הסרת שיער בלייזר יתרונות וחסרונות

הסרת שיער מאוד נפוצה בימנו גם אצל הגברים וגם אצל הנשים, מאתנו לא הלכה או הלך לפחות פעם אחת למכון להסרת שיער

הסרת שיער מאוד נפוצה בימנו גם אצל הגברים וגם אצל הנשים, מאתנו לא הלכה או הלך לפחות פעם אחת למכון להסרת שיער, אבל אין ספק מה שקרה לבחורה הזו זה הסיוט הגדול ביותר של כל בחורה.

 ג’  (שם בדוי) הלכה למכון הסרת שיער בלייזר מגופה לפני יום חתונתה הקרב ובא. אך
חרב עליה עולמה. היא גילתה שקיבלה את התוצאה ההפוכה, במקום שהשיער יוסר הוא רק הלך וצמח בצורה גסה יותר ממה שהיה קודם בהחלט הסיוט הכי גדול של כל אישה בעיקר לפני חתונתה.

ג’ עברה 10 טיפולים להסרת שיער מהפנים וסיימה אותם ארבעה חודשים לפני יום החתונה המשוער. היא טוענת שככל שהטיפולים התקדמו כל השיער באזורי הטיפול גדל יותר והתעבה כדמוי לשיער גוף גברי.
ג’  פתחה בהליך תביעה כנגד אותו מכון להסרת שיער המדובר ועל הנזק אשר גרם לה.

היא ממשיכה ומשתפת שכל פעם שהיא מתאפרת, חרדה איומה עוברת בגופה תוך דאגה להסתיר כל חלק וחלק בפנייה, מי היה מאמין שטיפול כל כך פשוט של הסרת שיער יהפוך את חייה לסיוט בכל יום מחדש ובנינו בנות, מה הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לנו אם לא פגיעה בביטחון ובדימוי העצמי שלנו.


ותחשבו על ג’ שבטח רצתה לעשות תסרוקת יפיפייה ליום חתונתה ועכשיו לא יכולה לעשות זאת בדרך שחלמה עליה מילדותה המצב של ג' קורה להמון נשים שבוחרות לעצמן טיפול של הסרת שיער מבלי לבדוק לעומק מה באמת מתאים להן ולכן נתקלות בסיטואציות קשות שהפתרון לאחר מכן הוא קשה ולא קל לשינוי, כולנו רוצות להיות חלקות וללא שיער כי כך כבר נהוג במאה 21 והיום שיערה קטנה בפנים או בגוף זאת אי נעימות גדולה מאוד עבור אישה שמטפחת את הביטחון העצמי שלה במהלך השנים הסרת שיער זאת אופציה אומנם די נפוצה אך לא באמת מתאימה לכולם ולכן חשוב מאוד לשים לב לזה.

עורכת הדין א’ אשר מייצגת את ג’ שנשארה חסרת אונים
מסבירה לנו כלל מאוד חשוב לחיים: “בנות לפני שאתן הולכות למכון גם פרטי וגם מורשה והולכות לטפל במקומות הורמונליים כדוגמא אזור הפנים תבדקו תמיד שלאותה מטפלת יש הסמכה מקצועית המתאימה להסרת שיער."

מה חשוב לבדוק לפני בחירת הטיפול המתאים – 

לפני כל טיפול מהסוג הזה צריך לבצע בדיקת דם פשוטה בשם בדיקה "אנדוקרינית" שבאה בעצם לבדוק את המצב ההורמונלי של המטופל אשר מגיע למכון. לצערנו שום בדיקה לא בוצעה על ג’.
אז בואו נזכור את הכללים החשובים האלו בכל פעם שאנחנו חושבות על הטיפול הבא שלנו כדי למנוע מחיינו להפוך לסיוט בלתי נגמר שהדרך לצאת ממנו קשה ומסורבלת לא פחות.

קיימות המון אפשרויות כיום להסרת שיער מגופינו ומהפנים שלנו לחלקנו מתאים משהו אחד ולאחר מתאים סוג אחר וזה בסדר על פי קצב גדילת השער שלנו אצל כל אחד שונה, לכן חשוב מאוד לעשות בדיקה מעמיקה מה מתאים לנו ולגוף שלנו על מנת לא ליצור בעיות נלוות נוספות.

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button