סוגי כלבים קטנים סוגי כלבים גדולים וכל סוגי הכלבים שיש ברשימה אחת!

סוגי כלבים קטנים סוגי כלבים גדולים וכל סוגי הכלבים שיש ברשימה אחת: הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם, איך אפשר לא להסכים עם משפט כל כך מקסים? מי מאתנו לא נפל בקסמיו של החבר הפרותיי המהלך על 4 שלנו?
אז כמה סוגי כלבים יש בעולם? מה ההגדרה של סוגי כלבים בינוניים?
למי אתם יותר מתחברים זה בחירה שלכם אבל אנחנו נציג ונכיר לכם את כולם בצורה שווה של אהבה וחיבה לחברים הקטנים שלנו.

סוגי כלבים קטנים 

חלק גדול מהכלבים הקטנים המוכרים לנו היום מקורם אינו בטבע אלא בהכלאות מלאכותיות שעשה האדם, האם ייצר אותם במטרה להפוך אותם לתעשייה רווחית ולעסקים המגללים מאות אלפי דולרים ואף יותר. כלבים אלו נחשבים אטרקטיביים יותר עבור אנשים וכמתאימים יותר לגידול בבית. אומנם הנחה זו אינה נכונה ונמצא כי דווקא הכלבים הקטנים נוטים להיות אנרגטיים מאוד, פחות אינטליגנטיים וקשים יותר לאילוף. דווקא הכלבים הבינונים והגדולים יותר נוטים להיות (בסוגים מסוימים כמובן) נינוחים יותר ומתאימים יותר לבית עם ילדים.

יש כל כך הרבה גזעי כלבים קטנים בעולם, וזה יכול להיות קשה לבחור איזה מהם הכי מתאים לך. אם אתה מחפש כלב שיהיה איתך כל יום, הגזעים האלה עשויים להיות מושלמים. במאמר זה נדבר על כל גזעי הכלבים הקטנים בעולם שמתאימים לחיים שלך. הכלבים האלה מגיעים בכל הצורות והגדלים, אבל לכולם יש דבר אחד במשותף: הם מושלמים עבור אנשים שחיים אורח חיים עירוני או כאלה שחיים בתקציב מצומצם.

כלבים קטנים ידועים באישיות החיבה, הידידותית והשובבה שלהם. הם אוהבים להתכרבל ולהרגיש חלק מהמשפחה. הם נהדרים לילדים, לקשישים ולמגורים בדירות. הכלב הקטן ביותר בעולם הוא הצ'יוואווה. הוא שוקל בערך 2-6 פאונד ומתנשא לגובה של 6-10 אינץ'. כלבים אלה נאמנים מאוד לבעליהם ומהווים כלבי שמירה מצוינים.

יורקשייר טרייר הוא גזע קטן נוסף הידוע באינטליגנציה, באנרגיה ובנאמנות שלו לבני משפחה אנושיים. ישנם הרבה גזעי כלבים קטנים אחרים בחוץ שאתה יכול לבחור מהם בהתאם לצרכי אורח החיים שלך כגון גודל, צבע או מזג.

רשימת סוגי כלבים קטנים – 

 1. בוסטון טרייר
 2. בגיל
 3. צ'יוואוה
 4. שיצו
 5. פודל ננסי
 6. אלסקן קליי קאי
 7. בילבישון פריזה
 8. מלטזי
 9. סיני מצויץ
 10. פינצ'ר ננסי
 11. פומרניין
 12. פאג
 13. פקינז
 14. פפילון
 15. צ'ין יפני
 16. יורקשייר טרייר
 17. טוי רוסי
 18. קאירן טרייר
 19. נורפוק טרייר
 20. סכירפקה 
 21. ג'ק ראסל טרייר

סוגי כלבים בינוניים

כלבים בינויים זה התייחסות לכלבים במשקל 10-25 ק"ג. רוב הגזעים המוזכרים כאן הינם כלבים אנרגטיים, חברותיים ונעימים מאוד לגידול, נאמנים, וחברים מעולים למשחק וריצות משותפות.

כלבים בגודל בינוני הם אידיאליים למשפחות עם ילדים. הם לא גדולים מדי ולא קטנים מדי. לכלבים בגודל בינוני יש איזון טוב של אנרגיה ושלווה, וזה מושלם לילדים שרוצים לשחק בחוץ אבל גם רוצים להתכרבל על הספה ולצפות בטלוויזיה.

כלבים בגודל בינוני מתאימים גם לאנשים שגרים בבתים קטנים יותר או בדירות מכיוון שהם אינם דורשים מקום רב כמו כלבים גדולים יותר.

