וויקינגים ולהאלה – הצאצאים חוזרים לסדרת המשך

כעבור 100 שנה הם חוזרים – “ויקינגים ולהאלה" כ100 שנים לאחר הסדרה ויקינגים כל הצאצאים חוזרים כעת לסדרת המשך, וכמו ההורים שלהם גם להם יש מטרות

וויקינגים ולהאלה כ100 שנים לאחר הסדרה ויקינגים כל הצאצאים חוזרים כעת לסדרת המשך, וכמו ההורים שלהם גם להם יש מטרות דומות, לכבוש, לנקום ולשפוך דם בכל רגע אפשרי. נתחיל מכך שההיסטוריה שמציגים לנו על הוויקינגים לא תמיד מיישרת קו עם המציאות אלא שבמציאות היו הוויקינגים בחורים טובים הרבה יותר מאיך שמציגים אותם.

מה שבעצם זכה לתואר ויקינג היה מסע בנדיטים שחתרו לפלישה וכיבוש מה שאומר שפעמים רבות הפולשים לא רק החריבו, שרפו גנבו כספים והסתלקו אלא ממש בחרו להתיישב באותם ארצות שהגיעו אליהם במהלך המסע והשתלבו באוכלוסייה והפכו לעובדי אדמה וסוחרים.

הם היו אנשים נקיים מאוד לעומת האירופיים שלא התקלחו כלל וזאת בזכות אמונתם באל אודין שהורתה להם להתקלח אחת לשבוע לפחות. ממחקרים גנטיים שבוצעו עלה כי שיער גופם של הוויקינגים היה כהה ולא בהיר כמו היה נהוג לחשוב ושהדם שלהם היה מעורב מכל מיני אוכלוסיות שונות באירופה שקיימות כיום.

עד היום לכ5% מהאוכלוסייה בפולין יש שרידי דם ויקינגי שזורמים בהם. הסדרה וויקינגים ולהאלה נוטה באופן טבעי להציג את הוויקינגים בפן הדרמטי ביותר שלהם, הם שטים לאורך האוקיינוס בספינות שלהם ופולשים לאדמות אנגליה,

ומכריזים מלחמה בינם לבין עצמם בתשוקה לשפוך עוד דמים. אנגליה מובסת על ידי הוויקינגים הפולשים שיש בהם כוחניות, תאוות בצע, דרמה וגם אגדות מיסטיות עתיקות יומין מה שלפעמים יכול להפוך את הסדרה להיות על גבול הטלנובלה, אבל עדיין מצליחה הסדרה לשמור על איזון ולא לחצות את הגבול הזה מה שיוצר סדרה דיי חביבה, עם נינוח נעים של מחוזות רחוקים בתקופת ימי הביניים.

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

דברים מוזרים – הסדרה שלא איבדה את הקסם שלה

העיר האבודה הסרט שחזר למסכים ובגדול

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button