אמא בטוחה שהבן שלה שוכב עם השותפה שלו, לא תאמינו מה היא עשתה

שאימא שלכם נכנסת לכם לחיי המין? אני בטוח שלרובינו או לחלקנו זה בדיוק מה שקרה בסיפור הבא רק שלאימא הזאת הייתה דרך יצירתית במיוח

שאמא שלכם נכנסת לכם לחיי המין? אני בטוח שלרובינו או לחלקנו זה בדיוק מה שקרה בסיפור הבא רק שלאמא הזאת הייתה דרך יצירתית במיוחד.

אימו של א' הגיעה לבקר את הבן שלה שמתגורר עם שותפה לדירה. 

בזמן ארוחת הערב אימו של א' לא יכלה שלא לשים לב לכמה שהשותפה של בנה יפה, היא חשדה כבר תקופה שהם נמצאים במערכת יחסים, באותו ערב רמת את החשדנות שלה עלה שלב.

במהלך הערב לאחר שהתבוננה בשניים עוזרים אחד לשני בהכנות ואפילו מפלרטטים בשקט היא הבינה שהחשדות שלה היו נכונות, אולי באמת יש משו ביניהם. כמו כל אמא היא רק רוצה את מה שהכי טוב לבן שלה ורוצה לוודא שהבת זוג שלו היא האחת שהיא תוכל לסמוך עלייה כי כמו כל אמא מגיע שלב שהיא תרצה נכדים. 

כמובן שא' מכיר את אמא שלו הכי טוב ומיד קלט את המזימות שלה, הוא לא לא רצה לחכות יותר מדי זמן התפרץ ואמר "אני יודע מה את בטח חושבת, אבל אני יכול להרגיע אותך ולומר שאין כלום בינינו".

כעבור שבוע השותפה של א' שאלה אותו האם הוא יודע לאן נעלמה הצלחת הכסופה שלה, היא חשדה שאולי אמא שלו לקחה אותה. "אתה זוכר לפני שבוע כשאמא שלך הייתה כאן אני מאז לא מצליחה למצוא את הצלחת הכסופה שלי" אמרה השותפה.

א' היה בספק שאמא שלו תיקח צלחת מהבית שלו, אבל לא שלל את הרעיון לכן מיד החליט לשלוח לאמא שלו הודעה. " אמא אחרי שביקרת אצלנו נעלמה הצלחת הכסופה שהייתה במרכז השולחן. אני לא אומר שלקחת אותה, אבל אנחנו לא מצלחים למצוא אותה אחרי הביקור שלך לפני שבוע" .

כעבור כמה ימים א' קיבל את התשובה שלו… "בני היקר אני לא אומרת שאתה והשותפה שלך נמצאים במערכת יחסים ואני לא אומרת שגנבתי את הצלחת. אבל אם לא הייתם שוכבים אז אולי היא הייתה מוצאת אותה כבר במיטה שלה מתחת לכרית".

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button