בני דודים?? לא תאמינו מה הבחורה הזאת גילתה לאחר בדיקה פשוטה

בני דודים יש לכולנו יש כאלה שיש להם דוד או שניים ויש כאלה שיש להם המון בני דודים כאלה שאפילו לא מכירים אחד את השני


בני דודים יש לכולנו יש כאלה שיש להם דוד או שניים ויש כאלה שיש להם המון בני דודים כאלה שאפילו לא מכירים אחד את השני, אנחנו בטוחים שזה הולך להישמע כאילו זה נלקח מאיזה סרט או אופרת סבון אבל הסיפור הבא יכניס אתכם להלם, הבחורה הזו יצאה עם בן דוד שלה במשך כארבעה חודשים מבלי שהייתה מודעת לעניין.

משתמשת של אחת הרשתות החברתיות הרעידה את הרשת לאחרונה לאחר שסיפרה על התגלית המביכה שלה ושל בן זוגה לאחר שביצעו בדיקת DNA משותפת שלהם שהשאירה את שניהם בהלם ואפילו קצת גועל. אותה בחורה סיפרה לעוקבים שלה שההחלטה לבצע את בדיקת הDNA היא בגלל שאימא שלה מאומצת ולה עצמה לא יצא לפגוש מעולם את האבא הביולוגי שלה .

“למען האמת בעיקר עניין אותי לעשות את הבדיקה כדי לקבל עוד מידע רפואי על עצמי שמעולם לא הייתי מודעת לקיומו " ממשיכה ומספרת "הבן זוג שלי ביצע גם בדיקה באותו זמן כי הבדיקות היו בדיוק במבצע וכשהתוצאות הגיעו לידיי דפדפתי ברשימת שמות של בני המשפחה שלי ואז אמרתי לבן זוגי תראה איזה קטע מצחיק יש לי פה ברשימה קרוב משפחה עם שם בדיוק כמו שלך …”

"ובסופו של דבר זה התגלה כפחות מצחיק כשגיליתי שלא רק שהשם דומה אלא שאני ממש יוצאת עם בן דוד שלי ברגעים אלו ממש ."

הסרטון  שפרסמה ברשתות החברתיות על הגילוי המטורף שלה כמו שאנחנו יכולים לנחש הפך למאוד מאוד וויראלי עם תגובות וליקים בכמות עצומה.
היו הרבה תגובות שאמרו שזה דווקא לא כל כך נורא לצאת עם בן דודך אבל בתנאי שהוא בדרגה שנייה או שלישית ולא בדרגה הראשונה כמו במקרה של השניים האלה .

ומנגד היו תגובות של אנשים שאמרו שהגילוי של העניין ההזוי הזה הוא בדיוק הסימן בשביל השניים להמשיך הלאה בחייהם ולמצוא לעצמם בן זוג שלא קשור למשפחה שלהם בשום צורה .
“חבר’ה בואו לא נשכח לרגע שיש 7 מיליארד בני אדם בכדור הארץ” כתב אחד המשתמשים  “ממש אין צורך שתתקעו עם בן דוד שלכם בזוגיות ארוכת טווח”.

ובהמשך הסיפור אותה בחורה פרסמה סרטון שבו היא מספרת על הפרידה שלהם
אבל הסיבות לפרידה היו פחות קשורות לתוצאות הבדיקה.
באותו סרטון שבו סיפרה על הפרידה שלהם היא שיתפה שהם ניהלו מערכת יחסים של כארבעה חודשים וגילו על הקרבה ביניהם בערך לאחר חודשיים שהיו יחד.

 היא טוענת שבתוצאות הבדיקה אמרו להם שהם כנראה בני דודים מהדרגה השלישית, אבל חולקים המון מטען גנטי משותף, מה שהוביל את אותה הבחורה למסקנה שהם בני דודים מדרגה שנייה בעצם אך כפי שנאמר הם בסוף החליטו להיפרד ולא מהסיבות שתוצאות הבדיקה הציגו בפניהם.

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button