לוגן פול לא נשאר חייב | כל מה שצריך לדעת על הקרב נגד פלויד מייוות'ר

 לוגן פול בקרב נגד פלויד מייוות'ר שנמשך שמונה ראונדים ופשוט שריתקו את כולם למסכים ללוגן פול היה יתרון של 13 קילו

 לוגן פול בקרב נגד פלויד מייוות'ר שנמשך שמונה ראונדים ופשוט שריתקו את כולם למסכים לפול היה יתרון של 13 קילו והוא לא הצליח להפיל את יריבו פלויד מיוות'ר ככה שפלויד נשאר עם הסטאטוס המנצח הבלי המעורר.

היה ידוע לכל אלה שצפו בקרב שלא יהיה מנצח רשמי , בכל זאת לוגן פול ופלויד מיוות'ר לא באותו קטגוריית משקל לכן גם הקרב לא היה נחשב רשמי.

אך עדיין לוגן פול מבחינתו זכה "לפחות בראש שלו" ואפשר לקחת את זה ממנו לוגן פול שרד נגד המתאגרף האגדי פלויד מייוות'ר באצטדיון הארד רוק בפלורידה שמונה ראונדים שלמים שזה כבר ניצחון בפני עצמו מייוות'ר היה בוודאות מתאגרף יותר טוב , כפי שהיה מצופה אבל מכיוון שללוגן היה יתרון משמעותי זה עזר לו מאוד לא לחטוף עוד אגרופים מפעם לפעם מאלוף עולם.

מייוות'ר מבחינתו אומר "אני חייב להבין את זה , אני כבר לא בן 21 אבל זה כיף להתאגרף עם הבחורים האלה ".

רוב האנשים האמינו שמניסיון הגדול משמעותית של מיוות'ר הוא יסיים את לוגן פול בנוקאאוט אך פאול לא וויתר והצליח להתחמק מהימנית של מייוות'ר בכל השמונה ראונדים של הקרב מיוותר הכניס את לוגן כמה פעמים במהלך הקרב לפינה והנחית כמה מכות טובות בלוגן בלי להוציא יותר מידי אנרגיה.

בתחילת הקרב מייוותר היה זהיר וניסה להבין איזה תרגילים לוגן פול הביא איתו לזירה וניסה לא לחטוף מכות נקיות מלוגן מיוות'ר בראונד השני לא ניסה לתקוף יותר מידי ונשאר הרבה בהגנה עד הגעת הסבב השלישי לאחר שמצא את החולשות החליט לעבור להתקפה, לוגן פול כוכב היוטיוב חטף שמאלית בראש בשילוב מכה מהימנית, באותו הרגע היה נראה שהראש של לוגן עומד להתפוצץ מהמכה.

לוגן פול חיפש לתת מכה נקיה בכל פעם שמייוות'ר התחיל את התקיפה לוגן השתדל להשתמש ביתרון שיש לו ולהישען כמה שיותר עם כל המשקל על מיוות'ר ולגרום לו להתעייף מלסחוב אותו.

בזמן הקרב פלויד מיוות'ר אמר לכתב שלנו "זה הולך להיות קרב קשה , בשביל בחור גדול הוא ממש קשוח זה יהיה קשה יותר ממה שחשבתי" 

בקרב רשמי הניצחון היה בברור של מיוות'ר אך לוגן פול היה שמח מהתוצאות ובמילים שלו: "שיט אחי, אני לא רוצה שמישהו אי פעם יגיד לי שמשהו בלתי אפשרי"  פול הוסיף ואמר: "העובדה שאני פה עם האחד המתאגרפים הכי טובים של כל הזמנים מוכיח שאפשר תמיד להצליח להגיע למה שאתה רוצה גם כשזה מול כל הסיכויים"

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button