טינדר – הסודות שאתם חייבים להכיר בשביל לקבל מאצ'

לפני כמה שנים בודדות נכנסה לחיינו אפליקציית הטינדר. אפליקציה ששינתה לחלוטין את חוקי המשחק בעולם הדייטינג.

לפני כמה שנים בודדות נכנסה לחיינו אפליקציית הטינדר. אפליקציה ששינתה לחלוטין את חוקי המשחק בעולם הדייטינג. עם לפני זה הכל הלך סביב יצירת פרופיל מושקע באתרי היכרות וחיפושים בלתי פוסקים אחרי הפרטנר המושלם ודיבורים בלתי פוסקים, כל זה נגמר. מהיום כל מה שצריך לעשות זה סוויפ ימינה או שמאלה ומציאת התאמה מידית הטינדר בהחלט הפך את כל תחום ההיכרויות להרבה יותר נוח זמין ובהחלט שיש יתרונות וחסרונות של האפליקציה לכן לפניכם המדריך המושלם לטינדר.

לפני הכל צריך לפתוח פרופיל בטינדר –

כמו בכל אתר הכרויות שכולנו מכירים צריך לפתוח פרופיל אישי אתם תתבקשו להיכנס למערכת ולעשות הזהות דרך מייל או פרופיל פייסבוק שלכם ולאחר מכן להתחיל להרכיב את הפרופיל האישי שלכם הטינדר הוא דיי בסיסי האפליקציה לא דורשת הרבה והכניסה היא לא מסובכת כל מה שתזדקקו לו הוא מספר תמונות עכשיו וכמה פרטים בסיסיים על עצמכם כמו הגיל שלכם מיכן אתם בארץ וכמה מילים על העדפות שלכם אולי תחביבים בכדי שהאפליקציה תוכל למצוא עבורכם את המאצ' הנכון 

אז איך מוצאים הדייט הנכון בטינדר –

אז אחרי בניית הפרופיל והוספת הפרטים הרלוונטיים עבורכם הגיע הזמן לחפש את המאצ' הכי נכון עבורכם. הטינדר עובד בשיטה שונה טיפה מאתרי הכרויות שכולנו מכירים. אתם תראו את הזמינות של האנשים רק על פי העדפות שכתבם על עצמכם. התהליך הוא פשוט להחליק ימינה או שמאלה ימינה אומר שאהבתם את התמונה ואתם מעוניינים ליצור קשר ושמאלה אומר שפחות אהבתם ותהיה האפשרות לדלג לתמונה הבאה לאחר מכן אם התמונה שסימנתם עליה לייק סומנה גם על ידי אותו משתמש על התמונה שלכם זהו נקרא מאצ' ואז נפתחת האפשרות להתחיל בשיחה אחד עם השנייה. ברגע שאין מאצ' אתם לא תדעו מי סימן לייק על התמנה שלכם, אבל האופציה הזאת כן אפשרית במידה ואתם משלמים על טינדר פרמיום למרות שעדיין לא תוכלו להתחיל בשיחה.

איך זה הולך אחרי המאצ' ?

אז אחרי שנוצר המאצ' בינכם, יש לכם את האפשרות לפתוח בשיחה אחד עם השניה מכאן כמובן שהכל בידיים שלכם בגלל שיש הרבה אופציות וריבוי אפשרויות אדיר, הרבה מכל ההתכתבויות שלכם בהחלט יסתיימו בלי המשך. משום שמשתמשי הטינדר לא מדברים רק עם מאצ' אחד אלה עם מספר כאלה. בהחלט אחד מהחסרונות באפליקציה היא שיש אפשרות ליותר מי מאצ' אחד.

הכל תלוי באנשים ובאיכות שלהם בדרך כלל זה תקף גם לגביי החיים עצמם אם אתם מחפשים את החצי השני שלכם ויצרתם עבור עצמכם פרופיל מושקע אם עקרונות, הסיכויים שלכם יעלו מאוד גבוה במציאת המאצ' הטוב ביותר עבורכם. אבל עם אתם נמצאים בטינדר בשביל לסמן V ולהגיד הייתי.. אז אתם בהחלט תתאכזבו כי הטינדר נותן הצעות רבות, אחוזי ההצלחה בקביעת דייטים היא דיי נמוכה זה מתייחס לגברים ונשים כאחד.

אז מה עדיף לא לעשות בטינדר?

לפני הכל שימו את התמונה האמיתית שלכם ללא כל אקססוריז על הפנים (משקפי שמש, מסכות, וכדומה).. דעו לכם שהעניים הם הדרך הכי מהירה ליצור אינטראקציה עם הבן אדם כבר במבט הראשון אפשר להבין האם הוא מתאים עבורכם או פחות. עוד דבר שפחות רצוי לעשות הוא להצטלם  בלי חולצה תמונה ללא חולצה (מתייחס לגברים בעיקר) בהחלט מוכיח להרבה נשים שהגברים לא יודעים מה מושך נשים וזה בהחלט נותן עצירה מלייצר מאצ' בטינדר. 

מה כן לעשות בשביל יותר מאצ'ים?

הדבר הראשון זה תמונות תצלום שמראה את הפנים שלך באופן ברור. זה בהחלט נותן את התחושה שיש מה להכיר בך, פנים נותנות הרבה אינפורמציה לבן אדם. דבר נוסף הוא המילים שאתם כותבים על עצמכם זה לא צריך להיות ארוך וסיפור חיים אבל בהחלט רצוי לכתוב על התחביבים שלכם כמה שיותר מקורי יותר טוב, השתמשו בשפה עשירה שמושכת עין ואת הרגשות של אותו משתמש.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button