מצלמה ישנה יכולה לגלות הרבה, אפילו דברים שלא ציפינו להם

 מצלמה ישנה? כדאי שתבדקו אם יש לה פילם עם תמונות יכול להיות שתמצאו אוצרות נסתרים של ממש, לאסוף מצלמות ישנות זה תחביב של ק'

מצלמה ישנה? כדאי שתבדקו אם יש לה פילם עם תמונות יכול להיות שתמצאו אוצרות נסתרים של ממש, לאסוף מצלמות ישנות זה תחביב של ק'. היא אוהבת לפתח תמונות ממצלמות ישנות ולגלות היסטוריה שלמה של משפחות ואירועים שונים שקרו בעבר.

לפעמים ק' מוצאת פילם של מצלמות בחנויות ישנות ושם כל הקסם מתחיל.

יום אחד ק' נכנסה לאחת החנויות האלה ורכשה מצלמה ישנה אם פילם בו נמצאים התמונות בעלות שנים רבות. לאחר שפיתחה את התמונות ק' גילתה תמונות מאירועה שקרה לפני עשרות שנים ואפילו כמה דברים על הבנאדם שהמצלמה הייתה בבעלותו ומסתבר שהתגורר בעיר שלה.

ק' המתגוררת בפורט לנד שבארצות הברית, רכשה את המצלמה ארגוס C2 שהייתה מאוד פופולרית בשנות ה50 ויצאה לשוק בשנת 1939, לאחר שחזרו אליה התמונות המפותחות ק' ראתה אירוע שקרה שבנות ה80 בעיר בו התגוררה. 

התפרצות האחרונה של הר סנט הלן. האסון של ההר התחוללה ב-18 במאי הייתה זו ההתפרצות הקטלנית וההרסנית ביותר בהיסטוריה של ארצות הברית, 57 בני אדם נהרגו, ו-250 בתים, 47 גשרים וקילומטרים רבים של מסילות רכבת וכבישים נהרסו. 
העשן התפזר לאורך עשרות אלפי קילומטרים והגיעה לעשרות ערים שונות ברחבי ארצות הברית. 
אבל לא רק תמונות מהאסון נמצאו במצלמה אלא גם תמונות המשפחה של הצלם, רבים ניסו למצוא למי שייכת המצלמה אך ללא הצלחה כלל.
ק' פרסמה את התמונות בעיתון של העיר בכדי אולי למצוא למי הייתה שייכת המצלמה שמכילה תמונות כאלה היסטוריות ולאחר שתמונות רבות שלהם התפרסמו תמונה אחת הציגה בית של המשפחה וזה עזר לפענח את התעלומה למי בעצם שייכת המצלמה עם התמונות הכול כך חשובות.
בנאדם אחד בשם מ' ראה באחת התמונות את הבית של סבתא שלו ואפילו תמונה שלו ושל אשתו אם התינוק שלהם אם סבתא שלו. 
כמובן סבתו כבר לא הייתה בחיים לכן שמח לקבל תמונה שתשמש לו כמזכרת עד היום.
מ' סיפר שאימו צילמה את התמונות ושהלכה לעולמה בדיוק 10 שנים לפני. " אני לא מאמין בצירופי מקרים, זה מרגיש כמו מתנה מהעולם הבא". הזוג היה מאוד שמח שהם הצליחו למצוא את המצלמה שהכילה כאלה תמונות חשובות עבורם ואנחנו שמחים שהכול הסתיים כמו שצריך.

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button