סיפורים מפחידים מהחיים האמיתיים שישאירו אתכם ערים בלילה

סיפורים מפחידים על רוחות ורוצחים כולנו קראנו וראינו לפחות פעם בחיים, סיפורים בדיוניים הם תוצר של דמיון, הם מפחידים וקלים לעיכול

אחד סיפורים מפחידים על רוחות ורוצחים כולנו קראנו וראינו לפחות פעם בחיים, סיפורים בדיוניים הם תוצר של דמיון, הם מפחידים וקלים לעיכול, אבל כשמדובר בסיפורים מפחידים מהחיים האמיתיים זה הרגע שבו באמת כדאי להתחיל לפחד כי ברגע שהאגדה הופכת למציאות הרבה יותר מפחיד להפנים זאת.

5 סיפורים מפחידים שנציג בפניכם כרגע לא רק יצמררו אתכם, הם גם אמיתיים לחלוטין ולא פרי הדמיון שלנו. החלק המפחיד באמת הוא שהמקרים הללו לא פוענחו עד היום, כמה מהם סיפורים מפחידים מספיק כדי לערער גם את שפיותם של האמיצים ביותר אז אם אתם מתחת לגיל 18 רצוי לקרוא את המאמר בליווי של מבוגר אחראי.

1. סיפורים מפחידים מפעם על הרוצח/ת מברמינגהם –

אחד הסיפורים המפחידים מתרחש בשנת 1817 בברמינגהם אנגליה ביום שני נרצחה אישה בשם מארי אשפורד, לאחר בדיקת הגופה נגלה שמארי עברה התעללות מינית וננטשה למות לבדה, מעולם לא תפסו את הרוצח… 157 שנה לאחר מכן התרחש רצח של אישה נוספת, ברברה פורסט, שנרצחה ב-1974, לאחר בדיקת הגופה נגלה שמארי עברה התעללות מינית וננטשה למות לבדה, מעולם לא תפסו את הרוצח. 

הקשר בין הקורבנות מוזר מאוד ואחד מהסיפורים המפחידים והמצמררים ששמענו 
הן היו שתיהן בדרכן הביתה לאחר שיצאו לרקוד שתיהן נראו לאחרונה ב-27 במאי ושתיהן עברו תקיפה מינית ונמצאו מתות לאחר שננטשו. בנוסף לזה הן היו בנות 20 במותן והיו לא נשואות, החשוד המרכזי ב2 המקרים בהפרש של 157 שנה היה עם אותו שם משפחה! "תורנתון" אותו רוצח בהפרש של 157 שנים? איך זה אפשרי בכלל?… את זה לעולם לא נדע.

2. תולעת סרט רצחנית –

המקרה הבא מחריד מאוד, אחד מהסיפורים המפחידים של שנות ה-80 שיכול לקרות לכול אחד מאיתנו, במדליון קולומביה נלקח גבר בשנות ה-30 לחייו לבית החולים לאחר שהתלונן על קושי נשימתי. הגבר היה נשא HIV וסבל בנוסף לזה מזיהום שנגרם על ידי תולעת סרט שהתמקמה לו במעי הגס.

המצב שלו היה קריטי, הוא גסס. לאחר מספר בדיקות גילו הרופאים גידולים מוזרים מאוד על הריאות שלו, החלק המטריד היה שהגידולים לא היו בנויים מרקמה אנושית, הם היו תוצר של עיוות התאים שלו על ידי תולעת הסרט שהשתלטה על הגוף שלו והפכה אותו לגוף האישי שלה. כן, קראתם נכון, התולעת יצרה לעצמה גוף אנושי משלה בעזרת הגוף שלו אך היא לא הצליחה לסיים את עבודתה, האדם נפטר 72 שעות לאחר מכן, מפחיד לחשוב שתולעת סרט יכולה ליצור לעצמה גוף משלה, אנו לא רוצים לדמיין את התוצאה הסופית במידה והיא הייתה מצליחה.

3. סיפורים מפחידים ופרצופים מרחפים –

אישה בת 67 אשפזה את עצמה בכפיה לאחר שטענה כי סובלת מהזיות מאוד מטרידות, רצוי לציין שהיא לא הייתה בעלת היסטוריה של מחלות נפש או מישהו ממשפחתה. האישה טענה שהיא רואה כל היום פרצופים ש"מרחפים" מעליה, נשמע מטורף בהחלט. לאחר אבחון גילו הרופאים שהאישה לוקה בסינדרום שארל בונה, הסינדרום הזה קיים ואמיתי ומופיעה אצל חולים הסובלים מהידרדרות מהירה בראייה אחד מהסיפורים המפחידים ששמענו והבנו כמה קל אפילו לאדם בריא מאוד להפוך לחולה בן רגע תשמרו על עצמכם ומסקנה: תלבשו משקפיים או עדשות ראיה.

4. "הוא פשוט עמד שם, והתבונן…"


הסיפור הבא יגרום לכם לבדוק את המנעול בביתכם פעמיים לפני שאתם הולכים לישון… זוג נרדם על הספה לאחר ערב של צפייה בנטפליקס. למחרת הם גילו שהארנק של האישה נעלם. לאחר מספר חיפושים שלא הניבו תוצאה הם החליטו להפעיל את מצלמות האבטחה ולגלות אחת ולתמיד לאן הארנק נעלם.

לאחר צפייה בצילומים הם קפאו מפחד: דמות מסתורית של פורץ נראתה בקומה העליונה מעל המדרגות, הפורץ עמד מעליהם וצפה בהם ישנים במשך 15 דקות שלמות. הזוג מסר את הקלטת למשטרה, אך עד כה איש לא זוהה הפורץ.

אולי הוא עמד שם כי הוא בהה בטלוויזיה או שסביר יותר שהוא פשוט שקל אם לבצע מעשים נוראיים בזוג חסר הישע או לא ובסוף החליט לתת להם לחיות… הם בהחלט יצאו ב"זול"

5. על הדבש ועל העוקץ – 

דיוויד בין ה-23 וחבריו יצאו לטיול תמים בפארק באריזונה, לפתע ומשום מקום הגיע נחיל עצום של דבורים שהיה נראה כמו ענן גדול מרוב צפיפותו הדבורים עשו רעש רב והיו נשמעות מאוד לא רגועות.

דיוויד וחבריו ניסו להתרחק מהמקום אך לדבורים היה משהו אחר בראש… בשר חי הנחיל עף במהירות על דייוויד והדבורים תוך שניות בודדות כבר כיסו את כל גופו. הצרחות שלו היו נוראיות הוא התמלא בשלפוחיות על כל גופו והדבורים אפילו קרעו חלקים מבשרו, הפקחים של הפארק שהגיעו לאירוע נדהמו מהזוועה וניסו להציל את דיוויד אבל זה כבר היה מאוחר מדי…בהחלט אחד מהסיפורים המפחידים ששמענו. 

אם תשמעו אי פעם רעש של כנפיים קטנות מתקרב לאזורכם יש לנו רק דבר אחר להגיד לכם… תברחו!

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button