פרסומת מקרית לחלוטין שטסלה לא חלמה עליה 

פרסומת לטסלה בצורה מקרית לחלוטין בעזרת סרטון שפורסם בחשבון טיק טוק בשבוע שעבר זכה למעל ל 3 מיליון צפיות הסרטון פורסם על ידי סדריק

פרסומת לטסלה בצורה מקרית לחלוטין בעזרת סרטון שפורסם בחשבון טיק טוק בשבוע שעבר זכה למעל ל 3 מיליון צפיות הסרטון פורסם על ידי סדריק, תושב ריצ'מונד בווירג'יניה שמצלמת רכב הטסלה שלו הצילה את חייו.

כל זה קרה כאשר המצלמה קלטה אדם חמוש בסכין מתקרב לרכב, סדריק ישב במכוניתו כשאדם זר ניגש אליו ושאל האם מכוניתו מסוג מזראטי, הוא לא הבין מה אותו זר אמר ואיך יכול להיות שהוא לא רואה שהאוטו שלו הוא כלל לא מזארטי אלה טסלה בכלל, בנוסף לשאלתו תכנן לצאת לכיוונו כשקלט במצלמת הטסלה שלו שבידו של אותו אדם ישנה סכין חדה.

הוא מייד העביר הילוך לרברס על מנת להתרחק מאותו חשוד לכל מקרה בו ינסה לפגוע בו, אך החשוד התרחק מהמקום וסדריק מייד חייג למשטרה להודיע על כך שיש אדם חמוש שיכול לבצע פגיעה בבני אדם. בסרטון שהופץ ניתן להבחין ברעול פנים המתקרב לדלת נהג הטסלה ובידו סכין חדה.

האירוע התרחש בקמפוס וסדריק מצא את עצמו מזועזע ומפוחד מהאירוע בסרטון ששיתף כתב: "זה קרה בקמפוס רעדתי לזמן מה התקשרתי למשטרה אחרי זה."  סרטון זה יצר לטסלה פרסומת די מטורפת לאחר שתפסה כזה רייטינג בעזרת סרטון בטיק טוק

לסרטון היו תגובות רבות שחלקם שאלו לגבי התקרית המבהילה וחלקם שיבחו את יתרונותיה של מצלמת הטסלה שבפעם הזו למזלו הצילה את חייו של סדריק. 

לצד יתרונותיו של רכב היוקרה החשמלי ישנם חסרונות כגון האפשרות שהסוללה תגמר באמצע נסיעה ופשוט תתקעו באמצע שום מקום ללא אפשרות טעינה, כפי שקרה במרכז הקניות ווסטפילד בלונדון וחסם את הכניסה למרכז ויצר פקקי ענק וגרם להמון אנשים להיות מתוסכלים וכועסים אפשר בהחלט להבין למה.

בהחלט מצב שהוא לא נעים ומעצבן נורא, הנהג בעצם חסם חניון בן 5 קומות בזמן שסוללת רכב הטסלה שלו נגמרה בדיוק כאשר עלה על רמפת הכניסה ותוקע אחריו אלפי אנשים שרוצים להיכנס לחנייה ללא אפשרות לזוז כלל. אחד הקונים, הנרי, הוציא את תסכולו הרב עקב המקרה כשכתב לרדיט:

"מושלם. לטסלה נגמרה הסוללה ועצרה ברמפה של חניון בן 5 קומות בווסטפילד עברו שלוש שעות, ואנחנו עדיין סופרים." מצב כזה בהחלט יכול לקרות לרכב של טסלה כי אין לדעת מתי באמת הסוללה פתאום תגמר ואיפה תמצא את עצמך. במקרה הזה זה קרה בחניון ענק אבל זה בהחלט גם יכול לקרות במקום נטוש ללא אנשים וזה כבר מצב הוא קצת יותר מפחיד עבור הנהגים שיכולים למצוא את עצמם בצרה הרבה יותר גרועה מזו.

לעוד מאמרים שיכולים לעניין אותך:

אהבה | זוגיות זאת עבודה לפניכם כמה דרכים לזוגיות בריאה

גברים | איך לגרום לסביבה הנשית להמשך אליכם יותר

עלול לעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button