לימודי תעודה מומלצים – אילו מקצועות תוכלו לרכוש ללא תואר

לימודי תעודה מומלצים מחפשים אם הזמן יותר ויותר ויותר אנשים על מנת לעבור הכשרות מקצועיות בלי צורך בתואר ראשון

לימודי תעודה מומלצים מחפשים אם הזמן יותר ויותר ויותר אנשים על מנת לעבור הכשרות מקצועיות בלי צורך בתואר ראשון אומנם יש מקצועות שעדיין דורשים הכשרה אקדמאית ותואר אבל יש מקצועות רבים שתוכלו להתקבל עליהם רק על בסיס קורסים ותעודות. בואו לגלות אילו לימודי תעודה מומלצים כדאי לכם להכיר כדי למצוא עבודה בתחומים הכי מבוקשים שיש היום בשוק.

לימודי תעודה מומלצים ללא צורך בתואר:

1. הייטק ותוכנה – 

התחום הכי מבוקש היום בשוק ולגמרי בצדק אומנם יש מקצועות ספציפיים אותם כן ניתן ללמוד כדי להיכנס לתחום אבל הרוב מתקבלים על בסיס ניסיון קודם, תיק עבודות, רקע בתחום ובעיקר כישרון והבנת המקצוע אין מה לעשות מדובר בתחום פורץ דרך שמחפש כישרונות ופוטנציאל הרבה לפני תעודה והסמכה.

אם אתם מעוניינים להיכנס לתחום אתם יכולים לקחת קורס קצר או ללכת ללימודי תעודה רלוונטיים (לדוגמא – אבטחת מידע, סייבר, דאטה, תכנות, פיתוח תוכנה וכו') כדי להגיע עם ניסיון וידע בסיסי, אבל הדגש עדיין עומד על יכולות וניסיון.  

2. הנהלת חשבונות וחושבות שכר –

אין עסק או חברה שיכולים להתקיים לא מנהלת חשבונות וחישוב שכר אומנם יש אפשרות ללמוד את כל אחת מהתחומים אבל עדיף לרכוש את שני התחומים ביחד הלימודים הם לימודי תעודה שאינם מצריכים רקע בתחום או תואר ראשון במהלך הלימודים תעברו מבחני הכשרה ותוכלו לצאת לדרך באחד התחומים היותר בטוחים שיש.

3. שיווק ומכירות – 

פייסבוק, אינסטגרם, גוגל, טיקטוק ויוטיוב הפכו כבר ממזמן להיות הבסיס הכי חזק ורווחי לשיווק יש קורסים רבים שילמדו אתכם איך לשווק נכון בכל הרשתות אין לכתוב מודעה פרסומית נכונה מתי לפרסם ומה ובעצם יתנו לכם את כל הבסיס לתחום מדובר באחד התחומים הכי מבוקשים שיש כיוון שכל עסק שמכבד את עצמו צריך שיווק איכותי ורלוונטי כמי למשוך לקוחות ולבנות קהל עוקבים יציב. 

4. קידום אתרים (SEO) – 

כל אתר מאמר או פרסומת צריכים לענות על דרישות מסוימות כדי להיות מקודמים בצורה טובה ואפקטיבית צריך לדעת מה אנשים מחפשים ואיך לתת להם בדיוק את מה שהם רוצים תוך קידום אינטרסים אישיים של בעל העסק.

מדובר בקורס שמעניק כניסה לאחד התחומים היותר מבוקשים שיש בין אם תקדמו אתרים או מאמרים אתם חייבים לדעת SEO בשביל שאנשים יוכלו לגשת למה שבניתם צריך להטמיע מילות חיפוש רלוונטיות ולעמיד בדרישות של מנועי החיפוש השונים. 

5. נדל"ן – 

תחום הנדל"ן אומנם נלמד כחלק מלימודים אקדמאיים אך רוב העוסקים בתחום עובדים רק על בסיס לימודי תעודה וקורס נדל"ן. מדובר בתחום שיכול להיות רווחי מאוד אם תצליחו בו אומנם, כאשר אתם מתחילים לעבוד מומלץ להתחיל כחלק מעסק לפחות עד שתצברו מספיק ניסיון. 

6. מטפלות וסייעות – 

בתחום המסוים הזה נשים דגש כי הרבה מעבר להכשרה יש צורך באהבה אמיתית, חלמה, עדינות והכלה כדי לעבוד בתחום כיום שניגוד לשנים קודמות יש צורך בהכשרה של קורס סייעות כדי לעבוד בגנים (גילאי 3-6) ובקורס מטפלות כדי לעבוד במעונות (גילאי חצי שנה עד 3).  העבודה בתחום מספקת מאוד מבחינה רגשית אך יש לקחת בחשבון כי מבחינת שכר היא לצערנו עדיין לא בין המוצלחות בשוק. 

7. טכנאים –

יש מגוון תחומים בהם אפשר לעבור הכשרה כטכנאים, בין הבולטים: חשמלאי, CNC ועיבוד שבבי ורתכים העבודה במגוון האפשרויות כטכנאים מבטיחות עבודות די יציבות ונוחות רוב ההכשרות הן לימודי תעודה מותאמים ומומלץ לבדוק טרם תחילת הלימודים מה הכי מבוקש בשוק באותה תקופת זמן. 

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

ג’ל לציפורניים – ככה תעשי את זה לבד ותחסכי ביקור קבוע אצל המניקוריסטית

טיפול התנהגותי ABA – איזה כלים זה ייתן לכם ולמי זה מתאים

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button