חייזרים | יש הטוענים שהם כבר ביקרו אותנו ואף נמצאים סביבנו

חייזרים הם צורת חיים שאינה מוכרת בכדור הארץ זהו יצור מעולם או כדור אחר בגלקסיה עד כה לא בדיוק יש הוכחות לקיומם של החייזרים.

חייזרים הם צורת חיים שאינה מוכרת בכדור הארץ זהו יצור מעולם או כדור אחר בגלקסיה עד כה לא בדיוק יש הוכחות לקיומם של החייזרים אבל המדענים בהחלט לא שוללים את העובדה שקיימים פה חיי שהוא זר ופשוט עדיין לא התגלה בפנינו או בעצם פשוט לא מספרים לנו על כך. יש המון פרויקטים כיום שמנסים לאתר כל מיני עדויות מהיצורים האלה או לקבל כל סימן של תרבויות והיצורים האלה מילה נרדפת לחייזר הוא חוצן זהו מונח שהיה בשימוש בסרט שיצא בשנות ה80 "אי.טי" חבר מכוכב אחר המתאר חוצן שמגיע לעולם ונהיה חברו הטוב של ילד קטן והחוצן ניקר בטוב לב.

האם חייזרים באמת ביקרו אותנו?

התרבות שלנו עוסקת בהרבה מפגשים בין אנושות לחייזרים על פני כדור הארץ ומחות לו ויש לא מעט עדויות של אנשים שמספרים על כך גם בכללי קיים כיום המון ספרים סיפורים סרטים בכל מה שקשור למדע הבדיוני הזה חלק מהאנשים מתארים חוויות טובות מהם וחלקם מתארים שהם לא בדיוק ידידותיים לסביבה שלנו אומנם כיום אין הוכחה מדעית שהם קיימים אבל בני האדם בהחלט מאמינים בכך ולא רק בזה שהם קיימים אלה שהם ביקרו אותנו ומבקרים אותנו עד היום גם על כדור הארץ קיימים יצורים חיים כמו חיידקים או דורבוני המים שלפי בדיקות מדעיות התגלה שהם יכולים לחיות מחוץ לכדור הארץ בתנאים שונים משלנו כאן בכדור הארץ.

‫ איך נדע את האמת יש כל כך הרבה פייק – 

ישנם הרבה מקרים בהם אנשים מזייפים כל מיני עדויות על מנת לעלות לפרסום ולתקשורת שבהם אותם אנשים מדברים על פגישתם עם חוצנים וצילומים ערוכים כאלה ואחרים אחד המחקרים הכי מפורסמים שהחלו לעלות בתקשורת וברשת זה בעיקר באזורים חקלאים מדובר בגבעולים ששוטחו בצורות מיוחדות וכל מיני תבניות עם צורות מעגליות וזה תוכנן בצורה כל כך טובה שבהחלט אפשר לתת לעצמנו את האפשרות שזה אמיתי התצלום של זה מתבצע בדרך כלל מהאוויר בגלל שהצורות בגודל ענק מימדים כשכל הצורות האלה החלו הקונספירטורים טענו שאלה חייזרים מנסים לתקשר אייתנו דרך צורות על האדמה שלנו בהמשך אותם אנשים התוודעו וסיפרו שהם אחראים ליצירת הסימנים ואף הסבירו בדיוק איך עשו זאת ובכל זאת המון אנשים חושבים שהכריחו אותם לספר שהם שיקרו על מנת להסתיר את האמת ושהסימנים המעגליים האלה הם באמת סימנים מהחלל. 
בכל הגלקסיה שלנו יש קרוב ל100 מיליארד כוכבים ואף יותר שאנו עד היום לא מכירים כי זה רק ביקום שלנו במילים אחרות קיימים עוד אין ספור יקומים מסביבנו וגלקסיות כמו שלנו והמספרים פשוט אסטרונומים ובלתי אפשריים לספירה בסופו של דבר כולנו שואלים את אותה השאלה האם אנחנו הישות היחידה או שיש עוד חיים ביקומים אחרים ובגלקסיות אחרות. זאת אחת השאלות הכי מפורסמות שיש כיום ולכן היא גם מצריכה תשובה חד משמעית שתגובה בראיות ועדויות אמתיות שאין עליהן מחלוקות כמו עכשיו. התשובה עכשיו לשאלה שאנו שואלים היא לא אין לנו כל עדות מחזירים כרגע לפחות לא בפן המדעי ובמה שמספרים לנו אין כל ראיה שהם קיימים או היו כאן בארץ או שחטפו אנשים בנו פירמידות ושהם חיים בנינו. למרות שכל הסיבות מובילות לכך שאנו בהחלט נאמין בזה למרות שהתקשורת לא מפרסמת את כל העדויות שאנשים מספרים.
‫כשאתם נתקלים בכל מיני פוסטים ברשת או עדויות של אנשים על אדם שנחטף או כאלה שראו אותם שאלו את עצמכם איך ואיפה הם היו באותו רגע ולמה לא הי לו טלפון שיכול לתעד את הרגע זה בעיקר בשנת 2022 שלכולם יש טלפון משוכלל כל כך עם מצלמות שלא מביישות צילום מקצועי ולמרות הכל גם עם כן יש צילום עדיין כל התמונות מטושטשות ונורא קשה לראות בין העננים לכולם בנייד יש נקודה של GPS אז איך בעצם הממשלה לא עלתה על כך שאנשים נעלמים מהרשת בכדור הארץ ובלי קשר עם הטכנולוגיה של היום כל חללית כזאת או אחרת או עב"ם אמור להופיע במכ"מים ברגע הופעתם בכדור הארץ. לכל הידוע לנו כרגע אין כל הוכחה שאכן קיימים חייזרים או מידע שהם אכן ביקרו בעולם שלנו אבל זה לא אומר שהם לא קיימים אין לנו כל סיבה לחשוב שאנו היחידים בעולם הזה סביר להניח שכן קיימות ישויות אחרות או מורות חיים ביקומים אחרים. 
לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button