אב מארצות הברית לא ישן לאחר ששמע את התפילה של הבת הקטנה שלו

אב בארצות הברית השכיב את הבת הקטנה בת 3 לישון סיפר לה סיפור וכאשר בה לצאת מהחדר החליט להקשיב לתפילות שלה ושמע אותה מסיימת

אב בארצות הברית השכיב את הבת הקטנה בת 3 לישון סיפר לה סיפור וכאשר בה לצאת מהחדר החליט להקשיב לתפילות שלה ושמע אותה מסיימת את התפילה שלה אם המילים " שאלוהים יברך את אימא, אבא, סבתא ולהתראות סבא". 

האב נבהל ושאל את הבת שלו למה היא אמרה להתראות לסבא. הילדה ענתה " לא יודעת אבא זה פשוט הרגיש כמו הדבר הנכון להגיד". יום לאחר מכן הוא קיבל הודעה מצמררת שאבא שלו נפטר הוא חשב לעצמו שזה בסך הכול צירוף מקרים מצער. 

כמה חודשים לאחר מכן:

האב שם את הבת שלו לישון, הקריא לה סיפור ונשאר להקשיב לתפילה שלה. הילדה סיימה את התפילה שלה אם המשפט "אלוהים תברך את אימא, את אבא, ולהתראות סבתא". 

בבוקר כשכולם קמו הוא שוב קיבל הודעה שאימא שלו נפטרה. מיד קיבל צמרמורת וחשב לעצמו "ה' ישמור, הילדה יכולה לחזות את העתיד". האב החליט מאותו יום להקשיב לכל תפילה של הילדה.

כעבור כמה שבועות, האב השכיב את הילדה לישון ונשאר להקשיב לתפילה שלה. הוא שמע אותה אומרת "אלוהים תברך את אימא, ולהתראות אבא". 

הוא נכנס לשוק, לא נרדם כל הלילה, ולא הפסיק לחשוב על התפילה של הבת שלו. באותו בוקר קם מהמיטה מוקדם מהרגיל ויצא כרגיל לעבודה. הוא היה לחוץ נורא כל היום ולא הצליח להתרכז. הוא הזמין לעצמו אוכל ולא הפסיק להציץ בשעון.

האב חשב שאם הוא יוכל לעבור בשלום עד הערב הוא ינצל. הוא הרגיש בטוח בתוך המשרד שלו, לכן בסוף היום האב החליט להישאר שם. למרות הכול לא היה יכול להוריד את הלחץ, שתה קפה בכמויות ולא הפסיק להסתכל בשעון וקפץ מכל רעש קטן.

כשהגיע הערב האב קיבל תחושה של נחת וחשב לעצמו שעכשיו הוא בטוח, ונסע הביתה כשהגיעה הביתה אשתו שאלה אותו "מה קרה לך? בחיים לא ראיתי אותך מגיעה כל כך מאוחר" בעלה הגיב "אני לא רוצה לדבר על זה, עברתי עכשיו את היום הכי נורא בחיי" 

היא אמרה לו "אתה חושב שלך היה יום נורא? אתה לא תאמין אבל הדוור שלנו מת היום בכניסה לבית שלנו".

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button