ג'קי אזולאי | אמרו לנו שאסור למרוח שום חומר על החוט כי זאת פסילה

גמר הישרדות התקיים בשבת האחרונה והזוכה היא אלה אייבינדר. אחרי הזכייה יצאו הודעות שונות לתקשורת שאלה מרחה חומר דליק

ג'קי אזולאי נגד אלה – גמר הישרדות התקיים בשבת האחרונה והזוכה היא אלה אייבינדר. אחרי הזכייה יצאו הודעות שונות לתקשורת שאלה מרחה חומר דליק על החוט בסרטון מהגמר רואים את אלה אייבינדר נוגעת באבן אש ולאחר מכן בחבל, בהפקה הודיעו שהחלו לבדוק את הנושא הנ"ל.

ג'קי אזולאי שהגיע למקום השני ליד אלה טוענת שהיא מרחה חומר בעירה על החבל ואומרת "כואב לי על אלה אבל אני סומכת על ההפקה"  דנדן יצא להגנתה של אלה והעלה סרטון בו הוא מראה מה קורה כשמורחים חומר מאבן אש על החבל.

זאת בהחלט דרמה שעוד לא הייתה כמותה בגמר "הישרדות VIP" לאחר שהפקת התוכנית הודיעה שהיא בודקת את כל הנושא המדובר כרגע, הודיעה כי היא בודקת את הסרטון בו מראים את אלה מעבירה יד על האבן אש ואחר-כך על החבל. ג'קי שהגיעה למקום השני אומרת "אמרו לנו לפני המבחן שאסור למרוח חומר בעירה על החבל". בהחלט בלגן.

"אמרו לנו שאפשר לעשות הכול אבל אסור שהחומר הבערה יגע בחבל אחרת זאת פסילה". אומרת ג'קי אזולאי "בסרטון רואים שהיא מגרדת את האבן ומורחת אני עשיתי את המקסימום אני שמחה ששחקתי ביושרה ומה שמגיע לי מגיע לי".

בסרטון רואים את אלה מגרדת את האבן אש עם האגודל אך היא לא באמת נוגעת עם האגודל היא מעבירה עם האצבע המרה על החוט ולא הייתה שם שום מריחה, אנו עדיין לא מצליחים להבין איך לא שמו לב לכך שהיא גירדה את האבן אש עם האגודל ונגעה עם האצבע המרה ולא עם האגודל. 

בעקבות כל הסערה הזאת אלה אייבינדר שכרה את טובי עורכי הדין בעזרת אסי בוזגלו המנצח של הישרדות לפני כשנתיים. גם דנדן שהוציא סרטון לטובת אלה ומדגים בסרטון שפורסם מה קורה לחוט ברגע שמורחים חומר מאבן אש. מקורות בהפקה אומרים כי הסרטון בהחלט עשוי לעזור לאלה אבל הם מוסיפים שהבדיקה תימשך "אנו נבדוק כל מה שצריך כמה פעמים שצריך".

הזוכה שכרה עורכי דין והעבירה מכתב לחברת אבוט המאירי מפיקת הישרדות שבו היא דוחה את הטענה כי מרחה חומר דליק במשימה בגמר הישרדות על החבל במטרה לזרז את ההדלקה ולנצח בגמר. אלה טוענת שהזכייה שלה היא מוצדקת והיא נהגה ביושר ובהגינות.

במכתב שנכתב שממועד הזכייה בפרס כתוב החלו כל מיני גורמים לפתוח עניים על הזכייה ולהמציא סיפורים לא נכונים על הזכייה הזאת אלה אומרת שהיא תאבק על שמה הטוב בכל הכלים שיש לרשותה. "אנחנו צפינו בסרטון וראינו ברור שהמגע בחבל נעשה באמצעות חבל המרה כשבכלל נגעה באבן אש עם האגודל".

המכתב הזה נשלח אתמול להפקה באמצעות עורכי דין שאלה שכרה אהרון מלכה ואלעד שאול מי שייצג את אסי בוזגלו עוד נטען במכתב "שיתפה אלה את המשתתפים ואף את עורך התוכנית רועי סטריקובסקי שנכנס לחדרה במהלך אירוע הגמר, שהיא חוששת שהפקת התוכנית תרטיב את החבל, טרם מבחן האש, על מנת לקדם את זכייתה של ג'קי".

אלה הודיעה מפורשות שבכוונתה לבדוק שהחבל לא רטוב חרף זאת "אתם מנהלים הליך 'בדיקה' אגרסיבי המטיל דופי בשמי הטוב – ביחס לאירוע המצולם מכל כיוון וזווית".
"אנו דוחים כל ניסיון לטעון שאלה מרחה חומר דליק, כזה או אחר, בשידור ישיר אל מול מאות אלפי צופים – טענה המהווה, מעצם טבעה, לשון הרע כלפי אלה ומעיבה על שמחת הזכייה שהושגה ביושר רב."

"כמו כן, טענות הכזב והלחצים המופעלים על אלה, על לא עוול בכפה, גורמים לה לחץ ומתח רב הפוגעים בבריאותה – אנו רואים את הפקת 'הישרדות' אחראית למצבה הבריאותי, על כל המשתמע מכך".

רגע הזכייה של אלה אייבינדר. 

לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

?ריפלוקס | למה זה קורה אצל תינוקות ואיך מתמודדים

אהבה | זוגיות זאת עבודה לפניכם כמה דרכים לזוגיות בריאה

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button