משמעות הצבע האהוב עלינו מסתבר שזה אומר יותר ממה שנדמה לכם

משמעות הצבע שאנחנו אוהבים אומר המון על קיומנו מסתבר שקיימים כלכך הרבה פרשנויות על צבע אהוב וכך גם יש קשר בין הצבע האהוב עלינו ליחסי המין שלנו

משמעות הצבע אומר עלינו המון, קיימים כל כך הרבה פרשנויות על צבעים ויש קשר בין הצבע האהוב עלינו ליחסי המין שלנו.

יצא לכם לחשוב על הקשר הישיר של הצבע האהוב עליכם לביצועים ולתשוקות שלכם בחדרי המיטות?
מחקר בריטי עשה בשבילנו את העבודה והולך לגלות לנו בדיוק מה משמעות הצבע האהוב שלנו ומה הוא אומר עלינו ועל יחסי המין שלכם.

שחור
על פי התוצאות יותר מ50% מאוכלוסיית הגברים מעדיפים תחתונים בצבע שחור והסיבה היא הם רואים את הצבע הזה כסקסי יותר מאשר כל צבע אחר.
הצבע השחור לרוב משדר כוח ושליטה ומומחים רבים מקשרים אותו ישירות לתעשיית ה"סאדו מאזו".
אנשים ששחור זה הצבע החביב עליהם מוגדרים בדרך כלל כאנשים מסקרנים ומסתוריים יותר ומצד שני כמאהבים שכל אחד מאתנו בוודאות היה רוצה לעצמו. משמעות הצבע השחור הוא קשיחות סקסיות ושליטה זה צבע שמשדר כוח ועוצמה.

לבן
הצבע הלבן תמיד מוצג כמשהו נקי וטהור.
אבל דווקא מתברר שאנשים שלבן הוא הצבע האהוב עליהם מעדיפים מערכות יחסים שמבוססות בעיקר על מין וכמה שפחות מורכבות כמו : סטוצים, או יחסי מין ללא מחויבות 
בנוסף לזה אנשים כאלה נוהגים להיות כנועים יותר בחדרי המיטות ולתת לפרטנר שלהם לשלוט בכל התהליך, משמעות הצבע הלבן הינו רוך טוהר וכניעה.

סגול
משמעות הצבע הסגול נחשב לצבע תשוקתי ומיני מאוד, הסטטיסטיקה אומרת שאנשים שהחדר שלהם צבוע בסגול מקיימים יותר מ 3 פעמים בשבוע יחסי מין שזה הרבה יותר מכל צבע אחר.
הם אנשים מלאי תשוקה שאוהבים לפלפל את העניינים בעזרת משחקי תפקידים למיניהם ועוד.

כתום
חובבי צבע הכתום אוהבים תמיד להיות במרכז העניינים ולרוב טמונה בהם תכונה של חושפניות יתר. הם מאהבים מעולים וכיפים ויש להם נטיות לפנטזיות פרועות  שיכולות להוביל לרוב ללילות בלתי נשכחים.

אדום
משמעות הצבע אדום הוא סמל התשוקה הרומנטיקה והאהבה ואנשים שאדום הוא הצבע האהוב עליהם יהיו ברוב הפעמים אנשים שלא פוחדים לקחת סיכונים בחייהם, הם אנשים בעלי ביטחון עצמי גבוה לגביי כל מה שקשור לביצועים שלהם, נועזים מאוד ותמיד ינסו לגרום לפרטנר לצאת קצת מאזור הנוחות שלו.

צהוב
אנשים שאוהבים צהוב אוהבים להכניס אנרגיות חיוביות לחדר המיטות שלהם, הם מאוד קלילים, ספונטניים שאוהבים לחקור ולגלות דברים חדשים על המיניות שלהם ושל הפרטנר שלהם, הם בעלי תיאבון מיני גדול ואוהבים תמיד לשמור על ראש פתוח.

ירוק
מומחים טוענים שצבע ירוק הוא הצבע של הפריון והצמיחה, אבל עם כל זאת הם אנשים שיותר אוהבים לצפות על הדברים מהצד והם לא אוהבים כל כך הרבה דברים למעט באמת להסתכל על כל ההתנהלות שמתרחשת סביבם ברוגע ובשקט, אבל שזה לא ירתיע אתכם, הם נחשבים דווקא למאהבים נדיבים מאוד.

כחול
חובבי הצבע הכחול הם בדרך כלל אנשים שאוהבים מערכות יחסים ארוכות טווח עם פרטנרים נאמנים, הם אנשים בעלי אופי מאוד רגוע שאוהבים למרוח את הזמן במיטה ובשבילם האקט הוא יותר של אהבה וחיבור מאשר תשוקה רגעית וחסרת רגש.

אז מה הצבע האהוב עליכם? 🙂

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button