אצבע שהפכה צעירה אחת לכוכבת רשת וויראלית ביום אחד

בזמן שכוכבי רשתות החברתיות מתפרסים בזכות הכישרונות שלהם או התחביבים שלהם, האצבע הזאת גרמה לבחורה אחת לפרסום מאסיבי והפכה אותה לוויראלית.

בזמן שרוב כוכבי הרשתות החברתיות מתפרסמים בזכות הכישרונות שלהם.
הבחורה הזו התפרסמה באופן שלא דמיינה לעצמה והפכה וויראלית תוך שעות ספורות והגיע לאלפי צפיות בטיק טוק.

כישרון לא תמיד זה שיגרום לך להפוך לוויראלי, זה באמת אחד מהשיאים שנשברו לאחרונה בחורה בת 16 הפכה לוויראלית ברשת בזכות האצבע האמצעית שלה שאורכה כ13 ס"מ.
האצבע הייחודית שלה נחשפה בסרטון שהעלתה לטיק טוק שצבר תאוצה מטורפת והגיע למיליוני ליקים ותגובות, מסתבר שדברים הזויים ולא רגילים מתפרסמים במהירות הבזק וללא מעצורים כלל וכל מה צריך זה בסך הכול אצבע באורך לא סטנדרטי על מנת להגיע למיליוני ליקים בפרק זמן כלכך קצר הפלא ופלא זה בדיוק מה שקרה לאותה צעירה שסחפה רשת שלמה עם האצבע הענקית שלה ו
לאחר ההצלחה המסחררת של הסרטון הזה היא העלתה סרטון נוסף שבו היא מספרת :

“לא האמנתי שהאצבע האמצעית שלי שאורכה כ13 ס"מ תהפוך למשהו כל כך וויראלי"
ואם חשבנו שזה הכול אז היא ממשיכה וחושפת שגם הבהונות ברגליים שלה ארוכות יותר מהאורך הממוצע ושוב שוברת את הרשת ומגיע למיליוני צפיות וליקים תוך דקות ממש ספורות על השעון. 

“בכל פעם שאני מתקלחת ומפילה את השמפו אין לי צורך להתכופף אני פשוט מרימה את זה עם הבהונות שלי. אצבעות הפלא פשוט" כמה פשוט ככה מגניב.

@oliviamerceaa

my finger😋

♬ Pesetas – Rilès

ערוצי תקשורת העולמיים לא נשארו אדישים לפרשה. האצבע שישגעה את כולם!

בראיון שהתקיים איתה היא סיפרה:

"גיליתי רק לפני כשנתיים שהאצבע שלי ארוכה מהממוצע.
בהתחלה הרגשתי חוסר ביטחון רב בקשר לעניין הזה כשניסיתי להסתכל על זה בדרכים אחרות הבנתי שזה דווקא מאוד מגניב ולא שגרתי התגובות
שקיבלתי היו מטורפות ובכמויות שמעולם לא קיבלתי לפני זה וזה מדהים ומוזר בו זמנית לחשוב על זה שאני עכשיו יושבת פה מולכם ומדברת על האצבע שלי בכתבה כרגע".

האצבע שהפכה צעירה אחת לכוכבת רשת וויראלית ביום אחד.
Credit: Olivia Mercea

עכשיו כל מה שנותר לה לקוות שכל ה "באזז" שנוצר סביב האצבע המיוחדת שלה  יעזור לה בצעדיה הראשונים בעולם היופי והדוגמנות שהיא מתכוונת להשתלב בו עכשיו וכול מה שנותר לנו הוא לאחל לה הצלחה רבה ולזכור שלפעמים הדברים שאנחנו הכי מרגישים חוסר ביטחון לגביהם יכולים להעיף אותנו הכי גבוה.

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button