אהבה | זוגיות זאת עבודה לפניכם כמה דרכים לזוגיות בריאה

כולנו רוצים אהבה, עולם הדייטים כל כך פרוץ ולא אמיתי שזה בהחלט מפחיד על לחשוב אפילו להתחיל להיכנס לזה אפילו שמצאנו את הבת בן בזוג שמתאימים לנו

כולנו רוצים אהבה, עולם הדייטים כל כך פרוץ ולא אמיתי שזה בהחלט מפחיד על לחשוב אפילו להתחיל להיכנס לזה אפילו שמצאנו את הבת בן בזוג שמתאימים לנו לכולם יש משברים וחוויות שלא תמיד כל כך טובות  אך זאת בהחלט לא סיבה לוותר על זה תמיד אפשר לשפר ולהטיב את היחסים עם קצת ידע וקריאה או אולי לעשות פשוט חשבון נפש אם עצמכם. לפניכם מספר דרכים לשמור על זוגיות בריאה וטובה ולפני הכל דבר שחייב להבין זוגיות בריאה היא עבודה.

שלב הראשון במערכת היחסים חוץ מאהבה היא הקשבה – 

ברגע שאין תקשורת טובה אין קשר מוצלח. מאוד חשוב לשתף את הרגשות שלכם את מחשבותיכם בזוגיות ולא להישאר עם זה לבד בראש אם הבן זוג שלכם לא ידע מה עובר עליכם לא יהיה לו את האפשרות גם להבין אתכם כמו שצריך. כשיש בעיה בתקשורת  הבני זוג לא באמת מביעים את עצמם בכנות ולא מספרים מה מפריע להם לא משתפים איך הם באמת רואים את העולם שסביבם וככה נוצר ריחוק במערכת היחסים ברגע שאין שיתוף. בזוגיות ללא תקשורת יש תמיד זה שיפגע יותר שיסתיר יותר שהיה יותר מנותק מהשני כשאין חיבור ואין אינטימיות הקשר פגוע מהיסוד.
לשם כך שיתוף מלא על רגשותיכם  יעזור ואף מאוד למערכת היחסים שלכם הבעה עצמית מול הבן זוג תיצור הרמוניה ושיחות שרק שניכם מכירים ומרגישים. למען זוגיות בריאה צריך לדבר כשהשיחות יהיו בתדירות שמתאימה עבור שניכם תיווצר חברות מחברת ונאמנה שתחזק אתכם לאורך הזמן שאתם ביחד. כשאנחנו נמצאים מול הבן זוג שבחרנו לחיים ואנו במקום שאנחנו מרגישים שאפשר לשתף מולו הכל וזה מגיע ממקום אוהב שכולל הצבת גבולות שנכונים לכם בידיעה שקיימת לכם גם אהבה עצמית ועקרונות. 

כנות ואהבה עצמית הם חלק הכי חשוב בכל מערכת יחסים שנכנס אליה –

בכדי להביא את עצמנו לכנות מרבית מפני הבן זוג אנו קודם כל מחויבים להיות כנים עם עצמנו ולהבין עד כמה אנחנו במקום של לפתוח את הלב ולהיכנס לזוגיות, האם טוב לנו במקום איפה שאנו נמצאים כרגע? האם פגיעות מהעבר משפיעות עלינו? חשוב לנסות להבין האם אנו נמצאים במקום שהצרכים שלנו מסופקים במלואם ומקבלים מענה כשאנו קשובים לעצמנו לנפש אנו מכילים ונותנים אהבה בצורה סדירה ובריאה ואז אפשר גם להיות כנה מול הבן זוג בצורה פתוחה ואוהבת.

אנחנו נוטים לחשוב שיש המון דברים חשובים שהיא לא הזוגיות שלנו או אהבה שאנו רוכשים לפרטנר שלנו אך המחשבה הזאת שגויה. השגרה היא שוחקת ללא ספק ויש ילדים מטלות של הבית וגם הפן הכלכלי דיי משפיע חייב לדאוג להכל ומה שאנחנו לא שמים לב זה איך הזוגיות שלנו מתפספסת לנו בין הידיים שאם נסתכל על זה יותר לעומק הכל התחיל משם זאת הדרך הראשונה שהתחלתם לפני כל השגרה שנפלה עליכם ושוכחים שיש פרטנר לידנו שגם הוא זקוק לצומת לב וזה בהחלט משפיע על הזוגיות בבית. בזוגיות בריאה חשוב לשים את החברות שיצרתם לפני הכל בלהרים אחד את שנייה בלהעצים אחד את השנייה תמיכה הדדיות וככה בעצם זוכים באיכות חיים ונהיה הרבה יותר נעים עם הבן זוג וקיים גם שיתוף פעולה מלא ברגע שאתם רואים אחד את השנייה באופן מלא הזוגיות שלנו היא מראה המשקפת לנו את עצמנו.

נתינה באהבה ובזוגיות – 

היא שלב דיי מאתגר ולא מדובר כאן על ילדים ששם העמדה שונה לחלוטין מזוגיות מהילדים אין את הרצון לקבל בתמורה כלום לא כמו בזוגיות שדווקא שם כולם רוצים להיות שווים וזה כולל את הנתינה ומתוך זה אנו יכולים למצוא את עצמנו במערכת יחסים מתחשבנים ומתחרים אחד בשנייה ואפילו מקנאים. טבע האדם מטבעו אגואיסטי שרוצה לקבל חזרה אבל זה משאיר ואתנו מצומצמים באהבה ובזוגיות בריאה אנחנו צריכים להבין שעצם העובדה שקיימת נתינה זאת האפשרות שלנו להראות לצד השני את הרגש שאנו חווים ברגע שאנו איתו זה פותח את הלב ממלא אותנו באהבה עמוקה ומעצימה והרצון להמשיך לתת לבן זוג ללא תנאים ובלי התחשבנות.

בזוגיות שלנו תמיד יש מקום המאפשר להבן הזוג להיות מי שהוא בלי מסכות ושקרים החופש בזוגיות הוא חשוב זה הוא חופש רגשי והוא הכי קריטי בזוגיות שלנו אם החופש הזה לא קיים בזוגיות שלנו ההרגשה שמנסים לשנות אותנו ואין מקום להלכה פוגעת בצורות עצומות בנפש שלנו וככה בעצם גורם לנו להסגר בפני הבן זוג יותר ויותר חייב להיות החופש להגיד הכל בצורה מכבדת כמובן בלי ההרגשה ששופטים אותנו או את מחשבותינו וכך בעצם אפשר ליצור את המרחב המשותף ביחד.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

חייזרים | יש הטוענים שהם כבר ביקרו אותנו ואף נמצאים סביבנו

זוגיות – הסוד להצלחת הקשר 10 טיפים שאתם חייבים להכיר

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button