קם לתחייה בפתאומיות וזעזע את כל הרשתות החברתיות

קם לתחייה נשמע הזוי נכון? אולי רק בסרטים נתקל בדבר כזה, אז לא, בהחלט הדבר קיים ובפוסט וויראלי שרץ ברשת בימים האחרונים

קם לתחייה נשמע הזוי נכון? אולי רק בסרטים נתקל בדבר כזה, אז לא, בהחלט הדבר קיים ובפוסט וויראלי שרץ ברשת בימים האחרונים שכבר צבר צפיות רבות מספרת בחורה בשנות ה20 לחייה סיפור שהשאיר גם אותה בהלם .

משתמשת ברשתות החברתיות סיפרה לאחרונה את החוויה הטראגית שלה ממערכת יחסים שהייתה לה בנעוריה ובנוסף לכל שיתפה את ההפתעה הלא צפויה שגילתה לפני ימים אחדים. היא מספרת כשהייתה בגיל 14 הייתה לה מערכת יחסים שארכה כחצי שנה עד שריב מטורף גרם להפרדת כוחות בינה לבין בן זוגה, לאחר הריב השניים לא דיברו במשך כמה ימים ויום אחד היא קיבלה הודעת טקסט שזעזעה אותה והיה כתוב בהודעה שבן זוגה נקלע לאירוע אלים ונדקר וכרגע הוא נמצא במצב מחוסר הכרה.

כאילו שזה לא מספיק מזעזע כמה ימים נוספים לאחר קבלת ההודעה הזו היא קיבלה הודעה נוספת שבה היה כתוב שהבן זוג שלה נפטר מפצעיו.

היום שהיא כבר בת 20 והיא מספרת " כל זה קרה לפני שש שבע שנים וכמובן שהזעזוע וההלם עדיין קיימים לפני ימים אחדים ראיתי פוסט אחרי שחשבתי שכלום כבר לא יכול להפתיע אותי יותר גיליתי שזה אפשרי בהחלט אותו בחור שכביכול אמור להיות מת קם לתחייה כן כן, הבחור הזה הבן הזוג שלי שנעלם יום אחד כאילו לא היה פתאום קם לתחייה ובפוסט פרסם תמונה שלו עם בן זוגו החדש "

אותה הבחורה פרסמה סרטון שבו היא מספרת על הגילוי המטורף אחרי כל השנים שעברו וחשבה שהוא מת כל הזמן הזה ואיך לפתע היא מגלה שאחרי שנים הוא קם לתחייה כאילו כלום לא קרה.
היא החליטה לאזור אומץ ולפנות לאותו בחור ולנסות בעצם לברר ולהבין ממנו לאן הוא נעלם כל השנים האלו ולמה בעצם נטש אותה ככה? ונתן לכולם בעצם לחשוב שהוא מת .

היא כתבה לו " לא הפסקתי לאהוב אותך אפילו לשנייה אחת במשך כל השבע שנים האלו בבקשה תענה לי !” בהמשך הפוסט שיתפה שלראות פתאום את התמונה שלו אחרי 7 שנים שהייתה בטוחה שהוא לא חיי יותר גרמה לה לבכות בצורה מטורפת ולאחר שגילתה שהוא בכלל חיי גרמה לה אפילו לפציעה נפשית כי מאוד קשה לשאת את העניין שהבן זוג שלה לפני שבע שנים פתאום קם לתחייה משום מקום והיא הוסיפה ואמרה גם שאותה ידיעה על מותו השאירה בה צלקות וטראומות ענקיות לכל המערכות היחסים הבאות שלה.

עד כה טרם פורסם שהבחור נענה להודעות שלה או לפחות מישהו שקשור אליו הסביר את ההעלמות שלו ומה באמת קרה שם שגרם לו לעשות את זה אנחנו מבטיחים לכם להמשיך לעקוב וליידע בשנייה הראשונה שתהיה התפתחות בעניין.

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button