זריקות בוטוקס – כל מה שצריך לדעת

אחד ההליכים השכיחים בתעשיית האסתטיקה היא זריקות בוטוקס, לה סגולות רבות עליהם נדבר בפרטי פרטים במדריך הקצר שהרכבנו עבורכם.

אף אחד לא אוהב להזדקן, ולמרות שידוע האמרה, שלפיה – "העולם שייך רק לצעירים", יש בהחלט דברים שאפשר לעשות על מנת לעכב את תהליך ההזדקנות, כמו למשל – כל מיני טיפולים להצערת הפנים, כמו גם לטשטוש ולמיגור הקמטים שבפנים. אחת מן הדרכים הכי יעילות לעשות זאת היא על ידי טיפולי זריקות בוטוקס, וזאת משום שרבים וטובים מצהירים כי הבוטוקס מהווה כלי של הזרקה אפקטיבי לשם הפחתת עוצמת הקמטים שבפנים, בפרט קמטי זעף, קמטי תלמים במצח או רגלי עורב, וכיוצא בזאת.

אנו מבקשים ממכם, בכל לשון של בקשה, תתחילו לקרוא את המאמר הזה ואף תסיימו לקרוא אותו, וכך תמצאו את כל התשובות על – זריקות בוטוקס – כל מה שצריך לדעת…

במה יועילו לכם זריקות בוטוקס?

על פניו נשמע, כי זריקות בוטוקס אכן יועילו לכם, מכורח היותן הליכים זעירים פולשניים, אשר מתאימים לבני אדם שמעוניינים להצעיר את מראה הפנים שלהם, אך שוללים את ההיתכנות של הליכים כירורגיים. את הבוטוקס מזריקים לרוב בקבוצת שרירים ממוקדת בפנים, כמו גם בשאר חלקי הגוף, על פי הרצונות והצרכים שלכם. בהיבט הטכני, כדאי להבין, כי הבוטוקס יכול ליצור שיתוק באופן זמני, ואף שחרור של נוירוטרנסמיטרים.

בעת הזרקת הבוטוקס לשרירי הפנים נוצר מעין מגן שבין השרירים לבין המוח, שאמון על כל מיני קמטים, ואשר מונע מהשרירים מלנוע וגורם ליצירה של עוד קמטים בפנים. כאשר באופן זמני שרירים כאלו ואחרים בפנים נמצאים במצב של רפיון, הדבר מסייע בהפחתה של הופעת הקמטים הקיימים בטווח הארוך, בעוד השרירים מתחילים להתקצר בעודם בחוסר שימוש, והן נעשית מניעה של הפעולות אשר מסבות מראש ליצירת הקמטים הפנים, בכך תקבלו נראות של הפנים צעירה וכן בהירה יותר.

מה זה בעצם זריקות בוטוקס?

זריקות בוטוקס הן זריקות של בוטוקס שהינו רעלן מסוג איי, בוטולינום טהור, כאשר ממש לא צריך להיבהל מהמונח רעלן. הוא אושר לשם שימוש רפואי כבר ב- 1989, ואז ב- 2002 לשם טיפול בתור פרוצדורה קוסמטית, לכל דבר ועניין.

האם התוצאות של הזרקת בוטוקס ילוו אתכם לכל החיים?

התוצאות של זריקות בוטוקס ממש לא ילוו אתכם לכל אורך החיים שלכם, וזאת משום שהבוטוקס נספג בגוף בזמן מסוים, ובסיכומו של יום מתפוגג. מדובר אודות טיפול של רצף טבעי, בלי כל השפעה שלילית עליכם. משך זמן ההשפעה של טיפול זה תלוי בכמה גורמים, בעוד נהוג לעבור את הטיפול במשך כל מספר חודשים, על מנת להמשיך ליהנות ממראה מיטבי או צעיר.

מה הסגולות של בוטוקס?

הבוטוקס בעצם משתק באופן זמני כל מיני שרירים בפנים, ועשוי לסייע לכם להיראות במיטבכם ורעננים. משום שלא יהיה באפשרותכם להזיז בחוסר מודע או במודע את השרירים שיצרו מבעוד מועד את הקמטים בפנים, יש להניח שתצרו דפוסי בלאי שיוצרים קמטים מעמיקים וחדשים. חוץ מההיבט הקוסמטי או האסתטי של טיפולי זריקות בוטוקס, נודעו להם אף סגולות בריאותיות מסוימות, כדלקמן –

  • הפחתת ריר או הפחתה של ריור מוגזם.
  • טיפול בצניחת גבה.
  • טיפול בתסמיני טרשת נפוצה.
  • שחזור עיניים מוצלבות שנקרא פזילה.
  • הקלה על התכווצויות שרירים.
  • עצירת הזעת יתר, במיוחד בידיים, בבתי השחי, או ברגליים.
  • הפחתת תסמיני מיגרנה וכאבי ראש.
  • הרגעת פעילות יתר של שלפוחית ​​השתן.
  • טיפול בשיתוק בל, או באמצעות טיפול בצד המשותק של הפנים, וזאת על מנת לתמוך בהרפיה של שרירי הפנים, או בצד הלא משותק של הפנים, בשביל ליהנות מן מראה סימטרי יותר.
  • עצירת עוויתות עיניים.

יעניין אתכם גם – 

דיכאון גברים אחרי לידה – תסמינים ודרכי טיפול

מותג בגדי הספורט שיהפוך את הכושר שלכם ליפה FI.B Trade

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button