשעשע, בקיצור עוד משחק מהעולם הייחודי של בורדרלנדס.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אתכם:

סרטון תדמית לעסק | סרטון אנימציה לעסק שימשוך אליכם לקוחות חדשים

אמזון ישראל – Amazon israel המדריך המלא לקניות אונליין

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button