נסרין קדרי עושה פדיחות | לנסרין קדרי קרתה תקלה טכנית בהופעה בקיסריה

נסרין קדרי בהחלט ידועה בתור הזמרת הכי מוצלחת במדינה שלנו וגם היא בן אדם וגם היא יכולה לעשות פדיחות כי מה לעשות אף אחד לא מושלם

נסרין קדרי בהחלט ידועה בתור הזמרת הכי מוצלחת במדינה שלנו וגם היא בן אדם וגם היא יכולה לעשות פדיחות כי מה לעשות אף אחד לא מושלם, לנסרין בפני אלפי אנשים קרתה תקלה טכנית, בשיר "יא מאמא" ואחרי שהעלתה את אמה, הפילה את הפאה הבלונדינית שלה, קורה:)

המקרה תועד והתפרסם ברשתות החברתיות במהירות שיא, מה שהצליח לגנוב את ההצגה המושקעת במיוחד הייתה דווקא התקלה של נסרין קדרי. במהלך ההופעה הפאה הבלונדינית ברחה ממקומה ולכמה שניות היא נותרה בלעדיה, היא התאוששה, מהר מאוד ירדה מהבמה סידרה את עצמה מהר וחזרה להמשיך לתת הופעה. אך בימינו שלכולנו יש מצלמה מקצועית בכיס התקלה הזאת לא עברה בשקט ומהר מאוד הגיע לרשתות החברתיות ששמה הידיעה התפשטה מהר מאוד, כמו אש בשדה קוצים.

היום זה מאוד מקובל להשתמש בפאות אין כמעט זמרות ואפילו זמרים שלא משתמשת בפאות ניקי מינאז', ג'וון סטפני, אריאנה גרנדה, ג'ניפר אניסטון כן עכשיו גם נסרין קדרי, ולא חסר עוד המון דוגמאות. 

 

באינסטגרם מהרו חבריה של נסרין קדרי להרים לה את המצב רוח | 

נטלי דדון כתבה לחברתה באינסטגרם: "אלופת עולם!!! איך היא חזרה כמו ענקית לבמה והראתה לכולם ממה מלכה עשויה" שר פיטנס הוסיפה: "מלכת עולם בכל מצב, חזרה לבמה עוד יותר עוצמתית, אלופת עולם שלנו". ניקול ראידמן הוסיפה: "נסרין זמרת גדולה מהחיים! נתנה הופעה של מדהימה! אין היום פרפורמרית בעולם שהיא לא עם פאה בהופעות, כולל אני! זו לא בושה, לא לביונסה ולא לג’ניפר לופז פאה ותוספות שער הם חלק מהלוק הבימתי"

 זה הפעם השנייה שנסרין קדרי עולה לכותרות בתקופה קצרה, כשפעם האחרונה קדרי שיתפה ברשתות החברתיות את הבהלה כשאזעקה תפסה אותה ואת הצוות שלה באמצע צילומים וכתבה: "אני בהלם שזה המצב, גם המשפחה שלי, משפחה מוסלמית שנמצאת בלוד, תחת הירי והאלימות הקשה ברחובות חווה התקפי חרדה למרות כל המורכבות והקושי שאני נמצאת בו ולמרות הכול אני בוחרת להיות כאן ולומר לכם כוחנו נמדד באחדותנו".

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button