רשימת סוגי כלבים בינוניים – 

 1. האיירדייל טרייר 
 2. בולדוג
 3. באסט האונד
 4. בורדר קולי
 5. כלב בריטי
 6. כלב כנעני
 7. לברדור 
 8. פודל
 9. פוינטר

סוגי כלבים גדולים

כלבים גדולים למרות גודלם נוטים להיות כלבים מאוד חברותיים ונחמדים. הם אוהבים לשחק ולהתרוצץ ויש נטייה לראות אותם משחקים כמו כלבלבים קטנים ולהבין כי הם באמת אינם מודעים לגודלם ואוהבים לשחק ולהתכרבל כמו כל הכלבים.

כלבים גדולים נחשבים לרוב כמסוכנים, אבל הם לא. הם נאמנים, מגינים ואוהבים. כלבים הם החברים הכי טובים של בני האדם במשך אלפי שנים. והפופולריות שלהם מעולם לא דעכה במהלך עשרות השנים. אבל בשנים האחרונות סוג אחד של כלבים שולט בשוק – סוגי כלבים גדולים.

מספר האנשים המחזיקים בכלב גדול זינק בשנים האחרונות, כאשר אנשים רבים טוענים שהם בטוחים יותר מגזעים קטנים יותר. אבל מה יש בכלבים האלה שהופך אותם לכל כך פופולריים? ישנן סיבות רבות לפופולריות של כלבים גדולים, ויש גם יתרונות רבים לבעלות על כלב גדול.

כלבים גדולים הם חיות מחמד נהדרות מכיוון שהם נאמנים ואוהבים, אבל הם דורשים יותר מקום מגזעים קטנים יותר. הפופולריות של גזעים גדולים עלתה בשנים האחרונות וסביר להניח שתמשיך לגדול בעתיד. גזעי כלבים גדולים יכולים להיות חיות מחמד נהדרות מכיוון שהם נאמנים ואוהבים, אבל הם דורשים יותר מקום מגזעים קטנים יותר.

חלק מהסוגים הפופולריים ביותר של כלבים גדולים כוללים: לברדור רטריבר, דנים גדולים, גולדן רטריברים, סן ברנרד, רועה גרמני, רוטווילר.

רשימת סוגי כלבים גדולים – 

 1. דלמטי
 2. כלב אפגני
 3. בולדוג אמריקאי
 4. בולדוג אנגלי
 5. אלסקן מלמוט
 6. כלב אפגני
 7. באסט האונד
 8. אקיטה יפני
 9. בול מסטיף 
 10. בול טרייר 
 11. בוסרון 
 12. בוקסר
 13. גולדן רטיבר
 14. לברדור רטריבר
 15. סן ברנרד
 16. מסטיף טיבטי
 17. מסטיף אנגלי
 18. פילה ברזילרו
 19. קאנה קורסו 
 20. טרייר רוסי שחור
 21. צ'או צ'או
 22. רועה גרמני
 23. רועה בלגי

סוגי כלבים ענקיים –

 1. ניופאונדלנד 
 2. קומונדור
 3. דירהאונד סקוטי
 4. מסטינו נפוליטנו
 5. וולפהאונד אירי
 6. לאונברגר
 7. טוסה אינו
 8. ברנר זננהוד
 9. בורבול 
 10. רועה אנטולי
 11. דוגו ארגנטינו 
 12. דוגו ארגנטינו
 13. רועה טורקי
 14. לנדסיר
 15. קאנה קורסו
 16. רועה קווקזי
 17. דני ענק
 18. מסטיף פקיסטני 
 19. מסטיף צרפתי


כמו שידוע לכולם ישנם סוגים רבים של כלבים שונים, את חלקם ציינו לכם פה וסידרנו אותם לפי גודל ממוצא של הגזע. בלי קשר לגודל, גזע, צבע או כל מאפיין אחר נציין כל כלב יכול להיות מחונך להתנהגות כמו או אחרת.
הכלב כשלעצמו אינו מסוכן או מהווה איום כלשהו, החינוך וההרגלים שנקנה לו דווקא כן.
הכלב הוא ידידו הטוב של האדם, הם בעלי פוטנציאל להיות חלק מדהים וחשוב מהמשפחה ויודעים להעניק אהבה ואנרגיות בלי סוף. מתפקידנו להעניק להם בחזרה את אותה אהבה וביטחון על מנת לגדל אותם בצורה הטובה ביותר.
מעוניינים לאמץ כלב? עמותת חבר לי

אהבתם את המאמר? בטח תאהבו גם –
כלבים מריחים סרטן? האם זה באמת או רק שמועות

שמות לכלבים | 1000 שמות מא’ עד ת’ שיעזרו לכם לבחור את השם המושלם

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button