בדיקת הריון פשוטה מצילה חיים האם זה מיתוס או אמיתי?

בדיקת הריון יכולה להציל חיים? בהחלט כן, נער צעיר בשנות ה-20 לחייו סבל מכאבים עזים בבטן לאחר התעמלות גופנית

בדיקת הריון יכולה להציל חיים? בהחלט כן, נער צעיר בשנות ה-20 לחייו סבל מכאבים עזים בבטן לאחר התעמלות גופנית, החליט להגיע לבית חולים לבדיקות לאחר אבחון הרופא חשש מהכאבים של הצעיר ושלח אותו לעשות צילום. בזמן שחיכה המון זמן לעבור את הצילומים הכאבים שלו התגברו מאוד ולא יחל לחכות עוד. התפרץ על הצוות הרפואי והוכנס במצב חירום לחדר הצילומים.

לאחר הצילום התברר שלנער התגלה סרטן. רק שהרופא לא ידע על איזה סוג סרטן מדובר וכדי להציל את הצעיר היה צריך את המידע החיוני הזה, אז חשב על רעיון מיוחד במינו בכדי לבדוק את זה. הרופא של הצעיר הנחה אותו להגיע למחלקה האונקולוגית בבית חולים.

נמסר לו מהרופאים במחלקה שיצטרך לעבור בדיקת הריון! מסתבר שבדיקת הריון יכולה גם במקרים מסוימים לאבחן אם יש לגבר סרטן אשכים, מכיוון שההורמון שמופרש זהה לזה של נשים בהריון. שחשוב לציין מאוד נדיר וקורה לרוב אצל גברים צעירים. הסיכוי לרפא את המחלה היא 85% עד 95% הצלחה אם מגלים את המחלה בשלבים המוקדמים. למזלו של הצעיר המחלה הייתה בשלבים הראשונים שלה לכן קיבל את הטיפול הנכון וניצל.

זה רק מראה שרופאים יודעים לטפל בחולים שלהם גם בדרכים לא צפויים גם אם זה נשמע הזוי, בדיקת הריון עובדת על פי גובה ההורמון ולכן חוץ מהריון יכולה גם לזהות עוד מצבים לא תיקנים בגוף האדם וכך בעצם הצילה בדיקת היריון את הבחור הצעיר ועזרה לרפא אותו בזמן, מצבים מסוג זה הם מאוד נדירים לכן אם אתם מרגישים מוזר באזורים הללו תלכו תקנו בדיקת הריון על מנת לשלול מחלה ואם כבר גיליתם אז תלכו לרופא על מנת לטפל בזה בזמן ולהינצל מזה הרי ללכת לקנות בדיקת הריון זאת לא באמת בעיה וזה דווקא כלי מאוד מועיל שהעלות שלו הינה מאוד מזערית ולבצע את הבדיקה היא בסך הכול לעשות פיפי על מקל וכך להציל את החיים, כדאי מאוד.

הצעיר סיפר "אני לא חשבתי לרגע שמכאבי בטן אני יעבור כזאת טלטלה בחיים ואפילו יעבור בדיקת הריון, למזלי מזה מה שהציל אותי וזה מה שהכי חשוב". אז אם אתם הגברים חשבתם אפילו למחשבה מצחיקה לעשות בדיקת הריון והיא יוצאת חיובית , כדאי לכם לפנות לרופא.

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button